Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 - kiedy bedzie jakies lifting --> sa foty poliftowe S4 przylapane na Ringu


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie: :naughty:

"to przeżuć się na Lexusa lub Cadillaca"...

...i przestań już marudzić, bo to powoli staje się męczące. Co wyjdzie nowy model Audi to płaczesz, że brzydkie, fuj, podobne do siebie itd itp.... Taka jest dziś tendencja i nic na to nie poradzisz. Albo lubisz i kupujesz, albo idziesz do konkurencji.

Za 8-10 lat i tak pewnie kupisz używkę. :gwizdanie:

Jeśli nowe Audi są brzydkie to sorry, już nie wiem co jest ładne.

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4, A5, A8 -> jedyna różnica to długość... :wallbash::kwasny::disgust:.

A4 po liftingu została upodobniona do A6 C7 i A8 D4... :rolleyes:

a mi sie wydaje ze wlasnie o to chodzi , ja w sumie nie mam nic przeciwko , o ile beda tylko ladne.Waze jest ze widac ze to jest Bmw , Audi , Merc , a to ze roznia sie glownie wielkoscia i silnkami , co to komu przeszkadza , kto ma kupic i tak kupi.Ja tam i tak widze dosc duze roznice miedzy A4 a A6 a tym bardziej A4 a A8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie: :naughty:

"to przeżuć się na Lexusa lub Cadillaca"...

...i przestań już marudzić, bo to powoli staje się męczące. Co wyjdzie nowy model Audi to płaczesz, że brzydkie, fuj, podobne do siebie itd itp.... Taka jest dziś tendencja i nic na to nie poradzisz. Albo lubisz i kupujesz, albo idziesz do konkurencji.

Za 8-10 lat i tak pewnie kupisz używkę. :gwizdanie:

Jeśli nowe Audi są brzydkie to sorry, już nie wiem co jest ładne.

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie: :naughty:

"to przeżuć się na Lexusa lub Cadillaca"...

...i przestań już marudzić, bo to powoli staje się męczące. Co wyjdzie nowy model Audi to płaczesz, że brzydkie, fuj, podobne do siebie itd itp.... Taka jest dziś tendencja i nic na to nie poradzisz. Albo lubisz i kupujesz, albo idziesz do konkurencji.

Za 8-10 lat i tak pewnie kupisz używkę. :gwizdanie:

Jeśli nowe Audi są brzydkie to sorry, już nie wiem co jest ładne.

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

co papugujesz? :decayed: EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox: :slina:

012.jpg[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 01:13_________________________________________________http://forums.fourtitude.com/entry.php?779-On-Location-Sneak-Peek-of-All-New-Audi-A4-Avant-S-line-Today-at-Audi-Forum-Ingolstadt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie akurat nowe modele OOOO straciły w sobie to "coś". Nie wzbudzają u mnie emocji. Może brzydkie nie są, ale nie chwytają za serce, nie budzą pożądania, wyjątek A7. Jak Wam nowe modele się podobają to spoko. Ja tylko wyraziłem swoje zdanie i wiedziałem, że będzie kontrowersyjne :gwizdanie:.

Za 8-10 lat wszystko może się zdarzyć.

Znalazło by się ładniejsze samochody od najnowszych Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox: :slina:

012.jpg[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 01:13_________________________________________________http://forums.fourtitude.com/entry.php?779-On-Location-Sneak-Peek-of-All-New-Audi-A4-Avant-S-line-Today-at-Audi-Forum-Ingolstadt

O żesz w mordę :shocked: :shocked: :shocked: piękne jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: no to spoko ... a rozni sie niesamowicie od poprzedniego nie ? (tzn tego co Ty masz? ). Jakis konkretny powod ze Ci sie tak KOMPLETNIE nie podoba ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmcv mowie w swietle zamian a nie calego samochodu :wink4:.Co mi sie nie podoba , nie wiem czemu ale na tych zdjeciach przod sie jakis dlugi zrobil , i widac ze jest dolozony na sile.Na innych zdjecach lepiej to wyglada.

Kolejna sprawa to konsekwencja ,np w moim modelu przetloczenie na pasce schodzi na gril i dol zderzaka tworzy to jakas calosc razem z przetloczeniem bocznym idacym od przedniego kola do zderzaka , tu tego nie ma i telamy z grilem sa jakas odlaczone od calosci , po prostu widac ze cos tu zostalo dolozone , ale moze to te zdjecia , bo na innych mi sie podoba i wyglada lpeij niz A5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beznadzieja nie wysilili sie, wyglada jak nowy passat tylko z duza atrapa , wszystkie vw i audi maja te przody , nudyyyyy i tyle

[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 11:14_________________________________________________http://forums.fourtitude.com/entry.php?779-On-Location-Sneak-Peek-of-All-New-Audi-A4-Avant-S-line-Today-at-Audi-Forum-Ingolstadt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada jak nowy passat tylko z duza atrapa

prosze Cie nowy pasat jest totalną porazką , i autem na ktore przykro sie patrzy (szczegolnie te tylne lampy choinkowe :sick3: ) [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 13:24_________________________________________________

mmcv mowie w swietle zamian a nie calego samochodu :wink4:.Co mi sie nie podoba , nie wiem czemu ale na tych zdjeciach przod sie jakis dlugi zrobil , i widac ze jest dolozony na sile.Na innych zdjecach lepiej to wyglada.

Kolejna sprawa to konsekwencja ,np w moim modelu przetloczenie na pasce schodzi na gril i dol zderzaka tworzy to jakas calosc razem z przetloczeniem bocznym idacym od przedniego kola do zderzaka , tu tego nie ma i telamy z grilem sa jakas odlaczone od calosci , po prostu widac ze cos tu zostalo dolozone , ale moze to te zdjecia , bo na innych mi sie podoba i wyglada lpeij niz A5.

:good: jesli chodzi o przetloczenia to racja :hi: tak jakos ... to jest odzielone , poczekam na zywo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zdecydowanie bedzie najlepiej ocenic :)[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 15:13_________________________________________________troche wiecej zdjec.

Srodek S4 - killer :kox:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 15:37_________________________________________________2013-audi-a4-facelift-revealed-photo-gallery_44.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne porownanie ,

attachment.php?attachmentid=599665&d=1319746378

attachment.php?attachmentid=599667&d=1319746378

attachment.php?attachmentid=599672&d=1319746384

attachment.php?attachmentid=599663&d=1319746378

attachment.php?attachmentid=599668&d=1319746378

ja wiem ze BMW jest bewnie lepszym i fajniej prowadzacym sie aute , ale niestety wyglad zupelnie do mnie nie przemawia , do tego nie wiem co maja z ta karykaturalnie dluga przednia maska , wyglada ja poczwarka , to XXI wiek a nie lata 20 :rolleyes:

do tego wyglada jak pomniejszona piatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...