Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rezanie bixenonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, fafnasty napisał:

.5b0371f75b26b1171b69d5f0bcb32315.jpg

a co gdy led zacznie się wypalać lub spali się? cały projektor out?

Opublikowano

Raczej tak szybko się nie spali jest to projektor seryjnie montowany w japońskich autach producent podaje 30000h same Ledy nie są dostępne żeby wymienić tylko cały projektor na chwilę obecną

Opublikowano

Pasują te bo ledy do ori bixow jako koszt i czy samemu można ogarnąć montaż???

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Montaż napewno nie będzie p&p, pewnie coś trzeba będzie coś wycinać, podcinać itd, No i jak rozwiązać przy biledzie problem spalonej żarówki ?! :eusathink:

Opublikowano
No i jak rozwiązać przy biledzie problem spalonej żarówki ?! :eusathink:

Wyciągasz z bagażnika projektor zapasowy i prosisz pana w mundurze by pomógł Ci wymienić pod dachem na stacji [emoji3]
Opublikowano

Filtr cambus

Opublikowano
Montaż napewno nie będzie p&p, pewnie coś trzeba będzie coś wycinać, podcinać itd, No i jak rozwiązać przy biledzie problem spalonej żarówki ?! :eusathink:

oczywiście jest sporo rezania
Opublikowano

Jaka cena takiego bi leda ?

Opublikowano
3 godziny temu, fafnasty napisał:
10 godzin temu, KoJ@K napisał:
Montaż napewno nie będzie p&p, pewnie coś trzeba będzie coś wycinać, podcinać itd, No i jak rozwiązać przy biledzie problem spalonej żarówki ?! :eusathink:

 

oczywiście jest sporo rezania

Ale co konkretnie tam trzeba zrobic? Rezania sie nie boje, mam kilka lamp na ktorych moglbym potrenowac sobie, tylko czy jest sens i czy wchodzi ten led do bixa spokojnie? Trzeba tylko cos wycinac,podcinac, czy trzeba pozniej plastik spawac ? Najlepiej by bylo gdybys to zobrazowal jakos fajnie zdjeciami.

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Marzyciel [emoji3]

Opublikowano

Niby dlaczego? Ja rozumiem, że ktoś tym sposobem sobie dorabia lub zarabia, ale no nie przesadzajmy chłopaki! Nie wszystko się kręci wokół tych yebanych pieniędzy ... ! To, że się komuś coś podpowie, doradzi to nie znaczy, że od razu trzeba za to doić. Taką podpowiedzią lub pomocą zdjęciową nie zabierze sobie przecież masy klientów, bo większość osób się boi tego robić, bo nie jest to łatwy i prosty zabieg w przypadku lamp z B6 i itak będą wysyłać lampy na przeróbki. Ja jestem ciekawy tylko "na własne potrzeby" i tylko dla siebie, nie pytam po to by później jechać na kogoś patentach i zarabiać dzięki komuś, bo nie mam na to czasu. Zanim wydam te 500zl na biled który nie wiem czy mi wejdzie, czy będzie fajniej świecił niż to co mam no i czy w ogóle jest sens, chciałbym się poprostu dowiedzieć co z czym się je. Nie jeden kyo to robi najpierw pewnie zaczął czytać i kierował się kogoś radami, relacjami itd, więc chyba właśnie o to tu chodzi, no Ale jeżeli to są jakieś bardzo głebokie ajemnice to okej, nie drąże ...  ;)

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Luz ... oceniałem realność Twojej prośby tylko [emoji6]

Opublikowano

Luz jest cały czas, tylko tak jakoś mnie naszło :kox:

Opublikowano

Jeśli masz ori bix i jest sprawny to lepszym pomysłem jest zmiana projektorów na Al z a4 b8
Ledy głównie zakładam do lamp halogenowych bo cena jest podobna jak za zrobienie bixa a4 b5

Opublikowano

Hella3 miałem, Intemo, AL lift z B8 miałem, teraz mam chińskie Koito, a ciekawy jestem tych biledów... Jak porównasz te biledy do np AL ?

Opublikowano

Ledow nie ma co porównywać do xenonu jest to zupełnie inna technologia obecnie latam na biledach i w deszczu lepiej się spisują niż bix

Opublikowano
3 minuty temu, fafnasty napisał:

Ledow nie ma co porównywać do xenonu jest to zupełnie inna technologia obecnie latam na biledach i w deszczu lepiej się spisują niż bix

A masz żarówkę wstawioną czy soczewkę bi-led koito?

Edytowane przez turek 73

Opublikowano

Inna technologia - okej, ale jak wypada pod względem oświetlenia drogi itd, światła jest jakoś więcej, świecą szerzej, drogowe mają lepsze, czy co jest "innego,lepszego' ?

 

 

55 minut temu, turek 73 napisał:

A masz żarówkę wstawioną czy soczewkę bi-led koito?

Nie no nie mówimy tu o tych "żarówkach" ledowych wsadzonych w projektor, tylko o normalnym biledzie.

 

Opublikowano

Led Koito Świec i równo wszędzie jest ta sama barwa nie ma rozproszenia światła. Światło idealnie białe około 5500k drogowe mają konkret zasięg mijania podobne do Al b8 szeroko i ostra linia w deszczu i mgle super

Opublikowano

No i tutaj w końcu napisałeś coś konkretniejszego. Masz jakieś fotki ile jest rzeźby, by to upchnąć w bixa ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.