Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Kolory w A4 - pasujące / niepasujące .


A4_Dominik_WAW

Rekomendowane odpowiedzi

Może sam temat wydaje się dziwny bo kolor w aucie jest kwestią gustu a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje :gwizdanie: Założyłem ten wątek ponieważ chcę wysłuchać waszej opinii odnośnie zakupu A4 B7 avant w czerwonym kolorze.

Wiadomo że taka czerwień wiąże się ze specjalnym traktowaniem auta - lakier po jakimś czasie robi się matowy. Co myślicie o sprzedaży takiego auta - czy będę miał z takim kolorem problemy jeżeli przyjdzie mi już sprzedać auto ?

Moja opinia odnośnie kolorów jest taka

B6 avant - czarny, srebrny :good: B6 sedan - niebieski (nie granta), szary :good:

B7 avant - czarny, czerwony, biały :good: B7 sedan - czerwony (odnośnie reszty nie mam opinii)

Chodzi mi głównie o ten czerwony w B7 avant - warto w to iść żebym później nie został na lodzie z takim autem - mi się podoba a Wam ?

Za wszystkie opinie dziękuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czerwony to rzecz gustu, do niektórych aut (np. do takiego jak ma bajk) pasuje. no, ale właśnie.. czy później nie będzie problemów ze sprzedażą? jak będzie moda na czerwony to na pewno nie :) a jak nie będzie mody.. to nie wiadomo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tego się obawiam że na czerwony trzeba znaleźć amatora. Teraz już wypierany z mody jest biały kolor a słyszałem że na topie jest oczywiście czarny mat (nie występujący raczej w oryginale) oraz taki rudo - rdzawy i brąz.

A powiem Wam że jestem bardzo ciekawy jak wygląda taka A4 B7 w ciemnym metalicznym brązie ? - moim zdaniem może być :good:

Qrde ale to nie salon że mogę sobie wybierać, mam ofertę czerwonego avanta w b7 i to mnie zastanawia - czy warto .... :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 15:30_________________________________________________

mi to sie sni po nocach zolty sline avant...

A piszesz o B7 ? Też mi się podoba ale powiem Ci że ten kolor już na maxa zobowiązuje - koniecznie i tylko s-line z czarnymi wykończeniami i na feldze 18 to minimum. Bo jeżeli wszystko ori i żółty kolor to mi to bardziej przypomina naszą najbardziej popularną (nie czytaj najlepszą) firmę świadczącą usługi spedycyjne :polew:

I chyba na żółty trzeba znaleźć jeszcze większego amatora niż na czerwień - ale żółty bardzo pozytywnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze mowie ze jak czerwone auto to tylko ferrari a zolte lambo na innych autach raczej mi sie nie podobaja te kolory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony avant w b7 plus czarne dekory, gril, relingi i do tego czarna felga, ciemna szyba i bedzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony avant w b7 plus czarne dekory, gril, relingi i do tego czarna felga, ciemna szyba i bedzie :kox:

Dokładnie o takie coś mi chodzi !! :kox: ale czy inni podzielają moje zdanie żebym później nie został sam przy z sprzedaży z moim gustem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że w takiej konfiguracji nie będzie problemu ze sprzedażą, sam jakbym taką widział to :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zolte lambo na innych autach raczej mi sie nie podobaja te kolory

dla mnie imola yellow na audi wygląda koxfc**j :kox:

B5

s42.jpg

B6

209.jpg

B7

3456460062_89c893ee05_z.jpg?zz=1

B8

IMG_0147.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem ten wątek ponieważ chcę wysłuchać waszej opinii odnośnie zakupu A4 B7 avant w czerwonym kolorze.

sam osobiście jakiś czas temu przymierzałem się do zakupu B7 AVANT w kolorze czerwonym ale nie kupiłem ze względu na jej stan techniczny :wallbash:

była fajna - s-line w śroku a z zewnątrz gleba i ładne koło 19" tylko, że sturany silnik miała a nie powinna bo miała 1.9 BKE :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście imola yellow najbardziej podoba się w B7 natomiast najmniej w B8 :no:

kolorek z Porsche GTR3 :naughty:

Fall2009VariousandRS4shots039.jpg

Fall2009VariousandRS4shots029.jpg

Fall2009VariousandRS4shots056.jpg

signal4700.jpg

signal3.jpg

W RS4 wygląda :kox: ale czy diesel-kowi wypada ? :) no ale w sumie żółty i czerwony mniej wyzywające nie są :gwizdanie: dla mnie na :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to sie sni po nocach zolty sline avant...

mi się taki sen prawie ziścił, jak jechałem do niemiec po auto to mi sprzed nosa takiego s-lina sprzątnęli ;( 2h mi zabrakło; 1,9TDI Q 17" fele :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze mowie ze jak czerwone auto to tylko ferrari a zolte lambo na innych autach raczej mi sie nie podobaja te kolory

Zolte tez jest dobre 911 turbo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...