Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Termostat Verneta 1.9TDI 1Z


Peres

Rekomendowane odpowiedzi

Ujeżdżam tymczasowo Gofra 3 zeciora i za cholerę nie mogę go dogrzać do optymalnych 90" C, 80"C max co mogę uzyskać. Kupiłem na szybko termostat Vernet'a wymieniać będę w sobotę. Jakie są wasze opinie na temat tego termostatu opłaca się zakładać, czy lepiej zainwestować i poczekać na Wahlera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaryzykuję 30 zł to nie majątek..... z tego co pamiętam to w lato rzadko silnik trzymał 90"C. Jak włączę ogrzewanie na maxa to temperatura spada nawet poniżej 70" gdy stoję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Wahlera od 1,5 miesiąca i zawsze było w okolicach 89-90 st. na zegarach. Zapłaciłem 54 zł.

ja mam Wahlera od 1,5 miesiąca i zawsze było w okolicach 89-90 st. na zegarach. Zapłaciłem 54 zł.

zaplacisz wiecej jak przegrzejesz ...

dlugo lapie 90(86-89)ale zato jestes pewien ze nie przegrzejesz...

oby nie dogrzac niz przegrzac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego mam niby więcej zapłacić jak temperatura jest ok? 89-90 st. mam po ok 10 km. Nie będę chodził do każdego sklepu i pytał, był mi potrzebny, pojechałem i kupiłem.[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 21:49_________________________________________________

Niezle przepłaciłeś Wahler kosztuje normalnie w granicach 30 zł

na allegro na pewno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz oryginalny z ASO będziesz miał 90*C na zegarach na 100%

Ale spróbuj z tym co już kupiłeś, może akurat zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jak termostat to tylko ori ASO. Czasami wydasz te 50 zł i dalej nie będzie dogrzewał i trzeba kupić drugi.... a można od razu zakupić taki jak montują na starcie i ma być elegancko :) Akurat na takiej rzeczy jak termostat to nie warto oszczędzać i kupić taki jak przewidziano przy projektowaniu auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miesiąc temu założyłem Wahlera za 29zł i złego słowa nie powiem, temperatura 88-89 stopni trzyma idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak - załozyłem kiedys do swojego golfa zamienik- temp rosła do stanu az wywalało mi wode ze zbiorniczka - gotowal sie. pojechałem wymienic na wahlera - załozyłem - okazało sie ze otwira sie szybciej niz powinien tem 70stp.

wkur.... pojechałem do aso kupiłem ori juz było wszystko prawie git tylko ze temp jaka siegał najwiekszą to picikłak ponad 80stp vag z kolei pokazywal dobra temp.

kupiłem nowy czujnk temp. to samo. okazało sie ze zegar na blacie byl jakis nieprzytomny.

u tescia w pasku b5 założyłem wahlera i wszystko jest dobrze od 3 lat. takze bnywaja dobre czesci i z wada tylko tych z wada jest nawiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...