Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Wiśniowa Audiczka


dogasso

Rekomendowane odpowiedzi

tylko te plastiki na czerwono to przesada ......

zderzak przod tez bym wymienił duzo lepiej wygladał na seryjnym ...

jak podsufitka to i słupki ;)

duzy plus za mody w silniku :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo pracy włożyłeś a efekt, hmm w sam raz żeby robić wrażenie na siksach i małolatach :sick3:

Ale po kolei:

- Lista "sponsorów", odpal sobie NFS a nie na samochodzie przyklejasz :facepalm:

Jak tak bardzo chcesz mieć jakaś naklejkę to przyklej logo tunera ecuproject.

- Mugen w audi, dramat. Ani to brzmi ani wygląda.

- Blenda :thumbdown:

- Neon, nawet nie komentuje :wallbash:

- Grill bez znaczka :thumbdown: a wystarczyło ramkę pomalować na czarno.

Zderzak jakoś tam można przeboleć ale reszta nie. Tuning rodem z NFS Underground 2 w realu nie wygląda.

Do odratowania ale kompletnie mi się to auto nie podoba.

Spójrz na auto Krychy, taki sam kolor i silnik. Fura miażdzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na auto Krychy, taki sam kolor i silnik. Fura miażdzy

:decayed:

Wywalisz zdeź gril naklejki blende i będzie lux

Mody silnikowe jak naj brdziej na duży +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze na to auto Krychy i faktycznie nie ma co porównywać... tylko że coś mi się wydaję, że miał Ese Anglika i poprostu co mógł to poprzekładał. A ja robiłem wszystko sam i jak najtańszym kosztem. Wiem, że jak coś się robi tanim kosztem to wychodzi :thumbdown: ale jak to robilem nie mialem stałego przyplywu siana...A teraz jest robota to cos poprawie.

1. Co do grilla to jest opcja Kamei (dołoże znaczek i bedzie) albo wrzuce starego w czarnym macie

2. Zderzak - szukam od S. Myślę, że do wiosny juz bedzie ( i w tym momencie wielu powinno sie cieszyc :decayed: )

3. Tłumik - bedzie dwururka WM albo Remusa ( do dogadania)

4. Środek - czerwień zostaje bo bardzo mi sie podoba jakość wykonania - czerwone nici, czarna skóra, czerwone środki (znajomy to szył :gwizdanie: ) ale podsufitka i słupki w czarni ( ewentualnie z jakimś motywem czerwonym :tongue4: )

5. Silnik - włożenie tych wtrysków, jakis slimak ( albo k03s albo k04 - zależy od siana ) i zestrojenie tego wszystkiego

to chyba tyle...Takze za 2-3 miesiące coś powinno się zmienić... mam nadzieje, że na plus :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że coś mi się wydaję, że miał Ese Anglika i poprostu co mógł to poprzekładał

Pewnie by tak chciał :decayed: ale jak miał kase to rezał jak nie to latał tym co ma :)

Nic na siłe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko te plastiki na czerwono to przesada ......

a w oryginalnym "S" plastiki były inne niż tapicerka, czy też niebieskie?? Ależ to musiało wyglądać :sick3::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra przyszedl czas na moja opinie :kox: znamy sie z Dogasso od pazdziernika? bo wtedy zaczelismy na powaznie rozkrecac spoty Jeleniogorskie... i chyba nam sie to udaje... Mojej a4 opisu nie znajdziecie bo mam serie i nie mam sie czym chwalic :slina:

Co do opisu Dogasso to jestem pod wrazeniem sam nie wiedzialem ze AZ tyle rezales przy niunce :good:

Gusta rozne jednym sie podoba innym nie... po ogledzinach na zywo powiem tak:

Srodek wyglada bardzo fajnie faktycznie zrobiony ze smakiem kolor do calosci pasuje i ma to wszystko raczki i nozki :cool1:

Z zewnatrz hmm zderzak mozna by zmienic ale jak na produkcje wlasna to efekt jest fajny i mi sie podoba

Nie podoba mi sie natomiast wydech ala armatka kartoflowa i lista sponsorow... Mial kolega taka zachcianke tak zrobil ... i tyle

Ze znaczka nie ma? hehe nie poznajecie koledzy ze to audi? :polew:

Czerowne podswietlenie? hmm moze i NFS ale wylaczyc mozna i wlaczyc w kazdej chwili i nie widac ze jest taki bajerek

Co do modow technicznych to pewnie w dupe na kresce dostane ale i tak staniemy :cool1:

Tak trzymaj Dominik ciesze sie ze odwazyles sie pokazac tu swoja maszynke a jest to alternatywa dla maszyn w 100% made by ccco i tez ma racje bytu :good:

pees siksa i malolatem nie jestem a robi to autko na mnie wrazenie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zaczęło się...

Na pierwszy ogień poszła "LISTA PŁAC". Dobrej jakości były te naklejki bo po podgrzaniu nie za bardzo chciały zejść więc zacząłem działać tak jak przy usuwaniu chociażby oznaczeń aut z klapy bagażnika. A oto małe fotostory z tej "naprawy" :

1. Sprzęt potrzebny do usunięcia naklejek

6a20f4ae61a740d0m.jpg

2. Tak wygląda pacjent

7b5493cd0ce59981m.jpg

3. Wiertarka, krążek i powoli lecimy...

8f122db842a122bbm.jpg i po pkt.3. b2923595c47fddf2m.jpg

4. Potem rozpuszczalnik ( chyba, że ktoś miał już malowany element i nie jest pewny jakości lakieru to bierze benzyne )

bace6cb6df9cec63m.jpg

5. Żeby nie było widać różnic w lakierze przydała się polerka

5d0d81409234015fm.jpg

6. Wszystkie smugi po polerowaniu trza jakoś usunąć

7bc105bed38c41b0m.jpg

I ostatecznie jest tak:

5c0c9f1764569891m.jpg

sorry za jakość zdjęć ale robiłem telefonem w garażu ze średnim światłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez naklejek od razu lepiej :good: Jeszcze tylko wydech i zderzak, a może będzie jeszcze lepiej :)

Z tych 'neonów' to ja bym spróbował zrobić coś jakby pakiet doświetlenia, tzn odpala się po otwarciu drzwi. Mi czasami brakuje czegoś takiego, jak zaparkuje po deszczu na nieutwardzonym. Tylko nie wiem czy i tak nie będzie zbyt rażące... może mniej tych diod dać?

Z tego, co słyszę, to środek na żywo wygląda ok, więc też się nie ma co przyczepić, na zdjęciach dużo rzeczy wychodzi inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że prace ruszają w dobrą stronę, szkoda psuć takie ładne auto, tym bardziej że sporo modów na zdecydowany plus. Ale neony, lista płac i mugen w takim aucie jak A4 to agrotuning... Szkoda ślicznego auta! Wnętrze mimo że jestem zwolennikiem ciemnego to naprawdę fajne. Chciałoby się też posłuchać jak gra audio, bo widać że sporo pracy włożyłeś :good:

A teraz leć zdemontuj neony i spal je na stosie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem starego grilla. Połowy chromu nie było, pęknięty... Ale wziąłem go do lekarza. Zdarłem cały chrom do gołego plastiku, potem podkład i lakier. Zastanawiam się czy nie zrobić tak ze znaczkiem... Podpowiedzcie :mysli:

A tu porównanie z tym co było do tego co jest:

2b23459130838ff5m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcja z starym ori grillem bardzo dobra, ramka na czarno, znaczek np. w satynie :gwizdanie:

generalnie auto bez naklejek zaczyna już wyglądać, nawet ten zderzak ujdzie w tłumie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogasso toz Ty Audi jezdzisz?!! o kurcze :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczek np. w satynie

nie bardzo wiem co to za kolor... nawet kobity zapytalem bo podobno faceci to daltonisci i znaja jak juz to z 10 kolorow. Ale powiedziala mi ze satyna to material a nie zaden kolor... Rozumiem ze chodzilo tez o cos czarnego?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani to srebrny, ani to biały, tak to ktoś określił - satynowy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już bardziej pasowałby czerwony niż biały... dlatego chhyba bedzie czarny :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek zostaw w chromie będzie pasował do leflektorów czarny wygląda słabo też tak miałem :gwizdanie:

teraz jest już o niebo lepiej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw juz ten grill w spokoju teraz jest najlepsza opcja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...