Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie mam aktualnie pomysłu na to co bym jeszcze mógł zrobić :), może jakieś sugestie?

Tak z ciekawosci: jaki masz przebieg od czasu remapu? Zauwazyles jakies negatywne skutki modyfikacji?

Opublikowano

Ciekawa konfiguracja wnętrze S-line a z zewnątrz zderzaki, kratki i brak dyfuzora jak w standardzie. Za to maszynownia kozacka :wink: Jak to mówią na zderzakach się nie jeździ. Pozdr.

Opublikowano
Ciekawa konfiguracja wnętrze S-line a z zewnątrz zderzaki, kratki i brak dyfuzora jak w standardzie

Idealne połączenie dla A4 B8 :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Tak z ciekawosci: jaki masz przebieg od czasu remapu? Zauwazyles jakies negatywne skutki modyfikacji?

Na modach zrobiłem już ok 50 kkm.

Zauważyłem - znów zaczyna mi mocy brakować :D.

Poza tym totalnie NIC się z autem nie dzieje. Spisuje się genialnie i szczerze mówiąc na dzień dzisiejszy nie widzę dla siebie lepszego auta

Set letni (bez naklejki na tylnej szybce - była tylko na zawody :) ) :

20120526588.jpg

20120526587.jpg

20120526586.jpg

set zimowy:

20111104670.jpg

20111104671.jpg

Opublikowano
Ciekawa konfiguracja wnętrze S-line a z zewnątrz zderzaki, kratki i brak dyfuzora jak w standardzie. Za to maszynownia kozacka :wink: Jak to mówią na zderzakach się nie jeździ. Pozdr.

Mówisz o fiacie :decayed: bo ja tu widzę zewnętrzny pakiet S-line/S4 :wink:

Opublikowano

no ta letnia felga mnie jakoś nie przekonuje... ale ważne, że Ci się podoba :good: poza tym auto piękne :hi:

Opublikowano

widzie ze musisz tez hamule na zmime zmienac a to tak srednio wygodne

Opublikowano

Ja mam podobnie jak Jędrek... Koło letnie średnio na fotach... Pewnie na żywca lepiej ale wóz ogólnie daje radę :decayed::wink:

Opublikowano
widzie ze musisz tez hamule na zmime zmienac a to tak srednio wygodne

rzeczywiscie... :grin:

Opublikowano
  • Autor
widzie ze musisz tez hamule na zmime zmienac a to tak srednio wygodne

nie musze :), akurat taką fotkie miałem jeszcze na seryjnych heblach ;) Te mieszczą się w 18" bez problemu

Opublikowano

Zle to strasznie z mordy :)

Dzieki za info. Kusi mnie remap ale nie mam czasu pojechac...

Opublikowano

Wymien sobie IC przed remapem. Polecam, jesli sie decydujesz za soft

Opublikowano

Od biturbo? Dlubales swoj?

Opublikowano

Orzeł widziałem cię dzisiaj na lublincu:decayed:

Opublikowano
  • Autor

to TY za mną jechałeś tym kombiczkiem?? :)

Opublikowano

Dokladnie to byłem ja od razu wyczailem że to ty. Fajnie odszedleś ze świateł:slina:

Opublikowano
  • Autor
:), Bardzo ładnie się prezentuje Twój Avant :)
Opublikowano

Dzięki:wink:

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

żyje żyje :), poza kolejnymi kilometrami na liczniku nic się nie zmienia ;). Jakoś brak czasu i chęci...... nie to co kiedyś :). Ostatnio bawiłem się aplikacją w telefonie i udało mi się uzyskać taki czas :)

ju0l.jpg

Czyli jak widać moc nadal jest - wymiana co 10 kkm oleju i filtrów ma swoje korzyści i autko śmiga bez problemów ;) (wynik pewnie jest zbyt optymistyczny, ale ostatnio w kamieniu było 13.2 na 1/4 czyli tak jak przed rokiem :))

Skoro już piszemy to może ktoś mi podpowie......

Czasem przy zjeżdżaniu z krawężnika (duży skok amorka) słychać jakby skrzypienie / pusty stuk z przodu w zawieszeniu. Zmieniłem górne mocowanie amortyzatora, byłem na szarpakach i nigdzie nie ma żadnego luzu, a stuk nadal czasem jest. Chciałem zmienić gumy na stabilizatorach (przód i tył), ale w ASO kupić można tylko całe stabilizatory.... a to mi się nie uśmiecha, szukałem samych gum i nigdzie nie występują. Może ktoś wie czy pasują od B7 np. ? albo ktoś miał podobnie i wie co to może być?

Zgłębiłem temat drgań na kierownicy (u mnie tylko przy 19" kołach przy prędkości 100-130 km/h) i okazało się, że audi problem rozwiązało po 2010 roku (tuleje na wahaczu "bananie" zostały zmienione). Kupno 2 nowych wahaczy to 1800 pln w ASO :D. Ja jednak znalazłem alternatywę - tuleje poliuretanowe :). Efekt? Po wymianie na kierownicy nie ma żadnych drgań i auto precyzyjniej się prowadzi. (Wyważałem koła kilka razy, zmieniałem na inne i ciągle kierownica lekko drgała, ale tylko na 19, przy 18 zimowych problemu nie ma). Dla potomnych:

seryjna tuleja, która prawdopodobnie wpada w rezonans i przenosi to na kierownice:

ckm2.jpg

seria vs poliuretan:

vnwh.jpg

:) gdyby ktoś miał pytania i ten sam problem to chętnie pomogę. Dodam tylko, że to samo miałem w B7 (na 18 nic, na 19 już kierownica drgała, czemu ja wcześniej nie wpadłem na pomysł z tymi tulejami......)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.