Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Biled świeci porównywalnie do bixa na intemo, ale ma dwie zalety przewyzszające, zerowy pobór prądu oraz natychmiastowa reakcja pełnym światłem, nie ma "rozpalania".

Światła jest bardzo dużo, ale trzeba dobrze wyregulować lampy

20689901_1387739307970199_55519561730540

20626921_1387739317970198_78632814302596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[emoji23]
Mistrzu potrzebuje same moduły elektryczne z bileda 2 szt masz coś na części czy nie bardzo?

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, fafnasty napisał:

Nie mam fot przy montażu do a4 b6 bix

A jesteś w stanie coś pofocić, jak będziesz zakładał? Bixa też należy rozklejać do tego zabiegu, czy jesteśmy  w stanie zrobić to przez tylny otwór w lampie ? Trzeba coś spawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie , chyba postanowiłem. Założył bym sobie bixa w swojej audiczce. Tylko czy jest ktos aby mi troszke pomogł tak przez neta ?? Ogolnie pacjent a4b5 polift 99r 1,9 DI 75km. Jest taki silniczek ale to nie mowa o tym. Mam teraz zamonowane lampy valeo xenon oryginalny. Źle nie swieci , na pewno nie to co h7 (tragedia). Ale chciałbym bixa.  Chodzi mi o to kto doradzi mi jakie najlepiej projektory kupic . NO i jak je tam najlepiej zamontować. Tak wiem trzeba rozkleic lampy a poźniej je zkleić .Jestem przygotowany na to. Kto miał by toche czasu i mogłny mi to wytlumaczyć ?? Moze najlepiej na pw zeby nie smiecic. A i dodam ze nie chce malować tylko wymiana projektorow. Czy opalkarka potrzebna obowiazkowo ?? Ile czasu mniej wiecej trzeba liczyć ?? DOdam moze to nie istotne ale nie jestem jakis mechanik i tez nie jestem nim z zawodu. Ale zalożyłem jako tako centralke z pilota oczywiscie oryginalna i wymieniłem odbłyśniki w lamapch valeo ale h7 . WIec moze i z tym rade dam. NIe było z niczym łatwo ale poszlo. Pozdrawiam i czekm na dobra duszyczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie , chyba postanowiłem. Założył bym sobie bixa w swojej audiczce. Tylko czy jest ktos aby mi troszke pomogł tak przez neta ?? Ogolnie pacjent a4b5 polift 99r 1,9 DI 75km. Jest taki silniczek ale to nie mowa o tym. Mam teraz zamonowane lampy valeo xenon oryginalny. Źle nie swieci , na pewno nie to co h7 (tragedia). Ale chciałbym bixa.  Chodzi mi o to kto doradzi mi jakie najlepiej projektory kupic . NO i jak je tam najlepiej zamontować. Tak wiem trzeba rozkleic lampy a poźniej je zkleić .Jestem przygotowany na to. Kto miał by toche czasu i mogłny mi to wytlumaczyć ?? Moze najlepiej na pw zeby nie smiecic. A i dodam ze nie chce malować tylko wymiana projektorow. Czy opalkarka potrzebna obowiazkowo ?? Ile czasu mniej wiecej trzeba liczyć ?? DOdam moze to nie istotne ale nie jestem jakis mechanik i tez nie jestem nim z zawodu. Ale zalożyłem jako tako centralke z pilota oczywiscie oryginalna i wymieniłem odbłyśniki w lamapch valeo ale h7 . WIec moze i z tym rade dam. NIe było z niczym łatwo ale poszlo. Pozdrawiam i czekm na dobra duszyczke
Przecież wszystko.masz w tym wątku opisane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fafnasty napisał:
2 minuty temu, Dawidepd napisał:
Witam Panowie , chyba postanowiłem. Założył bym sobie bixa w swojej audiczce. Tylko czy jest ktos aby mi troszke pomogł tak przez neta ?? Ogolnie pacjent a4b5 polift 99r 1,9 DI 75km. Jest taki silniczek ale to nie mowa o tym. Mam teraz zamonowane lampy valeo xenon oryginalny. Źle nie swieci , na pewno nie to co h7 (tragedia). Ale chciałbym bixa.  Chodzi mi o to kto doradzi mi jakie najlepiej projektory kupic . NO i jak je tam najlepiej zamontować. Tak wiem trzeba rozkleic lampy a poźniej je zkleić .Jestem przygotowany na to. Kto miał by toche czasu i mogłny mi to wytlumaczyć ?? Moze najlepiej na pw zeby nie smiecic. A i dodam ze nie chce malować tylko wymiana projektorow. Czy opalkarka potrzebna obowiazkowo ?? Ile czasu mniej wiecej trzeba liczyć ?? DOdam moze to nie istotne ale nie jestem jakis mechanik i tez nie jestem nim z zawodu. Ale zalożyłem jako tako centralke z pilota oczywiscie oryginalna i wymieniłem odbłyśniki w lamapch valeo ale h7 . WIec moze i z tym rade dam. NIe było z niczym łatwo ale poszlo. Pozdrawiam i czekm na dobra duszyczke

Przecież wszystko.masz w tym wątku opisane.

No tam jest bardzo krotko napisane chyba ze na ktorejś dalej stronie jest cos wiecej ?? kto mi powie czy podczas wymiany projektorow trzeba sie troche bawić z elektryka ? Rozłaczanie jakis kabli jakies lutowanie czy cos takiego ?? Czy po prostu tak jak robiłem w starych lampach wykrecic stare projektory na 3 sruby nastepnie je zkrecic. A tu trzeba w bixach dołozyc po dwa druty na lampe (czworka?) zeby było mocowanie.  Co jeszcze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fafnasty napisał:

2 kable od przesłony podłączyć pod obwód świateł drogowych tyle z kabli

ale wypiac wpiac ? Czy jakies lutowanie ?? Wsówka tam jest jak to wyglada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2017 o 20:20, fafnasty napisał:

A jest tu ktoś z łódzkiego albo Wielkopolski kto się tym zajmuje i chciałby zarobić. No i czy dało by radę to w jeden dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wypiac wpiac ? Czy jakies lutowanie ?? Wsówka tam jest jak to wyglada ?
Od przesłony wychodzą 2 kable plus i masa o podlaczasz to pod 2 przewody od ori świateł drogowych możesz założyć konektory i wpiac w kostkę od h7 drogowych albo lutowac bezpośrednio do kabli nie ma to różnicy
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak robiliście to pierwszy raz to ciężka sprawa? Dużo czasu ?
Jakiś tydzień

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...