Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-


Orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

mam u siebie to samo.. drogie te poliuretany? co do skrzypienia to mamy to samo w Q7.. niestety wyszło, że wahacze są do wymiany :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już piszemy to może ktoś mi podpowie......

Czasem przy zjeżdżaniu z krawężnika (duży skok amorka) słychać jakby skrzypienie / pusty stuk z przodu w zawieszeniu. Zmieniłem górne mocowanie amortyzatora, byłem na szarpakach i nigdzie nie ma żadnego luzu, a stuk nadal czasem jest. Chciałem zmienić gumy na stabilizatorach (przód i tył), ale w ASO kupić można tylko całe stabilizatory.... a to mi się nie uśmiecha, szukałem samych gum i nigdzie nie występują. Może ktoś wie czy pasują od B7 np. ? albo ktoś miał podobnie i wie co to może być?

Orzeł ,przyjrzyj się bardzo dokladnie łącznikom stabilizatora u mnie wlaśnie to one wydawały stuki, na początku minimalne i nie za każdym razem , ale z biegiem czasu to się nasiliło ,a też szukałem i szukałem , powymieniałem nawet sworznie wahaczy bo miały minimalny luz ale to nie to pukało. U mnie właśnie łączniki ,dolne mocowanie, co prawda ciężko je dojrzeć , a szarpiąc ręką nie maja luzu ,ale to wałśnie one powodowały stuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz gdzie można dostać taki poliuretan do B7, bo czeka mnie wymiana dolnych wahaczy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy serio z tymi poliuretanami? Przecież to się nie nadaje do zwykłego auta... twarde jak ch&@*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w leonie miałem wszystko na poliuretanie i byłem mega zadowolony :), teraz tylko te tuleje na bananie i wg mnie są same +

Skoro już piszemy to może ktoś mi podpowie......

Czasem przy zjeżdżaniu z krawężnika (duży skok amorka) słychać jakby skrzypienie / pusty stuk z przodu w zawieszeniu. Zmieniłem górne mocowanie amortyzatora, byłem na szarpakach i nigdzie nie ma żadnego luzu, a stuk nadal czasem jest. Chciałem zmienić gumy na stabilizatorach (przód i tył), ale w ASO kupić można tylko całe stabilizatory.... a to mi się nie uśmiecha, szukałem samych gum i nigdzie nie występują. Może ktoś wie czy pasują od B7 np. ? albo ktoś miał podobnie i wie co to może być?

Orzeł ,przyjrzyj się bardzo dokladnie łącznikom stabilizatora u mnie wlaśnie to one wydawały stuki, na początku minimalne i nie za każdym razem , ale z biegiem czasu to się nasiliło ,a też szukałem i szukałem , powymieniałem nawet sworznie wahaczy bo miały minimalny luz ale to nie to pukało. U mnie właśnie łączniki ,dolne mocowanie, co prawda ciężko je dojrzeć , a szarpiąc ręką nie maja luzu ,ale to wałśnie one powodowały stuki.

Dzięki za info, zaraz wjeżdżam na warsztat sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem przy zjeżdżaniu z krawężnika (duży skok amorka) słychać jakby skrzypienie

u mnie to samo :(

130 tys km, ostatnio slyszalem lekkie skrzypienie..

daj pls znak co to.

i jak? udalo sie namierzyc skrzypienie?

gdyby ktos mial numer lacznikow - bede wdzieczny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8K0 411 317D - przód

8K0 505 465G - tył

takie mi wg VINu ASO zamówiło, dzisiaj albo w poniedziałek wymianka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyl tez ma luzy czy zmieniasz 'profilaktycznie' ?

LEMFOERDER kosztuje 64 pln, tyl 37, obydwa z plastiku.. ciekawe czy oryginal tez od nich w czarnym plastiku.

sa zammienniki z aluminium.

dzieki za numery!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8K0 411 317D - przód

8K0 505 465G - tył

takie mi wg VINu ASO zamówiło, dzisiaj albo w poniedziałek wymianka

Te same łaczniki są w RS5 RS4 RS6 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastik :), ale wytrzymały jak widać ;)

Wymieniam przód i tył za jednym razem - koszt niewielki i mam nadzieje, że będzie spokój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie się wymieniają....... ;) dam znać jak trochę pośmigam. Co Ciekawe w aucie mam łączniki z przodu aluminiowe a teraz po VINie dali mi plastikowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety wymiana łączników gó%no dała, stare nie są w ogóle zużyte :/. Brak pomysłów na to co może wydawać ten dźwięk - mocowanie amora zmienione, łączniki zmienione, gumy stabilizatora zmienione, auto było 2 razy na szarpakach - brak jakichkolwiek luzów........ Może po prostu amortyzator tak pracuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...