Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie powiedzcie mi jaka soczewkę bixenon najlepiej wsadzić i żeby była prawie p&p widmo ze przy każdej coś trzeba robić. Słyszałem ze intermo ale czy ten plastik czarny nie przeszkadza do mocowania soczewki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam nic do b5 p&p trzreba powiekszać otwór pod soczewkę i dorabiać mocowania. tak samo z intemo jak i innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składam właśnie lampy do B5 na Hella Intemo. W poniedziałek-wtorek wrzucę porównanie... ale odcięcie na drogowych do evox-R to trochę porażka (przynajmniej po pierwszych wrażeniach na ścianie w domu). EvoX-r daje idealny "tunel świetlny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarly do mnie w tym tygodniu bixy od Gwertego, musze przyznac ze jest miazga, nie spodziewalem sie ze one tak napierdzielaja.

Jestem pelen podziwu za robote, wszystko zrobione profi, poczawszy od za***iście zapakowanych lamp skonczywszy na samych lampach.

Zasieg jest przeokrutny, na bloku oddalonym o okolo 100m widac wyrazna linie swiatlocienia, a po wrzuceniu dlugich blok oswietlony po 4 pietro, cudo.

Polecam Gwertego z czystym sumieniem :thumbup1:

soczewki intemo, przetwornice koito d4s, paliniki nowe philipsa.

na szybko zrobione zdjecie na bramie oddalonej o okolo 30m, swiatla mijania (tzw. krotkie).

20160224_194722.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj je trochę w dół bo komuś oczy wybijesz ;d

:-D:-D:-D:-D:-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanko. Próbuje naruchać soczewki do swoich lamp Valeo. Oryginalnie lampy ksenonowe z przetwornicami. Zdaje się, że aktualnie siedzą tam żarniki D2S. W planach jest modyfikacja soczewek, czyli wymiana ich na te z B8. Pytanie do publiczności: przetwornice i żarniki lecą też do wymiany? Bo na razie chcę wymienić same soczewki bez dodatkowych kosztów. Taka sytuacja w portfelu :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma potrzeby zmieniana palników i przetwornic.

b8 do b5? dużo cięcia lampy i przerabiania. elektromagnes z projektora będzie przeszkadzał w montażu przetwornicy w ori miejscu.

pomyśl nad innym projektorem np hella intemo lub hella 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy!!!!

mam lampy z polifta ori valeo przerobione przez gwerty na bixenon z drl, wsadzone do przedlifta.

Od jakiegoś czasu jest taki problem:

Włączam świała jest ok, włączam długie na bixenon - jest ok, wyłączam długie - w jednej lampie przesłona nie zamyka się. Ruszą się delikatnie, ale soczewka wali na długich cały czas. jak wyłączam światła całkowicie, klapka się domyka wtedy tak jak powinna. Dzieje się to tylko na jednej lampie. Wcześniej było ok, jeździłem z rok albo i dłużej i wszystko działało.

Rozmawiałem z gwerty i mówił, że przekaźnik przeciwmgielnych może być przyczyną.

I teraz pytanie do Was, jaki to przekaźnik, jaki numer i gdzie się znajduje. Albo ewentualnie co może być przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy!!!!

mam lampy z polifta ori valeo przerobione przez gwerty na bixenon z drl, wsadzone do przedlifta.

Od jakiegoś czasu jest taki problem:

Włączam świała jest ok, włączam długie na bixenon - jest ok, wyłączam długie - w jednej lampie przesłona nie zamyka się. Ruszą się delikatnie, ale soczewka wali na długich cały czas. jak wyłączam światła całkowicie, klapka się domyka wtedy tak jak powinna. Dzieje się to tylko na jednej lampie. Wcześniej było ok, jeździłem z rok albo i dłużej i wszystko działało.

Rozmawiałem z gwerty i mówił, że przekaźnik przeciwmgielnych może być przyczyną.

I teraz pytanie do Was, jaki to przekaźnik, jaki numer i gdzie się znajduje. Albo ewentualnie co może być przyczyną.

nie wiem jakie masz soczewki, ale mu mnie był taki sam problem.

Okazało się, że padł silniczek od sterowania przesłoną i trzeba było na nowo rozbierać lampę i wymienić całą soczewke na nowa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie pocieszyles...

Soczewki mam z q7. Podobno :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącz przesłonę pod zasilacz albo aku i zobaczysz ze działa ok.

masz uszkodzony przekaźnik od przeciwmgłowych. było o tym w batalionie ale batalionu już nie ma:( a nie pamiętam z głowy który na który trzeba zmienić.

można tez równolegle do przesłony podłączyć rezystor,że by bardziej obciążyć symulując żarówkę zwykłą od drogowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty spoko sprawdzę z tym podpieciem pod aku.

Tak czy siak może znajdzie sie ktoś kto pamięta jaki przekaźnik trzeba podmienić.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj ze w przypadku projektorów z q7 ważna jest polaryzacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowy przekaźnik pod osłona kierowcy wyjmij i sprawdź czy będzie dobrze. Jeśli tak to sprawdź miernikiem na którym pinie pojawia się plus po włączeniu długich. Następnie ten kabel Odcinasz i cześć która idzie w instalacje izolujesz a cześć która idzie do kostki przedluzasz i podlaczasz do masy i masz problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bidzio1!

To mam nadzieję, że to pomoże i nie trzeba będzie wymieniać soczewki. Jutro mam nadzieję znajdę chwilę to sprawdzę.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soczewki intemo, przetwornice koito d4s, paliniki nowe philipsa.

na szybko zrobione zdjecie na bramie oddalonej o okolo 30m, swiatla mijania (tzw. krotkie).

Zacnie. :naughty:

Edytowane przez omzig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa naprawiona.

Sprawdziłem soczewkę na krótko i okazało sie, że faktycznie działa.

Podpowiedz bidzio1 tez okazała się słuszna bo po wyjęciu różowego przekaźnika soczewka wróciła do normy :)

Dzięki Panowie za pomoc

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bixy z q7 od Mesiah, instalacja przerobiona P&P do przedlifta.

Po włączeniu długich przesłona opuszcza się, ale po wyłączeniu już sie nie podnosi, wszystko wraca do normy po całkowitym wyłączeniu świateł... po ponownym włączeniu świateł i długich sytuacja sie powtarza :/

Panowie, w czym leży problem?

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...