Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To już niech orzełek zdradzi, ja pisałem czysto teoretycznie, tak jak to widać po osprzęcie i porównaniu do innych modeli audi z tym silnikiem.

Opublikowano

Hmm ja gdzieś czytałem że wtryskiwacze w CAPA są lepsze niz w CCWA ale ze względów kosztowych zostały wycofane..

Chyba nawet na forum A5 coś o tym było,choc czytałem to gdzieś indziej.

Opublikowano
  • Autor

Strojenie na Orła to raczej nie przejdzie :P, co do możliwośći to tak jak mystic napisał CCWA i CAPA mają inne układy. Co do osiągnięcia konkretnej mocy to nie wiem jak CAPA bo tam jest niższe ciśniene na railu ale w CCWA te 360 PS na seryjnym układzie paliwowym to jest już jego górna granica. Wg mnie najrozsądniejszy setup to jest Wydech, FMIC + soft i okolice 340 PS. Najtaniej i najlepiej ;). Później dochodzi turbo a paliwa nie ma, żeby je wykorzystać ;)

Opublikowano
  • Autor

nawet sama seria nada :D

stage I - soft -> ~300 ps

stage II - soft + wydech -> ~320 ps

Stage III - soft + wydech + FMIC -> ~340 ps

Stage IV - soft + wydech + FMIC + większe Turbo -> max 360 PS

Wszystko odnosi się do silnika CCWA :)

Opublikowano

Cos czuje, ze z tiptronic'iem to nawet do stage II nie dojde... :/

Opublikowano

Nie widziałem jeszcze w B8 3.0tdi tiptronica :wink:

Opublikowano
nawet sama seria nada :D

Swiete slowa, na razie nie nacieszylem sie jeszcze seria, zawsze banan na twarzy :))

Opublikowano
Nie widziałem jeszcze w B8 3.0tdi tiptronica :wink:

To prosze bardzo :)

audi.jpg

A tak serio, to chyba dopiero od polowy 2009 zaczeli dawac S-Tronic'a w B8.

Opublikowano
Nie widziałem jeszcze w B8 3.0tdi tiptronica :wink:

To prosze bardzo :)

http://s17.postimage.org/p9hrmkrln/audi.jpg

A tak serio, to chyba dopiero od polowy 2009 zaczeli dawac S-Tronic'a w B8.

Czyli co, masz tipa w B8 3.0 ? Serio, nie wiedziałem, że był, aż zaraz zajrzę do etki :cool:

Opublikowano
Nie widziałem jeszcze w B8 3.0tdi tiptronica :wink:

To prosze bardzo :)

http://s17.postimage.org/p9hrmkrln/audi.jpg

A tak serio, to chyba dopiero od polowy 2009 zaczeli dawac S-Tronic'a w B8.

Czyli co, masz tipa w B8 3.0 ? Serio, nie wiedziałem, że był, aż zaraz zajrzę do etki :cool:

Były z tipem i z s-tronic, wiem bo za takim się rozglądam :decayed:

Opublikowano

Jeśli był tip to rzeczywiście może być ograniczeniem do programu zbliżonego do orła. Mój 6HP19A w B7 oficjalnie zniesie do 600nm, a nieoficjalnie wiem od gościa z ZF, z którym kiedyś pisałem, że 650 też powinien wytrzymać jeśli ograniczy się dużego strzała z dołu.

---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:15 ----------

BTW ładne skóry :wink:

Opublikowano

Z tego co sie orientuje to u mnie siedzi 6 HP 28, ale max moment podobny do Twojego, czyli bezpiecznie max 600Nm. Slyszalem, ze ogolnie w B8 wytrzymalsze sa tipy niz s-troniki (tam chyba max 550Nm).

Dobra, koniec OT, bo sie Orzel wkurzy ;)

PS: Dzieki! skory tez mi sie podobaja :D

Opublikowano
Z tego co sie orientuje to u mnie siedzi 6 HP 28, ale max moment podobny do Twojego, czyli bezpiecznie max 600Nm. Slyszalem, ze ogolnie w B8 wytrzymalsze sa tipy niz s-troniki (tam chyba max 550Nm).

Dobra, koniec OT, bo sie Orzel wkurzy ;)

PS: Dzieki! skory tez mi sie podobaja :D

dokladnie tak jest dlatego nowe A6 3.0 BiT ma wlasnie tipa zamiasr S-tronica.

W B8 3.0 TDI byl tip i od 2009 roku doszedl tez S-tronic.

Opublikowano

kawal dobrej roboty :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

W temacie AUDI nic się nie zmienia, auto służy mi do jazdy na codzień i spisuje się rewelacyjnie :), a w wolnych chwilach mam drugą zabawkę: FIATA 125P

http://a4-klub.pl/marki-78/legenda-prlu-kant-moj-fiat-125-p-pelnej-odbudowie-247580/#post3058529

ZAPRASZAM do obejrzenia galerii :)

Opublikowano

będziesz coś jeszcze w niej modził?

Opublikowano
  • Autor

nie mam aktualnie pomysłu na to co bym jeszcze mógł zrobić :), może jakieś sugestie?

Opublikowano

jedno i drugie auto super, gratulacje, zresztą każde poprzednie było modzone ze smakiem,.:brawo:

Opublikowano
nie mam aktualnie pomysłu na to co bym jeszcze mógł zrobić :), może jakieś sugestie?

obniżyć zawieszenie i szersze opony :decayed:

125p_03.jpg

tumblrljywozfgum1qfzt55.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.