Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rezanie bixenonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No trudno :(

Może ktoś się odezwie jeszcze.

HALO HALO :D

Hella 3 poszukiwane :D

Opublikowano
No trudno [emoji20]
Może ktoś się odezwie jeszcze.
HALO HALO [emoji3]
Hella 3 poszukiwane [emoji3]
Na rynku deficyt w tych projektorach. Teraz wszyscy mają pod dostatkiem bi Led Koito

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ale pewnie i kosztują, mam tyle się kosztować to zregeneruje ori odbłyśniki ;)

Chociaż, żal mi Bi :(

Hella classic są tanie ale pewnie lipne 

Edytowane przez Radek91

Opublikowano
Ale pewnie i kosztują, mam tyle się kosztować to zregeneruje ori odbłyśniki [emoji6]
Chociaż, żal mi Bi [emoji20]
Hella classic są tanie ale pewnie lipne 
Ja mogę bi Led odstąpić za 550zl jak u innych nie wiem.
Mam że 3 komplety hella3 ale do własnego użytku. I nie sprzedam

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Led nie chce, może się znajdzie ktoś jeszcze, jak nie,  to regeneruje. 

Opublikowano
@bidzio, a powiedz mi od q7 to są Valeo?
Warto to brać?
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7022700943
To są valeo no szału nie ma.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
To są valeo no szału nie ma.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka


Prawda
Opublikowano

Radek w dziale kupię dałeś posta o soczewkach bix. 

Napisałem ci tam ze mam takowe soczewki. 

Opublikowano

Hella3 

Nextgen d2s 5500k

Koito Denso

 

Własnoręczna  robota. Lampy nie ustawione jeszcze.

20171112_165411-3096x1742.jpg

Opublikowano
Hella3 
Nextgen d2s 5500k
Koito Denso
 
Własnoręczna  robota. Lampy nie ustawione jeszcze...

i jak tam po regulacji? Pokaż zdjęcia.
Ciekawy jestem twoich ocen, gdy mija Cię lub jedzie za Tobą ktoś, z nowymi światłami.
Lub odwrotnie. Ty za kimś.
Czy masz wrażenie, że światła jadącego z tyłu są jaśniejsze/mocniejsze?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
10 godzin temu, GreGoriO napisał:


i jak tam po regulacji? Pokaż zdjęcia.
Ciekawy jestem twoich ocen, gdy mija Cię lub jedzie za Tobą ktoś, z nowymi światłami.
Lub odwrotnie. Ty za kimś.
Czy masz wrażenie, że światła jadącego z tyłu są jaśniejsze/mocniejsze?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie miałem na tą chwilę okazji się spotkać z kimś z nowymi światłami. W weekend wyjadę na trasę to się oceni.

Lampy tylko troszkę podniosłem, choć są na maxa do góry silniczkiem jak i ręczną regulacją, to mam wrażenie, że trochę nisko świecą. Dziwne, bo soczewka idealnie dolegała. Zważywszy na mocny strumien światła, poza odcięciem jest ogromny kontrast i ciemność. Mam nadzieję, że dobrze to ująłem.

Długie troszkę mnie rozczarowały, albo za duże wymagania miałęm. Spotkam się z kumplem co ma ori xenon i będę mieć porównanie.

 

 

23584297_1709594422398757_1836278467_o.jpg

23557748_1709594145732118_2033439055_o.jpg

Opublikowano

Ciekawy jestem subiektywnej oceny. Daj znać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Hella3 
Nextgen d2s 5500k
Koito Denso
 
Własnoręczna  robota. Lampy nie ustawione jeszcze.
20171112_165411-3096x1742.thumb.jpg.6a07506ae05df35ac70adf84ee9603ff.jpg

U mnie juz tak nie swieci, chyba musze wymienic zarniki
Opublikowano
8 godzin temu, booster70 napisał:


U mnie juz tak nie swieci, chyba musze wymienic zarniki

Polecam nextgen 5500k. Za 100 komplet.

Opublikowano

Nie idzie za bardzo w niebieski odcień ?

 

Też muszę za palnikami się rozglądnąć ;) .

Opublikowano
21 minut temu, Arturoo napisał:

Nie idzie za bardzo w niebieski odcień ?

 

Też muszę za palnikami się rozglądnąć ;) .

Masz u góry fote  :)

Czysta biel. Powiedziałbym że bliżej do 4300k niż 5500k.

Opublikowano

Wg mnie szalu nie ma na tym zdjeciu biorac pod uwage, ze to jest dlugich.

Mam bixa zrobionego 1.5 roku temu przez Gwertego na intemo + przetwornice koito i zarniki d4s philipsa (chyba 4600k) i w porownaniu do tego jest przepasc.

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Też na intemo śmigam ale już 4 rok i trzeba nowe palniki wrzucić.

Opublikowano
10 minut temu, Radekst napisał:

Wg mnie szalu nie ma na tym zdjeciu biorac pod uwage, ze to jest dlugich.

Mam bixa zrobionego rok temu przez Gwertego na intemo + przetwornice koito i zarniki d4s philipsa (chyba 4600k) i w porownaniu do tego jest przepasc.

Pokaż fote. 

U mnie przetwornice używane i Żarniki też nie są z najwyższej półki. Intemo również ma lepsze długie. Reszta  to przecież to samo. 

 Druga sprawa, że na żywo świeci lepiej.

Edytowane przez kiciKic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.