Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Bananowy Sedan :)


Kawul

Rekomendowane odpowiedzi

Auto do sprzedania :D z nowa maska i zderzakiem przednim i polakierowane ;D reszta auta ORI lakier mierzony dwoma miernikami mozna spokojnie sprawdzac, auto bez alu na zdjeciach na gwincie badz jak ktos chce to bez.. cena z gwintem tak jak stoi 11 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche nowości :D

P.S MA ktos sprawdzony pomysl na te listwy zeby sie DOBRZE trzymaly, bo moje byly juz 3 razy klejone i jak widac na foto bez efektu :/

dsc0027yr.jpg

dsc0018ha.jpg

dsc0029hs.jpg

dsc0021c.jpg

dsc0039dp.jpg

banih.jpg

dsc0052lk.jpg

dsc0045j.jpg

dsc0053zn.jpg

Auto ogólnie na sprzedaż ale po założeniu RS zastanawiam sie grubo nad tym :D czy nie kupic takich ale 19 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które listwy? Te na drzwiach? Nie uwierzysz ale najlepiej się trzyma na Loctite, Klebfix czy inne cyjanoakrylowe. W mojej przykleiłem na superglue. 2 lata jak kamień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko ja ta listwe musze najpierw sama pokleic bo to co z niej zostało raczej sie nie przyklei :D haha :P ale zrobie jak mowisz ! :)

Co do spota jestem za ;) auto jezdzi mhmmm nie najgorzej :D haha opona profil 40 wiec tragedii nie ma, alu nie moje kolegi... ale narazie sa na aucie.. ogolnie planuje jesli nie sprzedam kupic takie 19 tez biale, bialy dach no i bixy czarne a na tyl o co jest, albo ori dymione czarne lampy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli beda i lampy ;) mysle ze przez zime ude sie wszystko podopinac :) narazie czas szukac nowych kapci na zime, i przygotowac do zimowania :) [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 07:34_________________________________________________Udało sie dopasc klape US :D juz jedzie do mnie :D foty beda zaraz po zalozeniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest rakieta brak do pelnego efektu lamp po lifcie jest kozak kolorek fele robia robote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...