Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Problem z otwarciem i zamknięciem centralnego


Azazello

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem :audi: miał zamontowany nie fabryczny centralny zamek do tego pilot z dwoma guzikami otwierania i zamykania. No i wszystko ładnie pięknie działało aż przychodzę do autka a tu nie mogę otworzyć z pilota tylko kluczykiem oczywiście pierwsze co to do wymiany bateria w pilocie i dalej nic.Cała ta skrzyneczka z kabelkami jest w bagażniku po lewej stronie w dodatku jest jeszcze mała dioda imitująca alarm która non stop się świeci.Więc moje pytanie jest takie co mam i gdzie posprawdzać szukając ewentualnej usterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wymianie baterii musisz połączyć kluczyk z centralnym, szczegóły masz w instrukcji obsługi (wkładasz do zamka przekręcasz po czym w krótkim czasie klikasz przycisk na pilocie) - po tym będzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie jak dokładnie zakodować ten zamek bo ja nie mam żadnego pomysłu niestety

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=80266.msg1396740#msg1396740

Następnym razem użyj :szukaj:

_________________________________________________

A tu masz instrukcję do swojego auta:

Audi A4 B5 - instrukcja obsługi.PDF

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok Sławek tylko mam tą instrukcję i jak napisałem to nie jest fabryczny zamek tylko ktoś to po prostu założył dla wygody i tak jak pisałem auto stało jeden dzień podchodzę i już nie mogę otworzyć z pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, jakoś umknęło mi, że centralny jest dokładany.

A próbowałeś sposobu opisanego przez kolegę Skeeber ?

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez umknęło to ze to nieoryginalny :decayed:. Mozesz sprobowac sposobu który działa w aucie mojej ślubnej - tez dokładany zamek: kluczyk do stacyjki-> przekrecasz na standby(kontrolki ON)-> przyciskasz pilocik (autko sie zamyka i automatycznie otwiera). Sprobuj i daj znac. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odnalazłeś alarm to sprawdz zasilanie na nim cvzy jest prąd , serowniki raczej się nie rozprogramowują .Problem tkwi w braku zasilania albo włączony jest stan serwisowy czyli wyłączony alarmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...