Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż elementów pakietu oświetlenie - kratek nawiewów, lampki przedniej


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Wkładali w fabryce co mieli pod ręką. Dlatego tak jak już w tym wątku było pisane wielokrotnie - zawsze przed zakupem trzeba sprawdzić co się ma zamontowane, by oszczędzić niepotrzebnych zakupów. U mnie niestety po sprawdzeniu kratek okazało się, że nie było kabelków od pokręteł. Ja jedynie w gratisie otrzymałem podświetlany uchwyt na kubek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie akurat było odwrotnie... Kubek jednak podświetliłem sobie samodzielnie i też już świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to mi chodziło. Czyli one będą normalnie świecić po podłączeniu do silniczka?

A podświetlanie klamek też leci do silniczka więc chyba też zadziała?

zadziała:wink: jeśli masz 4 szyby w prądzie to za lampki w boczkach odpowiadają moduly w dzrzwiach , jeśli tył w korbie to te lampki świecą wtedy z MK:wink:

A jak sprawa wyglada w przypadku gdy mam 4 szyby w elektryce aaa nie mam lampek w drzwiach (bialej w dol i czerwonej w bok)... dzialaly by one bez wiekszej rzezby czy trzeba cosik wiecej zmieniac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktos foteczki w nocy jak wygaldaja podswietlane klameczki? byl bym bardzo wdzieczny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż jaki panel masz na myśli ? Najlepiej podłączyć chyba pod lampkę podsufitki, ja mam tak oświetlenie pod nogami i wygląda to bardzo przyzwoicie i funkcjonuje równie dobrze :)

podepne sie pod temat bo moze gdzies nie doczytalem. jesli sie wyreza takie podswietlenie w lusterkach to nie bedzie pozniej zadnych bledow na fisie itp? trzeba to programowac czy custam czy bedzie na takim podlaczeniu dzialac bez problemow?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktos foteczki w nocy jak wygaldaja podswietlane klameczki? byl bym bardzo wdzieczny!

Ja nie robiłem fotek ale zaufaj mi nie warto się bawić, tego w ogóle nie widać. Musi być bardzo ciemno, wtedy jak się przypatrzysz lub podłożysz łapę to widzisz że się świecą. Z nieco dalszej odległości wyglądają identycznie jak niepodświetlane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktos foteczki w nocy jak wygaldaja podswietlane klameczki? byl bym bardzo wdzieczny!

Powiem tak ... masz kaprys to montuj a jak nie to na siłę nie ma co kombinować, efekt mierny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś poratuje - chodzi mi o pokazanie jak jest mocowana kostka 4-PIN w tylnych drzwiach z pakietem podświetlenia - tylne drzwi korby bez elektryki (tam podpinamy pod moduł silniczka)

zakładam że musi być mocowana gdzieś w obrębie dolnego głośnika.

Fotka z pakietem oświetlenia - tył elektryka szyb

http://imageshack.us/a/img825/2029/wntrzedrzwitylnychzowie.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Może podrzucić mi ktoś rozpiske tylnej kostki z pakietem oswietlenia i z elektrycznymi szybami (lewe i prawe sa takie same ??) ??? Wlasnie przytargałem 4 boczki w elektryce ale jakis uprzejmy poodcinał kostki...

Bedzie ktoś taaaaak uprzejmy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-elektrycznych-podnosnikow-tylnych-szyb-237698/ luknij tutaj na schematy , dojdziesz po kolorach kabelków co i jak:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-elektrycznych-podnosnikow-tylnych-szyb-237698/ luknij tutaj na schematy , dojdziesz po kolorach kabelków co i jak:wink:

A do tego jeszcze jedno pytanko...

Jak u Was wyglada ta kostka w tylnych boczkach z pełna elektryka ?? Podłużna (2 rzedy pinów) czy bardziej kwadratowa z 3 lub 4 (nie jestem pewny) rzedami pinow ??

Te schematy jakos mi nie wiele mowia :/ Elektryczno-samochodowy jestem chyba upośledzony :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Znalazłem na Alledrogo ofertę na piny do różnych wtyków do Audi.

Czy ktoś mógłby napisać, który piny będą pomocne przy montażu pakietu oświetlenia?

Chciałbym na początek podłączyć sobie białe lampki przednuch drzwi (w tej chwili nie mam żadnych) i zastanawiam się, które piny będą potrzebne.

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Może ktoś posiada rozpiskę, które piny pasują do którego gniazda / wtyczki, biorąc pod uwagę pełny mod ośiwetlenia???

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktos foteczki w nocy jak wygaldaja podswietlane klameczki? byl bym bardzo wdzieczny!

Powiem tak ... masz kaprys to montuj a jak nie to na siłę nie ma co kombinować, efekt mierny

96c41302c57cbf60m.jpgc5ce21d5159657d8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś nr tej kostki która potrzebna jest do modułu komfortu aby pakiet oświetlenia podłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś nr tej kostki która potrzebna jest do modułu komfortu aby pakiet oświetlenia podłączyć

masz korby z tyłu to kostke już masz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta kostka która potrzebna jest do oświetlenia stóp , w korbach steruje zamkiem i oświetleniem , jak założysz elektryke wykorzystasz ją tylko do oświetlenia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta kostka która potrzebna jest do oświetlenia stóp , w korbach steruje zamkiem i oświetleniem , jak założysz elektryke wykorzystasz ją tylko do oświetlenia:wink:

Też się zastanawiałem nad tą kostką, fajnie wiedzieć. Czyli praktycznie wszystko mam, prócz jednego -czasu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...