Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9TDI AVANT] Piękne 17 calowe felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najnowsze fotki, pogoda jest nie bardzo więc się zabrudził ..

aVcZIwJ.jpgaVc_Um0.jpg

aVd05PJ.jpgaVd0iir.jpg

Pq1I60u0.jpg

Opublikowano

felga konkretna, ale zawias w dół :thumbup:

Opublikowano

przydalo by sie go troche obnizyc ale tak :th:

Opublikowano

felga nawet nawet.. tylko gleby brakuje bo teraz to taki offroad :D mały... Pozdro

Opublikowano

Popieram przedmowcow.. :th:

Swietna jest ta fela nie wyglada wcale na 17'. Na pierwszy rzut oka myslalem ze to 18' jest..

Jakies zmiany nastapia w autku..? :kox:

Opublikowano

fela jednym słowem super :drool:

jeszcze zawias troche w dół, kierunki boczne białe i będzie miód malina :th:

Opublikowano
  • Autor

Zmiany jakie planuje :

-tylne lampy diodowe

-Przyciemnić szyby

-Obniżyć go troche

Polecalibyście coś jeszcze ? Coś żeby zmniejszyć na spalaniu ?

Opublikowano

spolprog :blink::shocked: o masakra.. Jak Ty jezdzisz ze Ci tyle ten traktorek pali..? Rozumiem ze fela 17' moze podniesc spalanie ale nie az tak..

Zmien jeszcze lampki przednie na poliftowe i bedzie super.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no może za ciężka noga mam go dopiero 2 tydzień a na trasie wyprobowałem go, starałem się nie schodzić poniżej 110 w końcu 1 Audi to trzeba było wypróbować

ykk powiedz mi co ty z nim zrobiłeś, że ci tyle pali ? Zobaczymy jak zmienie felgi i opony na zimowe.

Opublikowano

ladna ale uglebil bym ja w pierwszej kolejnosci

felge masz avanta masz diesla masz ;D

jeszcze tylko gleba i szybki a potem to drobiazki w stylu swiatel z przodu itp itd...

spolprog mi tez przy bucie pali ok 7.0-7.5 w miescie na oponach 225/45R17.

a na 16" pali o litr mniej przynajmniej :)

na trasie wg komputera pokladowego na 16" udawalo mi sie zejsc do sredniego spalania 4.2L a mojemu bratu 3.9L czyli tak jak podaje producent przy 90km/h a w miescie na 16" palila mi ok 6L

wiec sie nie przejmuj spalaniem wg mnie jest dobre jesli masz dosc ciezka noge .... jesli bedziesz jezdzil oszczednie to uda ci sie urwac 1-1.5L ;) w miescie

skoro masz go dopiero drugi tydzien to wymien wszystkie filtry i olej ;> na poczatek i rozrzad mam nadzieje wymieniles ?

pozatym pozytywna a4 ;)

Opublikowano

radze wybrac sie na VAGowanie zeby sprawdzic logi, bo moze cos nie tak z mieszanką lub czymś innym, specjalistą nie jestem. Silnik mam ten sam i spalanie mam w przedziale 5,8/7,2 (ta większa to jak sie dobrze w korku postoi). Tak poza tym to felunek bardzo ładny. No a co do obniżenia spalania to ponoć CHIPowanko pomaga nawet zaoszczędzić 0,5L ON, no ale to zależy od stylu jazdy.

Opublikowano

Kolego fela jest ok. Ale nie wyglupiaj sie z tylnymi lampami diodowymi bo sa do avantow paskudne! Lepiej zmien przednie lampy - tylko nie sonary.

Opublikowano
  • Autor

to jakie polecacie przednie lampy ?

Opublikowano

to jakie polecacie przednie lampy ?

Połowa działu Stylizacja i Tuning Optyczny jest o lampach.

Przy okazji fajne felgi :th:

Opublikowano

Fele super...troszkę w dół...a co do spalania to może sonda

Pozdro :audi:

Opublikowano

oj musisz dac w dol '-)

moze nie tyle co mialem ja po sprowadzeniu z niemiec (-52 mm :kox:)

Opublikowano

widzę ze kolega świeży jest.....koniecznie przednie lampy zespolone Valeo,białe kierunki boczne,mała gleba tak -30mm powinno wystarczyć....i będzie super!!! Felgi bardzo fajne!!! Nie przejmuj się spalaniem kolegów mi też w zimę na 17' pali 8-9l w zależności od stylu jazdy, a lampki które wszyscy koledzy ci polecają wyglądają tak (sam ja mam i jestem mega zadowolony).

aV1areIA.jpg

aV1arB9S.jpg

Opublikowano

tak, te lampy valeo są ostre, też na nie mam chęć :th: :audi:

Opublikowano

jakiej firmy sa te fele??

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.