Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Ceramiczne klocki Ate

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

dzisiaj przyszły do mnie klocki (dzieki TOM77 :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:)

33cec81f480feb0bmed.jpg

ale tym razem postanowiłem z ciekawosci kupic ceramiczne klocki Ate

prawdopodobnie pierwszy tego typu zakup na forum, w chwili obecnej jest ok 40 indeksów tych klocków (wszystko niemieckie auta :wink4: :wink4:)

na razie padło na klocki do tylnych zacisków pod tarcze 300/22mm (S4)

informacjie na temat tych klocków sa bardzo skąpe, klocki maja bardzo ograniczone pylenie, skutecznosc taka jak std. klocek

i ponoc sie nie zuzywają :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: (gazetka Fota)

ale czas pokaże, co sa warte

jezeli ktos z Kolegów juz na tym smiga to bardzo chetnie poczytam opinii na ten temat

Opublikowano
  • Autor

ale to dopiero za kilka dni

na razie musze odnowic zaciski i jarzma

Opublikowano

A ile kosztują takie klocki może się pokuszę o kupno takich

Opublikowano

Tylko żeby nie były jak moje "ceramiczne" BRECK-i :) juz mają z 60kkm a klocka to z centymetr jak nie więcej. :).

Opublikowano

witam

dzisiaj przyszły do mnie klocki (dzieki TOM77 :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:)

33cec81f480feb0bmed.jpg

ale tym razem postanowiłem z ciekawosci kupic ceramiczne klocki Ate

prawdopodobnie pierwszy tego typu zakup na forum, w chwili obecnej jest ok 40 indeksów tych klocków (wszystko niemieckie auta :wink4: :wink4:)

na razie padło na klocki do tylnych zacisków pod tarcze 300/22mm (S4)

informacjie na temat tych klocków sa bardzo skąpe, klocki maja bardzo ograniczone pylenie, skutecznosc taka jak std. klocek

i ponoc sie nie zuzywają :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: (gazetka Fota)

ale czas pokaże, co sa warte

jezeli ktos z Kolegów juz na tym smiga to bardzo chetnie poczytam opinii na ten temat

trza było ode mnie brać byłoby taniej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

czekam na relacje jak się to będzie sprawować

Opublikowano

A jak z tarczami? Czy występuje podwyższone zużycie? Nie czytalem jeszcze o takich konfiguracjach(zwykla tarcza + ceramiczne klocki), wiec wybaczcie. Jesli nie chcecie podac ceny, to chociaz relacje w stosunku do zwyklych.

Opublikowano
  • Autor

za klocki zapłaciłem 268 zł z wysyłka to zadna tajemnica

w/g mnie to bardzo dobra cena, miejscowy Fota wyskoczył mi z ceną 334zł

klocki pójda na gładkie OZ-ty, jak bedą pracować na tarczach nie mam pojecia

czas pokaże

Opublikowano

jak bedą pracować na tarczach nie mam pojecia

czas pokaże

To sie pochwal za jakis czas :cool1:

Szczegolnie mnie interesuje to zuzycie tarcz :mysli: Cena jak cena :notworthy:

Opublikowano

czy ta ceramika ma coś z ceramiki w SLRacch czy innych? czy po prostu dumny napis ceramic?

Opublikowano
  • Autor

na pewno ma cos wspolnego ale w SLR-ach to juz technologia rodem z kosmosu

ceny Karbonowych tarcz to ok 10t € sztuka, klocków ok 2-3t €

wiec widzisz ile jest tam cech wspólnych :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

na pewno ma cos wspolnego ale w SLR-ach to juz technologia rodem z kosmosu

ceny Karbonowych tarcz to ok 10t € sztuka, klocków ok 2-3t €

wiec widzisz ile jest tam cech wspólnych :wink4: :wink4: :wink4:

ma wspólną nazwę :)

Opublikowano

wiecie popatrzyłem na to z perspektywy kosztów np ksenonów, w salonach kosztują po 5tyś a czasem i lepiej a tak samo działający zestaw z allegro w hurcie kosztuje 60zł :wink4:

Dev jak trochę na tym pojeździsz to napisz co o nich sądzisz, chodzi mi jakiś upgrade hamulców w b5

Opublikowano
  • Autor

Aju, jak chcesz robic up-a to szukaj jarzm na 312mm i wrzuc klocki FDSP

chyba że poczekasz, bo za kilka dni zajmę sie SWAP-em na 320mm w B5

Opublikowano

ja mam już 312mm z a6c5 2,5tdi, tylko potrzebuję dobrego klocka

Opublikowano

cena jest konkret, nada się to też do normalnej jazy w miescie?

kiedyś w fiacie cupe 16vt miałem ebc red i zanim się rozgrzały to dość dziwnie hamowały

Opublikowano
  • Autor

jak najbardziej nadaja sie do jazdy codziennej :good: :good: :good:

wspólczynnik tarcia wynosi ok 0.25 μ a jak sie nagrzeja ok 0.42 μ

zabawa zaczyna sie jak zaczniesz hamowac ze 130-160km/h

od kilku lat jezdze tylko na tych klockach

Opublikowano

napiszę do Ciebie jak złożę podwozie :good:

aha dodam że mam gładkie tarcze.... mogą zostać?

Opublikowano
  • Autor

to zalezy w jakim sa stanie :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

zrobię Ci dobra cenę za całosc z tarczami, pod warunkiem ze jest taka potrzeba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.