Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli cel osiągnięty został :thumbup1:

Opublikowano

No proszę, proszę - człowiek na chwilkę wyjedzie, a tu takie jazdy :)

BRAWO Piotruś, GRATULACJE!!!

A teraz szykuj furę, może czas niunię zmienić? ;)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Staszku :)

Pozostaje jedno małe pytanie - na co zmienić?? :)

Niunia spełnia moje oczekiwania w 100% no chyba, że będzie potrzebny większy bagażnik :P

Opublikowano

zostaw autko i zacznij modzić S-line exterieur :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Auto ma całe body z S4 poza czarnym przednim grilem :)

Opublikowano

no to co nie wrzucasz fotek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

przecież to był pierwszy mod po zakupie auta przed całą mechaniką bo auto było na gwarancji :D

Opublikowano

naprawdę szacun Orzełek - piękne wyniki - 360ps - powaliłeś mnie - jest potencjał w furce oj jest

Opublikowano
naprawdę szacun Orzełek - piękne wyniki - 360ps - powaliłeś mnie - jest potencjał w furce oj jest

Rezaj.......rezaj swoją miron :naughty:

Opublikowano

WOW winiki zadziwiajce gratulacje !!! jestem ciekwaw jakie spalanie ?

Opublikowano

Zalezne od jazdy ;) pewnie podobnie do serii.. Czyli podobnie do 2.0 tdi.

Opublikowano

Nie masz przy takim momencie absolutnie zadnych drgan na drazku skrzyni?

Opublikowano
  • Autor
WOW winiki zadziwiajce gratulacje !!! jestem ciekwaw jakie spalanie ?

Spalanie przy normalnej jeździe ok 8l, przy eco drivingu 7, przy butowaniu max 10, ale to naprawde trzeba mocno deptać

Nie masz przy takim momencie absolutnie zadnych drgan na drazku skrzyni?

Auto jest zestrojone tak, żeby nie było żadnych drgań dlatego Max moment jest tak wysoko :) - oszczędza to cały układ napędowy

Opublikowano

heh wykonales kawal dobrej roboty do ktorej nie jeden uzytkownik B8 3.0tdi bedzie wracal !!!

Co do spalania to WOW !!! moje marne 1.8T tyle pali heeehehe

Opublikowano

Orzel, czyli spokojnie mozna podjechac do aligatora i poprosic o strojenie 3.0 tdi na Orla? ;)

Opublikowano
Orzel, czyli spokojnie mozna podjechac do aligatora i poprosic o strojenie 3.0 tdi na Orla? ;)

Zależy jakie 3.0tdi masz, bo jest różnica i to ma znaczenie :wink:

Opublikowano

jaka jest roznica?

Opublikowano

W osprzęcie. CAPA to praktycznie bliźniacza konstrukcja jaka była w B7 ASB przez co jest jak gdyby trochę ograniczona, co nie znaczy, że nie można wyciągnąć z niej sporo, z tym, że przy wysokim strojeniu ok. 340-350ps i standardowych modach typu cooler i wydech to już praca na "granicach wytrzymałości". CCWA ma już zmodyfikowany układ paliwowo wtryskowy, a CCLA to już "wyższa liga" choć CCWA można spokojnie dozbroić do "poziomu" CCLA.

Opublikowano

z tego Co wiem, to wtryskiwacze w CAPA/CCWA sa te same... cisnienie w railu jest inne CAPA -1650bar - CCWA 1800bar, ale nie sadze, ze to ma wplyw na moc.

Mozesz powiedziec cos wiecej?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.