Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rezanie bixenonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam jeszcze doświetlanie zakretow. To akurat często używane. To jest brewka z bmw f10 lift.

Opublikowano

Michał robic przelew???????????

Opublikowano

Na co?

Opublikowano

halogeny i co am jeszcze wymyślisz

Opublikowano

Łukasz to nie jest takie proste. Najpierw muszę swoje ukończyć. A można kupić takie OEM ledowe kosztują w granicach 350zl.

Opublikowano

Michał zarty sobie robie

Czekam na zakonczenie projektu.

Opublikowano

Z tobą to nigdy nie wiadomo. Wszyscy wiedzą że ty wariat jesteś na różne gadżety

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

To czekamy na efekty ;)

Opublikowano

Które bixy wg Was drodzy Forumowicze konkretnie oświetlają drogę? :wink:

Hella Intemo?

Hella 3?

Evox-R?

Fx-R 3.0?

Bosch AL?

Opublikowano

Michał pytanie do ciebie ta soczewka Fx-R 3.0 to ta co ci kiedyś posłałem ?

Jak dla mnie soczewki są bardzo podobne jakościowo,więc wybieraj te przy montażu których jest najmniej problemu (polecam hella3 ponieważ są stosunkowo małe) wiadomo jednak że długie to inna bajka ale ile się śmiga na długich ???? 90% krótkie a 10% długie ,czy jeszcze lepiej????

Które nie wybierzesz to chyba mam wszystkie, także zapraszam.

Edytowane przez booolek

Opublikowano

Które bixy wg Was drodzy Forumowicze konkretnie oświetlają drogę? :wink:

Hella Intemo?

Hella 3?

Evox-R?

Fx-R 3.0?

Bosch AL?

mam intemo świecą bajerancko ... Jak się dźwiga przesłona z długich to widać odblaskowe tablice na autostradzie na dobrym kilometrze ;)

Miałem helle 3 z q7 i był super przeskok ze zwykłej żarówki halogenowej ... Wiadomo ;)

Ale to co jest teraz jest jeszcze lepsze .

Opublikowano

A moze załóż full Led, z tego co widziałem to 1599 kosztują dwie soczewki.

Opublikowano

Które bixy wg Was drodzy Forumowicze konkretnie oświetlają drogę? :wink:

Hella Intemo?

Hella 3?

Evox-R?

Fx-R 3.0?

Bosch AL?

mam intemo świecą bajerancko ... Jak się dźwiga przesłona z długich to widać odblaskowe tablice na autostradzie na dobrym kilometrze ;)

Miałem helle 3 z q7 i był super przeskok ze zwykłej żarówki halogenowej ... Wiadomo ;)

Ale to co jest teraz jest jeszcze lepsze .

Tak jak pisałem - długie to inna bajka i widomo że np intemo świecą ładniej niz np soczewka z b8 ale tak jak pisałem ile czasu smigasz na długich?a różnica w cenie jest

Opublikowano

.... ile czasu smigasz na długich?a różnica w cenie jest

Warto dopłacić nawet jak byś miał tylko raz na tydzień jechać przez minutę nocą przez las dwupasmówką jakąś ;)

O mrugnięcia komuś kto śpi na lewym, a ma wolne pozostałe pasy nie wspominam :grin:

Opublikowano

Które bixy wg Was drodzy Forumowicze konkretnie oświetlają drogę? :wink:

Hella Intemo?

Hella 3?

Evox-R?

Fx-R 3.0?

Bosch AL?

mam intemo świecą bajerancko ... Jak się dźwiga przesłona z długich to widać odblaskowe tablice na autostradzie na dobrym kilometrze ;)

Miałem helle 3 z q7 i był super przeskok ze zwykłej żarówki halogenowej ... Wiadomo ;)

Ale to co jest teraz jest jeszcze lepsze .

W q7 było valeo a to w porównaniu do hella 3 to kupa straszna....
Opublikowano

Bixy od Gwerty. Projektor intemo, przetwornice koito, zarnik philips d4s, barwa 4800k.

Tu światła mijania.

http://www.directupload.net/file/d/4469/hrnmfnsy_jpg.htm

Opublikowano

Osobiście do lamp b5 widzę tylko i wyłącznie hella 3 bądź intemo. Pod resztę trzeba będzie ciąć lampę... no może poza AL ale one są dosyć długie.

Opublikowano

Michał pytanie do ciebie ta soczewka Fx-R 3.0 to ta co ci kiedyś posłałem ?

Że to do mnie pytanie? :wink: Jeśli tak, to nic jeszcze mi nie wysłałeś, ale nigdy nic nie wiadomo. :grin:

Edytowane przez omzig

Opublikowano

Chyba do mnie... Michałów się tu narobilo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.