Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rezanie bixenonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie a co polecicie mi za zarowke pod Drl zamiast zwyklej h7?

Modol od DRL mam taki ze daje mi 30% mocy zarowki.

Ale drazni mnie strasznie te zolte swiatlo,wolalbym cos z ledow ale nie wiem czy w ogole to zagada.

Doradzcie cos,jak wy macie podpiete drl????

Jezeli masz lampy przerobione na bixy, to dokladasz przekaznik zwierno-rozwierny, zamiast modulu i kupujesz zarowki H7 led minimum 68 led, ale najlepiej okolo 100 diod jak jest.

Opublikowano

h

Panowie a co polecicie mi za zarowke pod Drl zamiast zwyklej h7?

Modol od DRL mam taki ze daje mi 30% mocy zarowki.

Ale drazni mnie strasznie te zolte swiatlo,wolalbym cos z ledow ale nie wiem czy w ogole to zagada.

Doradzcie cos,jak wy macie podpiete drl????

Jezeli masz lampy przerobione na bixy, to dokladasz przekaznik zwierno-rozwierny, zamiast modulu i kupujesz zarowki H7 led minimum 68 led, ale najlepiej okolo 100 diod jak jest.
Mowisz o instalacji tej co Kowi pokazuje w.pierwszej ze stron???

Sek w tym ze ja juz mam ten modol.

Masz moze jakis opis tego jak to podlaczyc ewntualnie jakis link do tego przekaznika?

Thx

Opublikowano

Panowie zapytam was tutaj jakiej wielkości są standardowe soczewki w b5 po lifcie chodzi mi o ich średnicę bo chcę zrobić bi-xenon, ale nie chcę rozklejać ponownie lampy i wycinać na większą soczewkę dla tego pytam.

Opublikowano

Zwykła ma 2,5 cala bix ma 3 cale (większość)

Opublikowano

Bez rozklejania się nie obejdzie ;)

Opublikowano

No niestety nie obejdzie się bez rozklejania.

Jak by ktoś potrzebował to mam soczewki bix do sprzedania

Opublikowano

taki http://allegro.pl/przekaznik-samochodowy-do-swiatel-alarmu-12v-40a-i5268065717.html

Na przekazniku jest schemat dzialania. po zaplonie przekaznik zwiera, a plusem z pozycji pozniej rozwiera i dzienne gasna.

dzieki

Jakby co to pomożesz z montażem bo z elektryki jestem słaby ;) ?

Opublikowano

taki http://allegro.pl/przekaznik-samochodowy-do-swiatel-alarmu-12v-40a-i5268065717.html

Na przekazniku jest schemat dzialania. po zaplonie przekaznik zwiera, a plusem z pozycji pozniej rozwiera i dzienne gasna.

dzieki

Jakby co to pomożesz z montażem bo z elektryki jestem słaby ;) ?

Spoko, chociaz pierwszy raz to robilem ale wiem juz jak sie sprawdza czy nie ma zwarcia :decayed:

Opublikowano

Jak zakupie co i jak to odezwe sie.

Powiedz,mam kupic 2 przekazniki?

Opublikowano

wystarczy jeden, przewod puscisz jeden z kabiny do lampy i od niego rozgalezisz na druga lampe :) a przekaznik podlaczysz tam gdzie sa przekazniki pod kierownica.

Opublikowano

Czy jak właczycie długie to idzie z soczewki i standardowej h7 ? U mnie tylko z soczewki. Czy opłaca się to łyczyć ?

Opublikowano

Jak zmienisz 2 kabelki w przełączniku zespolonym to będzie dawały Ci długi z bixa i z h7

Opublikowano

Czy jak właczycie długie to idzie z soczewki i standardowej h7 ? U mnie tylko z soczewki. Czy opłaca się to łyczyć ?

Oczywiście ,że się opłaca...zawsze to 110W więcej
Opublikowano

Czy jak właczycie długie to idzie z soczewki i standardowej h7 ? U mnie tylko z soczewki. Czy opłaca się to łyczyć ?

Ja mam tak i powiem tak ze sobie w cholerę chwale :)

Nic w pinach nie zmieniasz w B5 tylko robisz przejście z h7 do sterowania przesłonią soczewki, zamiast tylko sterowanie soczewki.

Bo teraz rozumiem ze h7 nie swieci.

Opublikowano

H7 nie święci wogóle. Tak myślałem żeby podpiac pod przesłone. Tylko teraz tory to kabel u mię muszę sprawdzić

Opublikowano

No tak bo normalnie podłączasz przesłonę pod h7.

A wcześniej świeciły??

Opublikowano

Wczesniej przy standardowych światłach świeciły dalem do przerobienia na bixy i juz nie świecą. Sprawcze ktorybkabel jest od przesłony i podepne

Opublikowano

W przesłonę jest wpięta tylko jedna wtyczka, jak wytniesz lampę to bedziesz wiedział na 100% która bo inny kabel to tylko zasilanie przetwornicy.

Najlepiej rozepnij wszystko i wyjmij cała wiązkę z lampy. Zrobisz jak należy i sobie z powrotem włożysz filozofii nie ma tam.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ci co mieli bosche czyli z halo maja problem tego typu ze po wlaceniu halogenow nie mozna bylo wlczyc dlugich swiatel, tym samym przy jezdzie na dlugich i wlaczeniu halo tamte gasły

W sumie wystarczy zrobić jak w moim tutorialu:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/330189-przeciwmgielne-i-drogowe-jednoczesnie-w-lampach-bosch/#entry4588675

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.