Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

graty auta i wyniku :kox::banan:, pewnie teraz jakoś to jedzie, hehe

Opublikowano

Gratulacje wyniku :thumbup1: .

Opublikowano

powinno to już jakoś jechać

:decayed:

Opublikowano

:decayed:

O ja pierdziu:shock3:

Było coś dłubane przy przeniesieniu tego momentu na koła?

Opublikowano

jak z zadymieniem przy pełnym bucie ?? Jest grubo :naughty:

Opublikowano

Toś poleciał:slina::slina::slina: Pięęęęękkny wynik chciałbym się przejechać takim 3.0TDI:jerk::jerk::jerk:

Opublikowano
:slina: ja je.ie - Orzeł "wylądował" :kox: Wielki szacun dla Ciebie i Alego za wkład i profesję:hi:
Opublikowano

Piękna robota. A już myślałem że nie będę miał co robić z samochodem. Ciekawe czy CAPA jest w stanie poddać sie podobnemu zabiegowi?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Piękna robota. A już myślałem że nie będę miał co robić z samochodem. Ciekawe czy CAPA jest w stanie poddać sie podobnemu zabiegowi?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Jest w stanie bez problemu

Opublikowano

Piotrek, u Ciebie kreska zaczyna się t tym miejscu, co u niektórych kończy!:grin:

Opublikowano
  • Autor

Jakoś to jedzie jak na TDI ;), z dźwiękiem i dymem jest mniej więcej tak:

Opublikowano

Mega gratki wyniku tak myślałem kogo tu autko :slina:

Opublikowano

A ja się cieszyłem z 210 koni... :decayed: gratuluję wyniku!

Wysłane z Audi

Opublikowano

Widziałem tego golasa:wink: :decayed: u Wojtka na warsztacie jak robiłem program :wink: Dzwięk robi wrażenie :naughty: nawet od spodu widziałem furmankę :decayed: graty wyniku :slina: sprawdz dobrze osłonę z pod silnika :wink: z jednej strony była żle założona :wink: może chłopaki poprawili :decayed:

Opublikowano
Widziałem tego golasa:wink: :decayed: u Wojtka na warsztacie jak robiłem program :wink: Dzwięk robi wrażenie :naughty: nawet od spodu widziałem furmankę :decayed: graty wyniku :slina: sprawdz dobrze osłonę z pod silnika :wink: z jednej strony była żle założona :wink: może chłopaki poprawili :decayed:

to dlatego jest taki dźwięk, osłona się telepie, a wszyscy myślą że MG tak ładnie strzela :grin:

Opublikowano
Widziałem tego golasa:wink: :decayed: u Wojtka na warsztacie jak robiłem program :wink: Dzwięk robi wrażenie :naughty: nawet od spodu widziałem furmankę :decayed: graty wyniku :slina: sprawdz dobrze osłonę z pod silnika :wink: z jednej strony była żle założona :wink: może chłopaki poprawili :decayed:

to dlatego jest taki dźwięk, osłona się telepie, a wszyscy myślą że MG tak ładnie strzela :grin:

:decayed: osłona z dzwiękiem niema nic wspólnego :decayed: jak się nie mylę to chyba z lewej strony :wink: ale dzwięk masakra i ta moc :slina::slina:

Opublikowano
  • Autor

dzięki za info we wtorek wjadę na kanał zobaczyć, co nie zmienia faktu, że przy 280 cały czas była na swoim miejscu :D

Opublikowano
dzięki za info we wtorek wjadę na kanał zobaczyć, co nie zmienia faktu, że przy 280 cały czas była na swoim miejscu :D

Piter już się przypomniałem :wink: Na bank ,prawa strona ( pasażera) z przodu auta ,wystarczy się schylić pod zderzak :wink: nie chciałem zwracać uwagi Wojtkowi :wink: żeby nie myślał że się mu wpierdalam w robote :whistling:może poprawili chłopaki :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

osłona była/jest na swoim miejscu, może jeszcze nie było wszystko poskładane tylko podczepione na chwile jak byłeś u Aliego :).

u niego nie ma LIPY ;)

Opublikowano

Orzełek, sorki, że dopiero teraz. Pieknie wyszedł wydech i graty wyniku :kox: Wiesz, że uwielbiam tem motor, a twoja furka jest przykładem dlaczego :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.