Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Bananowy Sedan :)


Kawul

Rekomendowane odpowiedzi

naprawdę wyjątkowe auto

kolor to już kwestia gustu ,według mnie nie pasuje do B5

ale środek zaje... fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sie do koloru juz przyzwyczailem.. ;) Chociaz na poczatku tez inaczej do niego podchodzilem, ale polerka z szybami i jakims oczojebnym kolem (czerwonym? :D) powinna pomoc ;)[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 11:46_________________________________________________Banan doczekał sie nowego obuwia i gwintu FK AK Street :D całość komponuje sie dosyc dobrze, i na ten sezon musi tak zostac, chyba ze znajda sie fundusze na jakies grube koło :D

Teraz niebawem zakupie bixy no i na tym sie zatrzymam, przyciemnianie szyb narazie sobie odpuscilem :) i mysle nad malowaniem felg, namawiaja mnie na czerwony ? :disgust::blink:

dsc01472l.th.jpg

dsc01471d.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne odpadaja NAPEWNO, czerwone to tak 50/50 ale raczej zostane przy ori kolorze tyle ze cale zostana odnowione no i prysniete zeby wygladaly jak nowe ;D no i musze opony zmienic bo jest 225/40 a chyba wolalbym 35;D bo tutaj taki balon :| no i mysle teraz jak z lampami? Znajomi mowia jedni ze SREBRNE zostawic, a inni ze czarne, oczywiscie mowa tu o bixach od qwerty'ego ;) tylko ORI czy CZARNY MAT? [br]Dopisany: 10 Maj 2011, 22:57_________________________________________________Zrodził sie temat, zeby namalować cos aerografem, i teraz pytanie CO? Mam kolezanke ktora mi cos tam moze zrobic, moze to nie bedzie profi, ale cos prostego moze mi namalowac, co proponujecie? Oczywisice mowa tu tylko i wylacznie o klapce wlewu paliwa ;) [br]Dopisany: 11 Maj 2011, 23:36_________________________________________________Dodam ze cos smiechowego moze byc :) itd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dojrzalem twojego banana... :decayed:

Ja pitole- to mi wyglada na jakas wersje "Alfons-line" :decayed: normalnie patrze i nie wierze, ale jak by na to nie patrzyc- masz wyjatkowe autko- jak bedziesz go delikatnie modzil to zachowa wyjatkowosc, inaczej zrobi sie folklor :)

Na deklu mozesz sobie wrzucic "DOPE" :kox:

A co do koloru felg to zalezy od wzoru, ale jak bedziesz i tak robil z przodu lampy w czerni, to ciemne fele jak najbardziej by sie klanialy- z tym ze nie lakierowane tylko proszkowane, ev. folia...

Osobiscie to pozostalbym tylko przy lifcie zewn. + delikatna gleba i jakies felgi ori audi w max. 18''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku czerwony nie pasuje do żółtego :gwizdanie:

Oba kolory są żywe, felgi maluje się na kolor inny niż srebrny po to by ożywiały samochód a nie, rozbiły z niego klauna :wink4:

images?q=tbn:ANd9GcQEaPSuaVQqVEkHdEQbXVJ_5qn6yt9fE0uhSYVtTODcCXViDjdrqA

:wink4:

Albo srebrny albo czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku czerwony nie pasuje do żółtego :gwizdanie:

Oba kolory są żywe, felgi maluje się na kolor inny niż srebrny po to by ożywiały samochód a nie, rozbiły z niego klauna :wink4:

images?q=tbn:ANd9GcQEaPSuaVQqVEkHdEQbXVJ_5qn6yt9fE0uhSYVtTODcCXViDjdrqA

:wink4:

Albo srebrny albo czarny.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: dobre porownanie lepszego bym nie znalazl :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armistead fakt poruwnanie to Ci sie udało :D nie wiem myslalem nad czarnymi ale z domieszka np perly zeby sie minily w jakis fajny odcien ;> mat napewno odpada ;/ jak juz czarne to z perla jakas fajna ;P co do lamp to cos pokombinuje, jak pojde w ciemne felgi to napenwo lamy czarne, jesli lampy jasne to felgi zostana tak jak sa, ale wolalbym cos tam pozmieniac :D i wiecej nic w aucie raczej robil nie bede, grill mam (plaster miodu) musze tylko prysnac :D i w sumie nie wiem co tu jeszcze mozna wymodzic ;>

Jeszcze raz pytanie, co namalowac na klapce wlewu paliwa? cos smiechowego co proponujecie?

A na dekiel mozliwe ze zamowie DOPE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stało stało, ja jakos w lutym ja kupilem :) i naprawde jestem mega zadowolony z zakupu :D:) [br]Dopisany: 15 Maj 2011, 20:33_________________________________________________Tutaj mała przymiarka kolegi felg :D

DSC01493.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: bylaby miazga zolta audiczka na tych felach :shocked:

brat ma takie w golfie III, z tylu 3.5" a z przodku 2.5" cala rant.Srodek na bialo pomalowany, w dodatku kolor auta ma ciemny braz na perle :kox: ,w srodku biala skora a pod maska to co najpiekniejsze... 2.8 VR6 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyglada ladnie, tylko to 17 i slyszalem ze moze byc problem zglebowac porzadnie woz z przodu na 17 i na niskim profilu ze podobno wahacz o kielich bedzie pukal ;> ktos cos o tym wie ;> :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...