Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli przekaźnik od przeciwmgłowych mam walnięty.

Ehh, czytałem dwa dni temu posty tak ze 2 strony wcześniej, wczoraj czytałem na tapatalku jeszcze raz poprzednią stronę nawet też post nero84 o jego problemie z projektorem q7 ale jakoś mi do głowy nie weszło i zapomniałem :facepalm:

A tu się okazuje że wystarczyło rolka troche wyżej przejechać i rozwiązanie na tacy, człowiek nie dość że głupi to jeszcze ślepy :grin:

EDIT: wyciągłem różowy przekaźnik. Już wszstko banga.

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lamy b6 zrobione na bix z wstawionymi modułami drl i kierunkami.

po włączeniu kierunku drl w lampie wyłącza się . zostaje włączony dopiero 2-3 sekundy po ostatnim mignięciu kierunkowskazu.

76fa063c4d3b7e42.jpg

efb4a4e7676ce86d.jpg

c81ea1ff1b7ec5b8.jpg

b2df8f7fe8a21e5b.jpg

31177431743e69f6.jpg

4afcd49f3726c858.jpg

7800d940b142ac6f.jpg

b05637e2e4052e5e.jpg

d5dcfaff7b6293ef.jpg

Zajebiaszczo Ci to wyszlo, bardzo mi sie podoba. :) masz gdzies zdjecie, albo filmik jak juz jest zamontowane na aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wróciłem z przeglądu którego moja audiczka nie przeszła przez - lampy :facepalm:

doj**ali się do bixów, że dołożone (mimo że poliftowe lampy owe ksenony mają) dodatkowo zamalowane odbłyśniki "długich"... i jeden z pracowników palnął "panie jak to ma świecić" to na głupie pytanie odpowiedziałem głupią odpowiedzą, że żarówki halogenowe nie sa nawet podłączone :grin:

Ogólnie nie przeszło, bo do ksenonów muszą być spryski.

Jutro jadę na inną stacje ze znajomym w której kiedyś pracował, tam nie są jakoś wybredni a przegląd przjedzie bo właściciel tej stacji sam ma porobione mody w swojej audi 80 i jest dość wyrozumiały, do tego dojdzie bajer ze strony znajomego :)

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie przeszło, bo do ksenonów muszą być spryski.

ameryki kolego nie odkryles :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolega mi napisze dlaczego nie każdy polift ma spryski reflektorów a każda lampa poliftowa ma ksenon?

Teraz sa takie przepisy że muszą byś spryski do ksenonów (od drugiej połowy 2002, samopoziom był wymagany od zawsze) , kiedyś tego nie było... czy z tego wychodzi że wychodzi na to że każdy właściciel B5 po lifcie bez sprysków musi je założyć?

Idą tym samym tokiem myslenia to, każde auto bez airbaga musi mieć je dołożone... bo przecież teraz auto bez poduch nie przejdzie przeglądu?

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto Ci powiedzial ze kazdy polift ma xenon? gdzie takie bajki wyczytales?

spryski i samopoziom jest wtedy gdy masz fabryczny xenon, a mozesz miec lampy poliftowe na zarowki H7 i wtedy nie ma spryskow i samopoziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zwracam honor, byłem przekonany że polifty miały tylko xenon :>

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto Ci powiedzial ze kazdy polift ma xenon? gdzie takie bajki wyczytales?

spryski i samopoziom jest wtedy gdy masz fabryczny xenon, a mozesz miec lampy poliftowe na zarowki H7 i wtedy nie ma spryskow i samopoziomu.

Spryski szły też pod zwykłe lampy.....np. na Skandynawię

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są wersję lamp ori xenon bez samopoziomu. w lamie nie ma silniczka i wiązki do niego. jest tak w lampach usa i często spotykałem takie w autach z Danii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Gwerty, dziękuję że rozwiałeś wszystkie wątpliwości :)

Mimo wszystko mamy takie prawo a nie inne i samopoziom + spryski wymagane.

Ja już jestem dawno po przeglądzie, przyjechałem na diagnostyke ze znajomym i diagnosta tylko się pytał ile dałem za lampy i czy robiłem je sam.

Poleciłem mu żeby tutaj zajrzał jak będzie zainteresowany ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodajże S4 C4 wychodziło na xenonie bez poziomowanie, jeszcze wtedy nie było wymagane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat o klockach mnie meczy, da się go wyłączyć czy tylko zmasowanie? przy jednym kole zwarlem juz czerwona wtyczkę zostalo mi drugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat o klockach mnie meczy, da się go wyłączyć czy tylko zmasowanie? przy jednym kole zwarlem juz czerwona wtyczkę zostalo mi drugie

Napisz temat w odpowiednim dziale i temacie. Zmostkuj przy liczniku i bedziesz miec spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ale dzial jest ok bo chodzi mi o to czy da się wykodowac ta funkcje

Wątek o bixenonie raczej niewiele ma wspólnego z kodowaniem licznika :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lamy b6 zrobione na bix z wstawionymi modułami drl i kierunkami.

po włączeniu kierunku drl w lampie wyłącza się . zostaje włączony dopiero 2-3 sekundy po ostatnim mignięciu kierunkowskazu.

76fa063c4d3b7e42.jpg

efb4a4e7676ce86d.jpg

c81ea1ff1b7ec5b8.jpg

b2df8f7fe8a21e5b.jpg

31177431743e69f6.jpg

4afcd49f3726c858.jpg

7800d940b142ac6f.jpg

b05637e2e4052e5e.jpg

d5dcfaff7b6293ef.jpg

Zajebiaszczo Ci to wyszlo, bardzo mi sie podoba. :) masz gdzies zdjecie, albo filmik jak juz jest zamontowane na auc

Gwerty jak wyglada sprawa z policja przy takich kierunkach, i ile taki mod u ciebie?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktycznie jest nielegalne. tak samo jak montaż żarówek led do postojówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ma ktos jakies ciekawe soczewki do opchniecia za dobra kase ? bix oczywiscie, najlepiej na H1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...