Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Konkurs klubowy VT cz3 z nagrodami


Gość Murzyn

głosuje na:   

  1. 1. głosuje na:



Rekomendowane odpowiedzi

Sokolnh fajny german style ci wyszedl ....

co do jego pracy to można sie przyczepić że sie drzewa płot i latarnia odbijają na aucie :gwizdanie:

a tak to :th:

Keżor :oklaski: za wpasowanie zderzaka od eSki i za te panienki ( masakra .... wyszlo kozak )

dzięki :embarrassed::)[br]Dopisany: 03 Grudzień 2007, 22:36 _________________________________________________a co do pracy Audia4s4 to : chciałbym zobaczyć jak odjeżdżasz czymkolwiek z takimi kołami :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokolnh fajny german style ci wyszedl ....

co do jego pracy to można sie przyczepić że sie drzewa płot i latarnia odbijają na aucie :gwizdanie:

a tak to :th:

Keżor :oklaski: za wpasowanie zderzaka od eSki i za te panienki ( masakra .... wyszlo kozak )

dzięki :embarrassed::)[br]Dopisany: 03 Grudzień 2007, 22:36 _________________________________________________a co do pracy Audia4s4 to : chciałbym zobaczyć jak odjeżdżasz czymkolwiek z takimi kołami :blink:

mozna sie doczepic jeszcze do paru rzeczy, ale robiłem ją na szybkości bo już wczoraj chcieliscie zaczynac ankiete :przebiegly:

Keżor, faktycznie ci zderzak extra wyszedł :thumbup: ale felge masz krzywo :gwizdanie:

aha, i moze moze numer do tej szatynki po lewej ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabe te Wasze VT... Mam kumpla ktory robi to tak:

ps. Ciekawe co by wyrzezal z Murzynskiego trolejbusa...

no ciekawe :polew: bo z tego zrobił volvo s40 :polew: :polew:

No wlasnie a tu nie chodzi o to zeby zmieniac marke samochodu;] tzn. to jescze zalerzy od tego co kto chce osiagnac;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak na ciebie dalem glos , wedlug mnie najbardziej realna praca :)

Kezor , sorki ale tymi panienkami przynajmniej u mnie przegrales :) nie widac auta calego :) a o to tutaj chodzi :)

Sokol , bardzo ladnie ale to nie moj gust :P i tylko dlatego nie ty :)

Audia4s4 jesli jestes nowicjuszem w tym to i tak wyszlo bardzo dobrze , ja bym tak nie zrobil :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kezor , sorki ale tymi panienkami przynajmniej u mnie przegrales :) nie widac auta calego :) a o to tutaj chodzi :)

musiałem jakoś boiler zasłonić :D a poza tym tyle koło jest takie jak przednie, co chcesz jeszcze widzieć pod takim kątem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gienio kwestia jest taka zeby to byl realny VT a nie jakis pojazd kosmiczny. Chcialbys czyms takim jezdzic..? :naughty: wszystko ma byc ze smakiem i w miare wykonalne. Zawsze mozna jakis komin pieknie dokleic, by pochwalic sie swoimi mozliwosciami, ale przeciez nie oto tutaj chodzi.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mowiac to zadna praca nie powala na kolana. Najbardziej fachowo sokol ale niezbyt dobrane fele itd. Keżor zrobil tez niezla robote ale fela wyglada sztucznie i te laski chociasz fajne faktycznie zaslaniaja. Nowak skromnie ale wporzadku;] audis4 malo gustownie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabe te Wasze VT... Mam kumpla ktory robi to tak:

ps. Ciekawe co by wyrzezal z Murzynskiego trolejbusa...

to zapros kologe ... daj mu foto i zobaczymy co zrobi juz poza konkursem i wtedy kazdy oceni

jak slabe .... to zrob lepsze bo nie lubie takich :rant: co napisza ze slabe ale sami nic nie zrobia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam kumpla co umie z tego

maluchxz4.jpg

zrobic to :

maluchtruckuq9.jpg

kozak, nie ? :>

Gieniu, przecież tu chodzi o zabawe, nie gramy o złote gacie :P

poza tym jakbys doczytał to zmiany miały być z klasą a nie jakies udziwnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany.

A swoja drogą podoba mi się to co kolega z klubu zrobił z moim foto. Może zmian nie tak dużo ale efekt mi się podoba

baza:

http://img223.imageshack.us/my.php?image=p1010727xg0.jpg

efekt by Sokolnh :)

http://img187.imageshack.us/my.php?image=audia4qp5.jpg

Sokolnh ma tendencje do przyciemniania fotek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, w sumie tak to wyglada

chyba musz obrabiać fotki na stacjonarnym kompie bo na laptopie te zdjecia wygladają ok :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany.

A swoja drogą podoba mi się to co kolega z klubu zrobił z moim foto. Może zmian nie tak dużo ale efekt mi się podoba

baza:

http://img223.imageshack.us/my.php?image=p1010727xg0.jpg

efekt by Sokolnh :)

http://img187.imageshack.us/my.php?image=audia4qp5.jpg

Sokolnh ma tendencje do przyciemniania fotek ;)

Tutaj akurat zabieg konieczny bo nie ma większej porażki jak zrobienie fotki w pełnym słońcu z ostrymi cieniami.

Każdy podstawowy poradnik fotograficzny zaleca robienie zdjęć na około 30min przed zachodem słońca.

To jest tzw. "magic hour" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany.

A swoja drogą podoba mi się to co kolega z klubu zrobił z moim foto. Może zmian nie tak dużo ale efekt mi się podoba

baza:

http://img223.imageshack.us/my.php?image=p1010727xg0.jpg

efekt by Sokolnh :)

http://img187.imageshack.us/my.php?image=audia4qp5.jpg

Sokolnh ma tendencje do przyciemniania fotek ;)

Tutaj akurat zabieg konieczny bo nie ma większej porażki jak zrobienie fotki w pełnym słońcu z ostrymi cieniami.

Każdy podstawowy poradnik fotograficzny zaleca robienie zdjęć na około 30min przed zachodem słońca.

To jest tzw. "magic hour" :)

dobrze wiedzieć :naughty:

dzieki :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...