Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jest numer blendy w samą popielniczkę z tyłu, jej zadaniem jest rozpraszanie światła i montujesz ją w oryginalną popielniczkę - jest na to specjalne miejsce. Koszt tej blendy to 25 zł. A jak coś element świecący mam w dziale sprzedam. :hi:

Opublikowano

Wybacz może się zbłaźnie pytaniem... to nie to co jest na zdjęciu ma rozpraszać światło na popielniczkę?

Ten element własnie wsuwa się w takie rowki- normalnie jest tam czarny plastik zaślepiający.

Mam dziwne wrażenie, że sama ta część załatwiłaby u mnie sprawę.

dominikt może chcesz sprzedać tylko to? :>

pooop4fa.jpg

[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 10:23_________________________________________________Ano i jeszcze jeden problem ... :confused4:

Przy okazji tematu oświetlenie....czy ktoś z Was regenerował może podświetlenie włącznika świateł? :wallbash:

Świeci mi tylko lewa część. Rozebrałem go troche, wypaliła się jedna (podwójna) dioda podświetlająca prawą część włacznika.

Da się ją jakoś wymienić?

Ewentualnie wlutować jakiegoś leda?

Trzeba CHYBA rozcinać plastik- ten plastikowy bęben w którym znajduje się elektronika włącznika... tylko co potem?

Może ktoś wybebeszył już wnętrzności tego elementu? :>

Opublikowano

Wybacz może się zbłaźnie pytaniem... to nie to co jest na zdjęciu ma rozpraszać światło na popielniczkę?

Ten element własnie wsuwa się w takie rowki- normalnie jest tam czarny plastik zaślepiający.

Mam dziwne wrażenie, że sama ta część załatwiłaby u mnie sprawę.

Może chcesz sprzedać tylko to? :>

pooop4fa.jpg

To jest element świecący i do tego idzie specjalny uchwyt pod popielniczke i to jest sprzedawane jako komplet 8E0 863 351 D:

8d6bc89d15a2852bm.jpg

do tego jest ta blenda 8E0 858 433 C w popielniczkę ona ma mleczny kolor i tam sa te zatrzaski o których piszesz.

P.S. Forum jest po to żeby pytać, a Twoje pytanie było trafne wiec jest :good:

:hi:

Opublikowano

Wybacz może się zbłaźnie pytaniem... to nie to co jest na zdjęciu ma rozpraszać światło na popielniczkę?

Ten element własnie wsuwa się w takie rowki- normalnie jest tam czarny plastik zaślepiający.

Mam dziwne wrażenie, że sama ta część załatwiłaby u mnie sprawę.

dominikt może chcesz sprzedać tylko to? :>

pooop4fa.jpg

[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 10:23_________________________________________________Ano i jeszcze jeden problem ... :confused4:

Przy okazji tematu oświetlenie....czy ktoś z Was regenerował może podświetlenie włącznika świateł? :wallbash:

Świeci mi tylko lewa część. Rozebrałem go troche, wypaliła się jedna (podwójna) dioda podświetlająca prawą część włacznika.

Da się ją jakoś wymienić?

Ewentualnie wlutować jakiegoś leda?

Trzeba CHYBA rozcinać plastik- ten plastikowy bęben w którym znajduje się elektronika włącznika... tylko co potem?

Może ktoś wybebeszył już wnętrzności tego elementu? :>

Tu masz krok po kroku jak trzeba zrobic :wink4:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44931.45

Opublikowano

Dzieki za odpowiedź :>

Wiadomo,że każdy mod pociąga za sobą kolejne.... może warto kupić od razu ten element z regulacją grzanych dupencji z tyłu :mysli::slina:

Musze zorientować sie w kolejnym temacie :>

wrclaguna... dzieki za pomoc i za brak zjebki... Lordzie :szukaj: !!! :naughty: :> :> :> :> :>

Łaskawość dla nowicjusza jak najbardziej wskazana :)

pozdro!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie nie mogę znaleźć info o rozmiarach tych pasków pleksi, na której to stronie było?? Jakie diody tam użyte?

Opublikowano
Panowie nie mogę znaleźć info o rozmiarach tych pasków pleksi, na której to stronie było?? Jakie diody tam użyte?
Jak się komuś podoba i lubi dłubać to pokrótce opisuję:

1. Wymontować kubek i półeczkę (opisy już były w tym wątku)

2. Podciągnąć zasilanie. Ja podłączyłem się pod kratki wentylacyjne

3. Wykonać "listwy świetlne". 17,5 cm długie, 0,8 cm szerokie, 2 mm grube. Ja zrobiłem to z pleksi z antyramy na szlifierce. Trochę wiadomości z fizyki i optyki i gotowe. Ważne jest wypolerowanie wszystkich boków linijki. Robiłem to najpierw na szlifierce, potem papier wodny 800, a potem wiertarka tarcza ze szmatką i najtańsza pasta do zębów. Bardzo ważne jest wyszlifowanie końca linijki pod kątem około 45 stopni, bo to on świeci w odpowiednią stronę

4. Użyłem dwie diody świetlne, okrągłe, soczewkowe, czerwone, Ale każda dioda świetlna się nadaje byle była dość mocna. Wszystko polutować i dodać opornik (ja dodałem 470 om) ale trzeba dobrać go do oświetlenia wewnątrz auta.

5. Wszystko zmontować tak żeby linijki wystawały około 0,5 cm i wchodziły w odpowiednie wycięcia w półeczkach i działa.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam-mam b7 ,przednie drzwi elekt szyby , tył korby,brak oświetlenia drzwi białe i czerwone ,brak oświetlenia nóg.zaczęłem od drzwi przednich prawych.zamontowałem lampki czerwone i białe,zrobiłem wiązkę [kabelek 0,75].spiąlem w całość i podłączylem pod moduł-silniczek drzwi wg schematu.zasilenie zlampek[pin2]pod pin13 w kostce32pinowej i masę[pin1]lampek pod pin 21 wkostce 32 pinowej.podłączam to i nie świecą się lampki w żadnej opcji,wszystko inne dziala-szyba ,glośniki,oświetlenie przycisu el szyby.co żle zrobiłem-proszę o pomoc.mam moduł komfortu CC-NIE OBSŁUGUJEpakietu świateł i el szyb z tyłu,ale do drzwi przednich ponoć nie ma to znaczenia ,sterownik drzwi 8e0 959802 H,MCE-nie wiem ale mam bixenony.

Opublikowano

To rzeczywiście dziwne - ja u siebie zaczynałem tak samo... Założyłem lampki białą i czerwoną, podpiąłem do modułu drzwi i odpaliło bez problemu. Mój stary moduł komfortu (AS) także nie obsługiwał pakietu oświetleniowego - przy czym różnica jest taka, że miałem fabrycznie elektryczne szyby z tyłu (póki co nie widzę związku ale podaję to info bo... może na coś wpadniemy).

Zróbmy inaczej - miernik do ręki i... sprawdź czy na pin 13 jest podawane zasilanie gdy otworzysz drzwi.

Opublikowano

witam -j\w w temacie,napięcie jest ale małe odpala tylko diodę

[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 22:50_________________________________________________masy nie ma pod pin21.znalazłem mase pod pin28.i takie podlączenie pin 13 i 28 odpala tylko diode,ale świeci się ona tak jak pracują lampki.nie ma dużego zasilena.

Opublikowano

Witam mam pytanie

Kupilem podswietlane kratki nawiewow i kiedy wymontowalem moje stare(niepodswietlane) okazalo sie ze maja taki sam numer i sa podlaczone pod 2 kabelki a nie swieca?? o co moze chodzic??

Opublikowano

Nie masz podpiętego zasilania a same kratki masz już podświetlane. Zawsze trzeba sprawdzać co się ma w aucie a później robić zakupy :) Teraz masz jeden komplet do sprzedania a swoje musisz podłączyć do plus i minus ja polecam we włączniku świateł niebiesko biały plus a brązowy masa. :hi:

Opublikowano

mozesz tez kolega podlavczyc sie po podswietlenie np. przycisku esp

Opublikowano

no to nierozumie jak moga byc kratki podswietlane a nie sa podlaczone??

Opublikowano

no to nierozumie jak moga byc kratki podswietlane a nie sa podlaczone??

Tak to czasami bywa w B6

sprawdź przy okazji kratek schowek i szufladę :)

Opublikowano

no to nierozumie jak moga byc kratki podswietlane a nie sa podlaczone??

Dlaczego nie? Może akurat na linii montażowej zabrakło zwykłych kratek? I co zatrzymasz linię? Pakuje się co jest na magazynie - tym bardziej że koszty produkcji wersji podświetlanej są takie same jak zwykłej lub ciut droższe. Zawsze to mniejszy wydatek niż zatrzymywanie produkcji :)

Oczywiście spekuluję teraz - ale takie przypadki (kratki podświetlane nie podłaczone) się zdarzają (opisane na forum). Tak jak sugeruje Domink - czasem warto sprawdzić przed akcją "ZAKUPY" ;)

Opublikowano

no chyba ze tak, dzieki za info teraz mi pozostalo podlaczenie i sprzedaz zakupionych kratek hehe

Opublikowano

Ja mam szczerą nadzieje że wizytownik i kubek też może pozytywnie zaskoczyć :> wieczorem się przekonam :good:

Opublikowano

Ma ktoś instrukcję jak wyciągnąć wizytownik i uchwyt na kubek ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.