Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rezanie bixenonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jakie polecacie przetwornice d2s do 300zl para ?

Koito z toyoty, lexusa itp
Opublikowano

Polecam 101 napraw 5 odc 8. (wczorajszy)

Mamy tam mały tutorial.

Niektórym przyda się by zrozumieć o co w tym biega.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Opublikowano

Witam panowie jakiej srednicy szpilki uzywaliscie do montazu soczewek ? 4mm ? 6 mm ? proszę o szybką odpowiedz pozdrawiam 

Opublikowano
5 godzin temu, szymonb5 napisał:

Witam panowie jakiej srednicy szpilki uzywaliscie do montazu soczewek ? 4mm ? 6 mm ? proszę o szybką odpowiedz pozdrawiam 

2x2:decayed:

Opublikowano

Pacz jaki pamiętliwy [emoji23]

Opublikowano
6 godzin temu, wesz82 napisał:

2x2:decayed:

Ale 2mm srednica  na 2cm długości czy jak ? 

Opublikowano

Witajcie. Chce zrobić tak. Manetka na 1 pozycje. Pali się Led w miejscu długich jako dzienne .

Manetka  pozycji 2 zapala się bix, gasną dzienne.

Ktoś pomoże? By nie było błędów na fisie. W sposób najprostszy tak jak opisałem. Niestety zdjęcia, schematy z tematu nie otwierają się.

Opublikowano

Manetka czy włącznik.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

W b5 masz manetke . 

Opublikowano

B5 ma wyjście z manetki na DRL ;) Oczywiście w pozycji 0.

Opublikowano

W sensie te małe zaroweczki ? Przepinam  to na długie h7  ? A zasilanie z długich na przesłone?

Opublikowano

Nie wiem o jakich "małych żaróweczkach" piszesz. Jedyne co mi przychodzi na myśl to pozycje, ale nie. One na DRL nie świecą.

B5 ma ori DRL w drogowych w wypustach bodajże skandynawskich a co za tym idzie manetka musi i ma wyjście na DRL w pozycji 0. Reszta pozycji działa standardowo. Takie rozwiązanie przy montażu jakichś tam zewnętrznych DRL nie wymaga żadnych przekaźników chyba, że w ori instalacji, wtedy to są chyba nawet 2.

 

13981472296_afdfc47da1_o.jpg

14024588253_7b7885afc0_o.jpg

Opublikowano

Ok, nie rozumiem nic :) wróćmy do mojego pytania z postu #1749

Opublikowano
6 godzin temu, kiciKic napisał:

Witajcie. Chce zrobić tak. Manetka na 1 pozycje. Pali się Led w miejscu długich jako dzienne .

Manetka  pozycji 2 zapala się bix, gasną dzienne.

Ktoś pomoże? By nie było błędów na fisie. W sposób najprostszy tak jak opisałem. Niestety zdjęcia, schematy z tematu nie otwierają się.

 

Ale manetka na 1 pozycji MUSI włączać POZYCJE czyli gasić DZIENNE a na 2 pozycji POZYCJE I MIJANIA! Robisz nielegal i jeszcze go pogłębiasz.

Powtórzę bo chyba nie rozumiesz albo źle liczysz. Manetka ma 3 pozycje zgodnie z instrukcją i zasadami.

Drogowych FIS nie zgłasza, więc nie ważne czy są czy nie. Jedynie mijania spalone pokażą się na FIS. Wyjście z manetki na drogowe muszą wyzwalać przysłonę a na pozycji 0 podłącz te ledy z pinu jaki wskazałem. EOT.

37479962424_c663453b84_o.png

Opublikowano

Ok, najprościej na pozycji 2 pala się mijania/drogowe.

Chce zrobić dzienne czyli w miejscu drogowych daje jakiegos leda . I po zapaleniu auta, ew. inna pozycja manetki. 

Podajesz rozwiązanie, ale widzę na kostce przy manetce. Jest inne rozwiązanie ? 

Ew. opcja z tym przekaźnikiem i stykiem rozwiernym. Wiem tez, że są moduły.

 

Edytowane przez kiciKic

Opublikowano

ale po co tak kombinowac? kupujesz modul na allegro za pare zlotych, ktory po zaplonie w pozycji manetki 0 robi z dlugich swiatla swiecace na 30%, podpinasz i z bani, roboty na 5 minut. W momencie jak pchniesz manetke na pozycje 1 lub 2 to 'drl' sie automatycznie wylaczaja i wszystko dziala jak normalnie. Oczywiscie nawet jak masz manetke na pozycji 0 to mozesz również mrugnac dlugimi na 100% lub je zaswiecic.

mam tak od momentu jak wrzucilem bixa (okolo 1.5 roku) i dziala bez problemu.

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Jak chcesz mieć drl na ledach w miejscu długich to wystarczy zwykły przekaźnik rozwierny . Znajdujesz prąd po zapłonie, podłączasz i śmiga.ja tak mam kilka lat i jest ok

Opublikowano
W dniu 8.10.2017 o 08:54, bidzio1 napisał:

Pytam bo czasem coś by może się uszkodziło i poszło na części

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
 

Ma kolega jeszcze jakieś  zestawy hella 3? ;)

Opublikowano
W dniu 6.10.2017 o 06:46, soulmaster3m napisał:

Jakby ktoś potrzebował to chyba wiem kto ma Hella 3 i adaptery.

Aktualne? 

Opublikowano
Ma kolega jeszcze jakieś  zestawy hella 3? [emoji6]
Niestety nie mam.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.