Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 - kiedy bedzie jakies lifting --> sa foty poliftowe S4 przylapane na Ringu


Rekomendowane odpowiedzi

info odnosnie liftu , dwa polakie ASO potwierdzily ze bedzie w listopadzie 2011 nic jednak wiecej nie wiedza , norweski salon nic o tym nie wiedzial , albo udawal ze nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info odnosnie liftu , dwa polakie ASO potwierdzily ze bedzie w listopadzie 2011 nic jednak wiecej nie wiedza , norweski salon nic o tym nie wiedzial , albo udawal ze nie wie.

Ja słyszałem ze ma być na koniec Sieprnia lifting , napewno lampy tylnie sa/mają być ciut ciut inne , kierunek bedzie jako led z tego co mi wiadomo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj sie dowiedzialem ze liftingu jednak nie bdzie w tym roku i jest przesuniety na dopiero na polowe 2012 roku :)

Potwierdzone przez pracownika z ASO ktory wczoraj byl na szkoleniu w centrali , jak i moich dwoch lokalnych salonow.Sam juz nie wiem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dobrze, będzie przynajmniej aktualny model chociaż przez chwilę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj sie dowiedzialem ze liftingu jednak nie bdzie w tym roku i jest przesuniety na dopiero na polowe 2012 roku :)

Potwierdzone przez pracownika z ASO ktory wczoraj byl na szkoleniu w centrali , jak i moich dwoch lokalnych salonow.Sam juz nie wiem :rolleyes:

hmmm zobaczymy co i jak , w każdym bądź razie nowe lampy tylnie juz sa produkowane :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj sie dowiedzialem ze liftingu jednak nie bdzie w tym roku i jest przesuniety na dopiero na polowe 2012 roku :)

Potwierdzone przez pracownika z ASO ktory wczoraj byl na szkoleniu w centrali , jak i moich dwoch lokalnych salonow.Sam juz nie wiem :rolleyes:

hmmm zobaczymy co i jak , w każdym bądź razie nowe lampy tylnie juz sa produkowane :tongue4:

Cuber a masz moze jakies zdjecia tych nowych swiatel. Jestem ciekaw jak wyglądają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest :)...... przylapali poliftingowe S4 na Ringu , jak widac zmian niewiele lub prawie kosmetyczne , auto pokaza dopiero we wrzesniu a wiec i tak nie bedzie wczesniej niz 2012 roku.Mam na razie srednie odczucia i ciesze sie bardzo ze zamowilem obeny model.Jakos mi nie lezny na sile przypasowany ten gril a'la A6 i A1...........

5613654573f146f4d243b.jpg

5613654573f146f4d243b.jpg

56142346100e609d22f1b.jpg

5614268038bfc8147976b.jpg

Our Teamspeed spies today bring us the very first spy photos of the Audi S4 Avant facelift. Just like the Audi A1 ,A6 and A7 the face lifted S4 wears the newly shaped grille with slanted upper corners. A grille shape we will also see with the normal A4 and A5. This S4 prototype also has a new different shaped front bumper that somehow reminds some of the Audi TT-S bumper. Rear lights are expected to be up dated with some new graphics in the same style as the A7.

We have no information about technical up grades but we suspect there will some smaller changes both to the engine and to the interior. Debut is expected for the Frankfurt Car Show in September.

Cuber daaj teraz te lampy i wiemy wszystko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuce jutro jak będe w firmie :wink4: ale tez specialnych zmian nie ma jedynie ten kierunek o ktorym wspomnialem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne info.

Audi is expected to release a facelift of the Audi A4 and Audi A5 (including S and RS models) in 2012. The next generation will arrive in 2016.

http://www.germancarblog.com/2011/04/audi-a4-audi-a5-facelift-in-2012-next-generation-in-2016/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest A4 po lifcie

http://www.spyshots.nl/SpyShots/Eerste_foto's_gefacelifte_Audi_A4_(Avant)?fotoid=7

raczej nie przyszaleli , szczerze jak na to co widac to srednio mi sie to podoba.Tyl widac nietkniety za wyjatkiem innego szkla lampy , bo ksztaut taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że zmienią przednie ledy na takie jak w Q3 albo A1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze widzę, to przednie lampy są w stylu A6 C7... :thumbdown::sick3::disgust:

Dobrze Ci się wydaje... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze ten prostokatny halogen....... ciesze sie ze nie czekalem , jak na razie wyglda to srednio :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że przód podobny będzie do A6.. coś czuję, że obecne B8 będzie ładniejsze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że przód podobny będzie do A6.. coś czuję, że obecne B8 będzie ładniejsze :gwizdanie:

Tył w sedanie to praktycznie kopia sedana C7 tylko w troszkę mniejszej oprawie, takie pierwsze wrażenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...