Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Termostat Verneta 1.9TDI 1Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ujeżdżam tymczasowo Gofra 3 zeciora i za cholerę nie mogę go dogrzać do optymalnych 90" C, 80"C max co mogę uzyskać. Kupiłem na szybko termostat Vernet'a wymieniać będę w sobotę. Jakie są wasze opinie na temat tego termostatu opłaca się zakładać, czy lepiej zainwestować i poczekać na Wahlera.

Opublikowano

Było sporo na ten temat pisane użyj opcji :szukaj:

Opublikowano

Ja mam aktualnie ori z ASO u siebie w 1z i też przy tych temp. na zewnątrz ciężko jest 90 złapać.Wymiana może nic nie dać.

Opublikowano
  • Autor

zaryzykuję 30 zł to nie majątek..... z tego co pamiętam to w lato rzadko silnik trzymał 90"C. Jak włączę ogrzewanie na maxa to temperatura spada nawet poniżej 70" gdy stoję.

Opublikowano

ja mam Wahlera od 1,5 miesiąca i zawsze było w okolicach 89-90 st. na zegarach. Zapłaciłem 54 zł.

Opublikowano

Niezle przepłaciłeś Wahler kosztuje normalnie w granicach 30 zł

Opublikowano

ja mam Wahlera od 1,5 miesiąca i zawsze było w okolicach 89-90 st. na zegarach. Zapłaciłem 54 zł.

ja mam Wahlera od 1,5 miesiąca i zawsze było w okolicach 89-90 st. na zegarach. Zapłaciłem 54 zł.

zaplacisz wiecej jak przegrzejesz ...

dlugo lapie 90(86-89)ale zato jestes pewien ze nie przegrzejesz...

oby nie dogrzac niz przegrzac...

Opublikowano

dlaczego mam niby więcej zapłacić jak temperatura jest ok? 89-90 st. mam po ok 10 km. Nie będę chodził do każdego sklepu i pytał, był mi potrzebny, pojechałem i kupiłem.[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 21:49_________________________________________________

Niezle przepłaciłeś Wahler kosztuje normalnie w granicach 30 zł

na allegro na pewno :decayed:

Opublikowano

Nie na alle tylko w pierwszym lepszym sklepie motoryzacyjnym w mojej okolicy :)

Opublikowano

Jak kupisz oryginalny z ASO będziesz miał 90*C na zegarach na 100%

Ale spróbuj z tym co już kupiłeś, może akurat zadziała.

Opublikowano

Wg mnie jak termostat to tylko ori ASO. Czasami wydasz te 50 zł i dalej nie będzie dogrzewał i trzeba kupić drugi.... a można od razu zakupić taki jak montują na starcie i ma być elegancko :) Akurat na takiej rzeczy jak termostat to nie warto oszczędzać i kupić taki jak przewidziano przy projektowaniu auta

Opublikowano

Mam Wahlera od 2 lat i złego słowa nie mogę powiedzieć. 90 stopni zawsze trzyma nawet w te największe mrozy. Na climatroniku temperatura waha się też w granicy 90C.Osobiście polecam.

Opublikowano

miesiąc temu założyłem Wahlera za 29zł i złego słowa nie powiem, temperatura 88-89 stopni trzyma idealnie

Opublikowano

ja powiem tak - załozyłem kiedys do swojego golfa zamienik- temp rosła do stanu az wywalało mi wode ze zbiorniczka - gotowal sie. pojechałem wymienic na wahlera - załozyłem - okazało sie ze otwira sie szybciej niz powinien tem 70stp.

wkur.... pojechałem do aso kupiłem ori juz było wszystko prawie git tylko ze temp jaka siegał najwiekszą to picikłak ponad 80stp vag z kolei pokazywal dobra temp.

kupiłem nowy czujnk temp. to samo. okazało sie ze zegar na blacie byl jakis nieprzytomny.

u tescia w pasku b5 założyłem wahlera i wszystko jest dobrze od 3 lat. takze bnywaja dobre czesci i z wada tylko tych z wada jest nawiecej.

Opublikowano

Ja w swoim ex golfie też miałem wahlera i złego słowa na niego nie mogę powiedzieć. Znajomy teraz do AJM-a też zapodał wahlera i temp. jak najbardziej ok.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.