Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z Bólem Serca powoli będę musiał się rozstać z moim dotychczasowym oczkiem w głowie.... Od 20 października jest nim Moja Córeczka Michalinka :-) w związku z czym będę szukał kombika. Jeśli ktoś jest zainteresowany Moją A4 proszę o PW. Temat nie jest pilny, auta chyba za dużo opisywać nie trzeba - zapraszam do lektury mojego wątku. Autko 100% bezwypadkowe, olej i filtry zmieniane co 10 kkm, aktualny przebieg ~ 175 kkm ( muszę sprawdzić dokładnie). Chętnie zamienię na takie samo tylko kombi :) ewentualnie S4 :). Parcia nie mam wiec żadnego ogłoszenia na portalach nie ma, może akurat komuś z forum przypasuje i zostanie w klubie :). Oczywiście auto zostaje w obecnym setupie. Jedynie co to felgi z A8 musza zostać u mnie, a w zasadzie to u Taty :)

Ja zrobiłem odwrotnie, jak mi się syn urodził, to sprzedałem kombi i kupiłem sedana. Nie żałuję ;)

Opublikowano

Ja od 6 lat daje radę sedanem, dziecko to nie lodówka, wózki itd mieszczą się bez problemu.

Wózek kup pod auto, a nie auto pod wózek ;)

Niemniej jednak odpowiednia strategia, aby na s4 zamienić :)

Opublikowano
  • Autor

generalnie to tak jak piszecie, przy jednym maluszku jakoś się tam można zmieścić :), ale czemu nie iść do przodu jak jest ku temu okazja ;).

Jeśli znajdzie się kupiec to na pewno będzie kolejne ciekawe wozidło ;-P, parcia nie mam tylko mocy mi zaczyna brakować :D :D

Edytowane przez Orzeł

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Napisałem PW odnośnie zakupu ;)

Opublikowano
  • Autor

Dla wszystkich, którzy prosili o aktualne fotki oto i one :) : (proszę nie komentować jakości zdjęć - nie jestem w tym mistrzem, a telefon też średnio to ogarnia :-P)

IMAG0427.jpg

IMAG0426.jpg

IMAG0429.jpg

IMAG0431.jpg

IMAG0425.jpg

IMAG0416.jpg

IMAG0420.jpg

IMAG0422.jpg

IMAG0421.jpg

IMAG0415.jpg

IMAG0424.jpg

IMAG0439.jpg

IMAG0434.jpg

IMAG0413.jpg

Edytowane przez Orzeł

Opublikowano

(proszę nie komentować jakości zdjęć - nie jestem w tym mistrzem, a telefon też średnio to ogarnia :-P)

Kolego jakieś kiepskie te foty :naughty:

Autko wypucowane jak należy :)

Opublikowano

Zimowy setup? :kox:

Opublikowano
  • Autor

U mnie zimy nie widać :-) w tym setupie auto jest do sprzedania....

Opublikowano

Polecam autko bo jest na prawdę niesamowite. Mało osób na forum dba o auto tak jak Piotrek.

Opublikowano
  • Autor

Polecam autko bo jest na prawdę niesamowite. Mało osób na forum dba o auto tak jak Piotrek.

od Ciebie jeszcze bym się musiał sporo nauczyć ;-)

Opublikowano

domyślam się że zamiana na B7 i to słabsze nie wchodzi w grę :P
a na serio - ostatnio przeglądając alledrogo trafiłem na a6 avant 3.0 BiTDI. 313 koni, nieco ponad 5 sek do 100, duuży bagażnik - taka propozycja z używek, a nowe to z tego co pamiętam w 2015 wchodzi nowe a4...

Opublikowano

ostatnio przeglądając alledrogo trafiłem na a6 avant 3.0 BiTDI. 313 koni, nieco ponad 5 sek do 100, duuży bagażnik - taka propozycja z używek

Już o dwóch takich a6 słyszałem gdzie zdążyli wymienić silnik na gwarancji :kwasny: Ale szczegółów nie znam :huh:

Opublikowano
  • Autor

Autko sprzedane....... Mam doła....... :-(. Życzę nowemu właścicielowi tyle frajdy i radości z jazdy ile mi dawał ten dieselek bo prędko do tak szybkiego auta nie wrócę..... Pora na coś rozsadniejszego dla rodziny i tutaj chętnie wysłucham rozsądnych podpowiedzi :-) S4 avant odpada...

Edytowane przez Orzeł

Opublikowano

C7 lub A5 ^_^

Opublikowano

rs6 c5

Opublikowano

T5 Bus. W wersji TH2.

Opublikowano

S4 B8 avant polift albo rób co miałeś A4 B8 avant 3.0 tdi polift i zrób sobie potwora ;)

jeśli nie planujesz małego przedszkola to spokojnie się pomieścicie :wink:

Opublikowano

Autko sprzedane....... Mam doła....... :-(. Życzę nowemu właścicielowi tyle frajdy i radości z jazdy ile mi dawał ten dieselek bo prędko do tak szybkiego auta nie wrócę..... Pora na coś rozsadniejszego dla rodziny i tutaj chętnie wysłucham rozsądnych podpowiedzi :-) S4 avant odpada...

Aleś pojechał po bandzie..

Już mysłałem ze pokażesz piękny setup s4 :kwasny:

Jedyne czego brakowało Twojemu tdi to ewentualnie bagażnika w stylu open space a'la avant :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.