Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 - kiedy bedzie jakies lifting --> sa foty poliftowe S4 przylapane na Ringu


Rekomendowane odpowiedzi

kupa na maksa , dobrze ze nie czekalem...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ledo miesiac a juz 6k przejechane :) ale w sumie jezdze gdzie sie da bo kocham to auto :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ledo miesiac a juz 6k przejechane :) ale w sumie jezdze gdzie sie da bo kocham to auto :wink4:

To mówisz że masz cysternę w domu :?: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ledo miesiac a juz 6k przejechane :) ale w sumie jezdze gdzie sie da bo kocham to auto :wink4:

to co Ty wzorem komórkowców jakąś "umowę kilometrową" masz - im szybciej wyjeżdzisz km to szybciej zmienisz furę na nową? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam to auto wiec jedze gdzie sie da :).Nawet firmewe zmieniam czasem po drodze zeby sie swoim przejechac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 po lifcie - wyglada bardzo fajnie :) , tyle ze ... to co rozni go z A6 to naprawde detale ... Zeby sie nie okazalo ze elementy karoserii sa wspolne w obu modelach :naughty:.

Z przodu ... latwo sie pomylic (inne sa lampy bo nawet maska tak samo przetloczona) z tylu zdecydowanie latwo rozroznic.

Wnetrze w strone A6 :good: i wkoncu Ingolstadt zaczyna pozbywac sie tych niepotrzebnych guziczkow :decayed: - widze tutaj pewna analogie :naughty: ale boje sie o niej napisac :wink4: .

p.s. nie podoba mi sie to ze rozne modele Audi I BMW sie tak zblizaja wygladowo .

Lifting_audi_5497878.jpg

Lifting_audi_5497872.jpg

Lifting_audi_5497858.jpg

Dla porownania A6 :gwizdanie:

screenshot20110106at164.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na jedno kopyto :sick3::wallbash::thumbdown:. Widziałem wczoraj na żywo srebrne Audi A6 C7 koło mojej uczelni i przyznam szczerze, że nie zrobiło na mnie wrażenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ze lift zdecydowanie lepie wyszedl niz A5 tamto ma zdecydowanie za waskie te swiatla przednie , tu to zdecydowanie lepiej wyglada.Allroad robi najwieksze wrazenie , tez jest po prostu piekny :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 21:25_________________________________________________na kiedy planowane rozpoczecie sprzedazy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Audi A4 – one of the Ingolstadt marque's strongest sellers – is due to arrive in UK showrooms in about three months in saloon, Avant, Allroad quattro and S4 forms.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im nowsze BMW i Audi tym bardziej podobne do siebie modele... Design u tych marek schodzi na psy... Za kilka lat tylko wprawne oko zobaczy różnice... u Lexusa, Cadillaca każdy model ma swój indywidualny styl, charakter, u Audi jedynie A7 ma swój indywidualny styl, a reszta modeli jest do siebie bardzo podobna... Za chwile pewnie ktoś wyskoczy z komentarzem; "to przeżuć się na Lexusa lub Cadillaca"...

A4, A5, A8 -> jedyna różnica to długość... :wallbash::kwasny::disgust:.

A4 po liftingu została upodobniona do A6 C7 i A8 D4... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie: :naughty:

"to przeżuć się na Lexusa lub Cadillaca"...

...i przestań już marudzić, bo to powoli staje się męczące. Co wyjdzie nowy model Audi to płaczesz, że brzydkie, fuj, podobne do siebie itd itp.... Taka jest dziś tendencja i nic na to nie poradzisz. Albo lubisz i kupujesz, albo idziesz do konkurencji.

Za 8-10 lat i tak pewnie kupisz używkę. :gwizdanie:

Jeśli nowe Audi są brzydkie to sorry, już nie wiem co jest ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...