Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Moja! A4! :D


LortG

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to dowaliłeś :polew: wiedział co powiedział :polew: :polew: :polew: :polew:

Jak dojdziesz do stanu mojego B6 to porozmawiamy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Młody ja wiem, że póki co wygląda jak pupa blada, ale jeszcze nie zacząłem nic działać...czas kasa nie pozwala a forum nakręca :cool1: :>

Fura cieszy, wiec na co czas pozwala to się robi....

Niebawem zmieni się coś wiecej :) :)

Na początek zrobione mniej istotne rzeczy... ale ważne, że cokolwiek się zmieniło :naughty:

~~~~ wewnętrzne oświetlenie LED

DSC01959.jpg

DSC01952.jpg

~~~~oświetlenie tablicy rejestracyjnej LED:

było:

DSC01877.jpg

....i jest lepiej:

DSC01976.jpg

~~~~podświetlenie drzwi:

DSC01962.jpg

~~~~świecący wizytownik

DSC01971.jpg

W kolejce do montażu czekają: :) :) :)

1. Wydech 2.0tfsi od B7

wydech.jpg

2.Listwy drzwiowe nie S-line, nie S4 od B7 ;(

listwy.jpg

3.Dokładka zderzaka 1.8T

DSC01932.jpg

4. Fele 18''

f56bc919c7530f7dgen.jpg

5.Klimatyzacja schowka + naprawa wyłamanego zawiasu:

klima_schowka.jpg

6.Gała S3

ga_ka392.jpg

....po wszystkim oczywiście malowanie dokładek w kolor i polerka całego auta.

Etap kolejny ... ogarnięcie się finansowo i....może RNS-E, kiera, stołki i zawieszenie :)[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 14:48_________________________________________________Anoooo i jeszcze rzeczy dwie:

1. LEDy w postojach

2. HID 6000 w halogeny

...Oby jak najprędzej :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Młody ja wiem, że póki co wygląda jak pupa blada, ale jeszcze nie zacząłem nic działać...czas kasa nie pozwala a forum nakręca :cool1: :>

To wiadome ale słowa krytyki też należy przyjmować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planowane zmiany dobrze rokuja

doprowadz ja do porzadku i daj nowe foto lepszej jakosci ze srodka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie przed montażem tego wydechu ....

Czego moge się spodziewać po założeniu

2.0 benzyniaka do 1.9 diesla?

Czytałem troche o tym, niestety nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Zdania są podzielone wiec ostateczny werdykt nie zapadł. Wolałbym mieć świadomość, że wszystko jest ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna b6 na forum :good: dobry wybor silnika i koloru :good: dziwi mnie ze duzo z was mlodych chlopakow kupuje Avanty :mysli: wszyscy macie zony i dzieci ze potrzebujecie trumniaka? :gwizdanie: dla mnie sedan wyglada lepiej,bardziej sportowo :)

Rnse-e fajnie wyglada ale jest za drogie,chyba ze bedziesz polowal na allegro bo sa tacy co kupili ponizej 1 tys zl

Fakt , w B6 to dość ciężki dylemat. Tył sedana jest idealny moim zdaniem. Zawszę się obrócę :)

U mnie to sentyment z pierwszego kombiaka zwyciężył. Trzeba sobie sprawić kombi żeby wiedzieć o co chodzi ;)

Dodatkowo b6 , b7 , b8 w A4 ma idealne proporcje. VW Passat z prostym wielkim tyłem , czy Mondziak to już nie to.

Tu chodzi o opadający tył , od pierwszej reklamy Grandtour się chyba zaczęło, aczkolwiek Renault mnie nie przekonuje.

Do tego aspekt użytkowy , jeśli faktycznie trzeba będzie dołożyć foteliki z isofixem i całą tą resztę gratów , wózeczków, buteleczek i innych pierdółek to bagażnik już jest i czeka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego aspekt użytkowy , jeśli faktycznie trzeba będzie dołożyć foteliki z isofixem i całą tą resztę gratów , wózeczków, buteleczek i innych pierdółek to bagażnik już jest i czeka

Sporo butelek sie mieści, sporo :>

Szukalem sedana, trafił sie avant i bardzo dobrze. Luk dobrze mowisz.. proporcje idealne, nie to co pasior czy mondeo :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz u mnie identycznie też szukałem Sedana, a trafił się Avancik, ale nie żałuje. Chyba nawet cieszę się że tak wyszło :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusz zakładaj ten wydech! :naughty:

Powiem szczerze czekam na informacje co mnie spotka przy montażu tego sprzętu. Mam małą prośbę...skoro przecierasz szlaki, wypytaj swojego cudotwórcomechaniora ile i jakiej miał z tym roboty.

Trzyma mnie to w miejscu... bez wydechu nie ma malowania dokladek, zmiana felg tez narazie na bok a ścieme szybek chce zobaczyc na gotowym aucie bo może z niej zrezygnuje.

Śpiesz sie i daj info :naughty: :naughty: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie przed montażem tego wydechu ....

Czego moge się spodziewać po założeniu

2.0 benzyniaka do 1.9 diesla?

Czytałem troche o tym, niestety nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Zdania są podzielone wiec ostateczny werdykt nie zapadł. Wolałbym mieć świadomość, że wszystko jest ok :good:

Wydechy czy TDi czy od benzynki pasują bez problemu praktycznie p&p

tu masz ładnie opisane :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=92224.0;highlight=wydechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz,

mój meches mnie wych...., że tak powiem, bo miał się zabrać za to na początku kwietnia, a termin się przedłuża, bo ma rozebrane inne samochody (to dokładnie jest blacharz, tłumikarz w jednym - złota rączka, ale terminy z blacharką u niego to kosmos, swoją drogą mam nadzieje, że na taki termin nie będę musiał czekać :gwizdanie:)

Myślisz, że sam nie chciałbym już mieć tego zrobionego :wallbash:

Ale oczywiście zdam relacje.

Ja mam ścieme szyb ori i wygląda kozak więc polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem troche czasu na odświeżenie furacza. Letni image w toku :)

Zaciski na czerwono...

u980.jpg

Montaż listew Sport B7

DSC01989.jpg

A dziś udało się założyć letni felunek :gwizdanie: :kox: :kox: :kox: :kox:

Tak więc cztery osiemnastki w moim samochodzie :banan2::cool1:

Na koniec mycie, polerowanie i ..... efekt widać poniżej :)

Było:

DSC01740.jpg

Jest:

DSC0200eeee9.jpg

DSC02fqfqfqfqf016.jpg

DSC02qrfqrq017.jpg

DSC0201dqfqfdq3.jpg

31uuuu018.jpg

Z tyłu niestety ciągle bez zmian.... dokładka od 1.8T czeka na montaż :confused4: ... niebawem pojawią się dwie rurki :naughty:

DSC02d2f2f2002.jpg

Będzie:

-Led postoje

-2 rurki

-listwy S4

-ściema szybek

...cdn :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co myślicie na temat tego produktu? :mysli:

Może ktoś już to montował w avancie?

ArturB6...ostatnio zamontowałeś laminat na swoim sedanie... wnioski? :tongue4::)

1.http://allegro.pl/audi-a4-combi-2004-2007-b7-spoiler-daszek-tuning-i1512717946.html

2.http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-avant-spoiler-oryginal-s-line-i1557390424.html

Różnice wizualne pomiedzy tą podróbką (1) i s-linem (2) zauważalne mam nadzieje tylko dla forumowiczów :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden jest ori z ABS-u nie S LINE tylko firma MS DESIGN ( produkt AUDI ) a drugi to laminat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli krótko:

1.http://allegro.pl/audi-a4-combi-2004-2007-b7-spoiler-daszek-tuning-i1512717946.html - LAMINAT - wzór nie wiadomo skąd :gwizdanie:

2.http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-avant-spoiler-oryginal-s-line-i1557390424.html - MS DESIGN

Warto montować którykolwiek (pytanie ze wskazaniem na pierwszy z nich :wink4:) ?

Istnieje ORI S-linowski tego typu spoiler? Jak to wygląda?

3.http://archiwumallegro.pl/audi_a4_s_line_b6_spoiler_daszek_promocja-1103903247.html - ori S-LINE?

Wybaczcie sterte pytań ale... "lepiej 3 razy spytać niż raz spie%!ć " :> :>

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/130712-Roof-spoilers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...