Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rezanie bixenonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
9 godzin temu, opti napisał:

Możesz kupić graty z a6 c5 są takie same, są z przedlifta i polifta sam kiedyś kupiłem ori graty z a6 c5 i wszystko śmiga jak w oryginale, a zawsze trochę taniej można kupić ;) popytaj na aukcjach sprzedających na części a6, zaślepki i spryskiwacze ori można zrobić w jeden dzień na spokojnie razem z wycięciem i kompletnym montażem ;)

 

Mniej więcej ile płaciłes?  Chodzi mi tak orientacyjnie.  I to tak samo idzie jak wyżej kolega dodał postać jak robią spryski ? Masz może zdjęcie jak u ciebie wygląda? Pozdrawiam

Opublikowano
Orientujesz się może ile taki zestaw kosztuje? Albo czy ktoś robi coś takiego? Czy może kupić cały zderzak w kolorze? Kto poradzi trochę? Bo kupiłem sobie cały xen i nie chciał bym jakiś głupich problemów
A samopoziomowanie masz? Bo widz ze może być problem na stacji diagnostycznej ze zobaczy ze masz xenon a brak samopoziomowania. Kiedyś były kompletne zestawy nowe z różnych aut w granicach 200zl. Sam mam w passacie zamontowane spryskiwacze z Octavii 2

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Orientujesz się może ile taki zestaw kosztuje? Albo czy ktoś robi coś takiego? Czy może kupić cały zderzak w kolorze? Kto poradzi trochę? Bo kupiłem sobie cały xen i nie chciał bym jakiś głupich problemów
A samopoziomowanie masz? Bo widz ze może być problem na stacji diagnostycznej ze zobaczy ze masz xenon a brak samopoziomowania. Kiedyś były kompletne zestawy nowe z różnych aut w granicach 200zl. Sam mam w passacie zamontowane spryskiwacze z Octavii 2

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
4 godziny temu, bidzio1 napisał:

A samopoziomowanie masz? Bo widz ze może być problem na stacji diagnostycznej ze zobaczy ze masz xenon a brak samopoziomowania. Kiedyś były kompletne zestawy nowe z różnych aut w granicach 200zl. Sam mam w passacie zamontowane spryskiwacze z Octavii 2

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

No właśnie nie mam. Wcześniej auto było na zwykłej soczewce h7 teraz kupiłem całe lampy xenon.  I chciałbym coś zrobić żeby się nie czepiali

Opublikowano

Ja samopoziom odpuściłem bo mój diagnosta jest tak ogarnięty, ze mi ustawiał światła na dziennych w długich :)

Jak podjechał maszynką i zaświeciły do środka to zrobił głupią minę hehe.

Powiedziałem włącz światła, a on ze przecież są :)

Jeżdżę tak rok i nikt mi jeszcze nie mrugnął, co nie znaczy ze nie zrobię

Edytowane przez NervaR

Opublikowano
53 minuty temu, NervaR napisał:

Ja samopoziom odpuściłem bo mój diagnosta jest tak ogarnięty, ze mi ustawiał światła na dziennych w długich :)

Jak podjechał maszynką i zaświeciły do środka to zrobił głupią minę hehe.

Powiedziałem włącz światła, a on ze przecież są :)

Jeżdżę tak rok i nikt mi jeszcze nie mrugnął, co nie znaczy ze nie zrobię

Mam rozumiem masz też xenon a spryski?  Jak się dobrze lampy ustawi to nie będzie źle. Mi by się jeszcze spryski przydały

Opublikowano

Tak mam wszystko oprócz poziomu.

Spryski kupiłem na tej aukcji :

http://allegro.pl/spryskiwacze-lamp-reflektorow-xenon-model-iii-i6921594810.html

Jak nie masz 2 lewych rąk i masz trochę zdolności manualnych, spokojnie ogarniesz

Tu masz temat, wszystko opisane :

https://portal.a4-klub.pl/a4-b5-montaz-ukladu-spryskiwaczy-reflektorow/

 

Opublikowano
24 minuty temu, NervaR napisał:

Tak mam wszystko oprócz poziomu.

Spryski kupiłem na tej aukcji :

http://allegro.pl/spryskiwacze-lamp-reflektorow-xenon-model-iii-i6921594810.html

Jak nie masz 2 lewych rąk i masz trochę zdolności manualnych, spokojnie ogarniesz

Tu masz temat, wszystko opisane :

https://portal.a4-klub.pl/a4-b5-montaz-ukladu-spryskiwaczy-reflektorow/

 

Pokaż zjecie jak u Ciebie zrobione. Niby wszystko ładnie zrobione. Ale nie wiem czy dam radę. Trochę roboty jest a nie chciałbym zniszczyć zderzaka. Ale znowu jak dać z 700 zł za zderzak to daj spokoju. Skąd jesteś? Nie chciałbyś się podjąć tego z jakąś moja pomocą?:d 

Opublikowano

Jak się nie czujesz na siłach daj sobie spokój. Mimo ze jest podane na tacy jak to zrobić, nie jest to łatwe.. Zaślepki trzeba malować, a na koniec elektryka :)

Na alledrogo od 500 można wyrwać kompletny zderzak do malowania.

A tak poza tym jest do tego osobny temat w tym dziale.

https://a4-klub.pl/topic/195725-montaż-układu-spryskiwaczy-reflektorów/

Opublikowano
1 godzinę temu, NervaR napisał:

Jak się nie czujesz na siłach daj sobie spokój. Mimo ze jest podane na tacy jak to zrobić, nie jest to łatwe.. Zaślepki trzeba malować, a na koniec elektryka :)

Na alledrogo od 500 można wyrwać kompletny zderzak do malowania.

A tak poza tym jest do tego osobny temat w tym dziale.

https://a4-klub.pl/topic/195725-montaż-układu-spryskiwaczy-reflektorów/

A nie zajmuje się tu ktoś tym?  Najlepiej w okolicy

Opublikowano

Panowie, reflektory z anglika różnią się tylko soczewką?

Opublikowano

Przeslona soczewki jest w drugą strone, nie ktore lampy maja mozliwosc przestawienia przeslony, lub po wyjeciu soczewki mozna odwrocic przeslony na EU.

Opublikowano

Lub wymiana całej przesłony na eu zależy o jakich lampach Nowa

Opublikowano

a6 c6. Mam w planie kupić bix skrętny i wymienić soczewki na hella g3 albo intemo.

Edytowane przez dudas307

Opublikowano
a6 c6. Mam w planie kupić bix skrętny i wymienić soczewki na hella g3 albo intemo.

?
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie jakie są żarówki w lampach xenon a4 b5 polift pozycja?  W6w?  Na pewno nie standard te co miałem wcześniej czyli w5w.  Ma ktoś coś ciekawego na sprzedaż albo gdzieś gdzie można kupić,  mówię o żarówkach pozycyjnych 

Opublikowano

W xenonach postojówka to h6w

Opublikowano
49 minut temu, fafnasty napisał:

W xenonach postojówka to h6w

Dziękuję bardzo. A drugie pytanie poleca ktoś coś ciekawego albo ma ktoś na sprzedaż takie? Mam jeszcze pytanie odnośnie spryskiwaczy ale tych nie oryginalnych. Coś takiego

http://allegro.pl/spryskiwacze-lamp-reflektorow-xenon-model-iii-i6949618772.html?reco_id=de131056-9408-11e7-974c-246e96321ab8&ars_rule_id=201

Kto zakładał bo mam parę pytań ale najlepiej na pw żeby nie robić brudu niepotrzebnego.  Pozdrawiam: )

Opublikowano

Ja zakładałem i skorzystałem z manuala na Forum.  Znajdz, przejrzyj co i jak tam się robi a na pewno stwierdzisz, że dasz radę :wink: największy dylemat to gdzie i jak zrobić otwór w zderzaku. 

Opublikowano

H7 seria vs h7 przerobiona na bix hella3 Plus malowanie [emoji1] 8d395a9b6c86e23184eb433ad46b8725.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.