Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Orzeł: fajny mod! Ile cos takiego boli? :)

Czarne pasowalyby do mnie :wink4:

Ja tam w sumie nie wiem kiedy u mnie heble do wymiany bo na przednich klockach przejechalem 61k. Tyl jeszcze ori siedzi.

Tarcze pewnie jeszcze troche pociagna..

Opublikowano

Orzełek - jestem ciekaw czy coś by u Ciebie obcierało na moim felunku :mysli:

W tej chwili jak jadę w 5 osób i jest jakiś uskok na drodze to tyłem delikatnie obcieram o ten wkład wykładzinowy nadkola - ciekawi mnie jakie zaszły by zmiany przy sprężynach eibacha :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Piotruś, gratki fajnego moda. :kox:

:) trzeba coś robić z nudów i żeby kolejny właściciel auta miał sie czym cieszyć ;)

Orzeł: fajny mod! Ile cos takiego boli? :)

Czarne pasowalyby do mnie :wink4:

Ja tam w sumie nie wiem kiedy u mnie heble do wymiany bo na przednich klockach przejechalem 61k. Tyl jeszcze ori siedzi.

Tarcze pewnie jeszcze troche pociagna..

Zaciski 1600 zł, reszta zależy od tego co sobie wybierzesz :) zakres cenowy tarcz i klocków jest szeroki

Orzełek - jestem ciekaw czy coś by u Ciebie obcierało na moim felunku :mysli:

W tej chwili jak jadę w 5 osób i jest jakiś uskok na drodze to tyłem delikatnie obcieram o ten wkład wykładzinowy nadkola - ciekawi mnie jakie zaszły by zmiany przy sprężynach eibacha :mysli:

Trudno powiedzieć :), ale skoro już Ci przyciera to na eibachu pewnie też. Ja 95% przebiegu robie sam lub w 2 osoby i jest spoko :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

za***iste auto, za pare lat i ja takie sobie sprawie :P

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ładne te heble, sam zakładałeś?? Cena też ładna jak za same zaciski.

Trzeba coś w kompie kodować do nowych hamulców??

Z autka wyciskasz ile sie da widze. :-)

Pozdro

Opublikowano

Gratki Orzełek 1 miejsca na 1/4 mili dziś w Kamieniu

Fajnie widzieć jak 3.0 tdi daje radę

no i fajnie jak koledzy z klubu wyrywają złoto w 2 różnych kategoriach :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

dzięki ;)

Nie wiesz jaki miałem czas??

Opublikowano
dzięki ;)

Nie wiesz jaki miałem czas??

na finałach stałem w drugiej części toru więc pomiarów nie widziałem - aczkolwiek jeżeli dobrze usłyszałem to przez megafon podawali 13,7 (nie wiem na ile dobrze usłyszałem) ale ogólnie fajnie pojechałeś finały - równiutko bez niespodzianek (nie to co rywale - padnięta turbina w ibizie i inne).

Ps. Gregory też miał szczęście - TTrs jadący w jego kategorii (koniec sprzęgła) już w eliminacjach :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

są już czasy :) (klasa 6) - najlepsze ET 13.377

http://www.automobilklub.opole.pl/dokumenty/sprint/2012/w_sprint_klasy_4-9.pdf

co daje aktualnie 4ty czas w klasie street diesel w PL

http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=87180&st=0&start=0 ;)

Coś czuje, że w Rudnikach będę walczył o 3 Ci ;) - myślę, że te 0.022 s jest do urwania

Opublikowano

bedziemy w rudnikach wieksza ekipa, to sie zobaczy jak lata klekot:wink:

Opublikowano
  • Autor

skoro ma lepsze czasy od RS6 C5 to chyba nie jest najgorzej ;)

Opublikowano

Gratki, niezła furka, silniczek do pozazdroszczenia

Pozdro

---------- Post dopisany at 16:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ----------

Gratki, niezła furka, silniczek do pozazdroszczenia

Pozdro

Opublikowano

Orzełek, dokończ mody, o których gadaliśmy tyle czasu ... i będziesz number one w PL :wink: a może i EU :grin:

Opublikowano
  • Autor

3 cie miejsce jest w zasięgu, ale 1 i 2 to są już by musiały być hardcorowe mody a ja auto muszę mieć bezawaryjne ;)

Opublikowano

zajefajny samochodzik :thumbup1:

Opublikowano

Graty! Masz może jakieś filmiki z tego eventu?

Opublikowano

pany kiedy jest imprezka w Rudnikach pod czestochową???

Opublikowano

Orzel, gratki 1 miejsca ;)

Nie od dzisiaj bylo wiadomo ze auto jedzie i stac je na srednie 13`nastki ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.