Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Marek opowiadaj jak tam Egipt :naughty:

Było grubo!! :kox: :kox:

Nurkowanie wymiata!!!!

Pogoda w sam raz 30 stopni w słońcu.

Paciate wiadomo nagabywacze i krętacze niesamowici ale fajnie było sobie z nimi potargować. Szkałem jakiejś Audiczki ale nie znalazłem, natomiast koszuleczka prezentowała się jak ta lala.

Później wrzucę jakąś fotkę.

Klątwa nas nie dopadła!!!!!! Przegoniliśmy ją w piz*u!!! :evil: :evil: :evil:

To samo zrobiliśmy z rekinem!!! Dopiero w dniu kiedy przylecieliśmy do Polski znowu się pojawił i zamknęli plaże :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ford (wiadomo co) wort :song:

...a Fiat jego brat :naughty:

Ogólnie wiadomo, że nie kupuje się aut na F: Fiatów, Fordów i francuskich :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ford (wiadomo co) wort :song:

...a Fiat jego brat :naughty:

Ogólnie wiadomo, że nie kupuje się aut na F: Fiatów, Fordów i francuskich :decayed:

mialem kiedys forda ... i co do tych słów to ... :sick3:

Święta Racja !!!

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało co mi dzisiaj gościu fury nie skasował, a mnie pewnie razem z nią... :wallbash: :wallbash: Znowy byłem w Gdańsku odwieźć mamę na lotnisko i w drodze powrotnej zaraz za autostradą gościu wyprzedzał na wzniesieniu. Jadę sobie spokojnie i nagle na moim pasie wyskakuje mi samochód :shocked: Zaliczone pobocze, na szczęście nic się nie stało, ale zabrakło dosłownie metra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś z Was czy w klapie od bagażnika są jakieś śruby żeby zdjąć te plastiki ? Bo muszę zrobić elektromagnes bo samoczynnie otwiera mi się klapa :wallbash: i czytałem że wystarczy wyczyścić styki. A i prawdopodobnie też jest uszkodzony kabelek od sprysku. Także w sobotę trzeba by było się za to zabrać. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś z Was czy w klapie od bagażnika są jakieś śruby żeby zdjąć te plastiki ? Bo muszę zrobić elektromagnes bo samoczynnie otwiera mi się klapa :wallbash: i czytałem że wystarczy wyczyścić styki. A i prawdopodobnie też jest uszkodzony kabelek od sprysku. Także w sobotę trzeba by było się za to zabrać. :decayed:

Jak sie dobrze przyjrzysz (wymacasz :decayed:) to znajdziesz 4 albo 6 wkrętów krzyżowych, krzyżakowych (jak zwał, tak zwał) kilka cm od rogów klapy.... Możesz miec problem z ich wyczuciem, bo są ładnie zakamuflowane... O ile oczywiście o tym mowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian graty za fotki spotowe i twojej

dzisiaj z nudów postanowiłem wrzucić moje autko na forum :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179912.msg2102905#msg2102905

[/quote

dzisiaj z nudów postanowiłem wrzucić moje autko na forum :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179912.msg2102905#msg2102905

no Damian, graty za fotki, te spotowe i twojej bestii, dobrze ze chociaż z nudów wstawiłeś, ja przez 2 lata nie zdążyłem :polew:

pozdrop dla wszystkich i przypominam o spocie toruńskim tymrazem dla starego ziomka D.j B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odnośnie fordów powiem tyle - nowe fordy są fajne. poprzednim moim autem było Mondeo z 2004, auto rewelacyjne (silnik 2.0 tdci 116 konne), mało awarii, mało paliło.. wada to w moim wypadku golas i plastikowo w środku.. w firmie mamy też 2 focusy I gen z 2004 roku 1.8 tddi 90 koni i się w ogólnie nie psują... także ja na te fordy złego słowa nie powiem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...