Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zrobia S4 TDI :naughty:

Ja już mam :decayed: wyprzedziłem fabryke :polew:

Opublikowano

Te opony kumcho to nie były fabryczne?

PS. Cudo na kolach :)

Opublikowano
  • Autor

Te opony kumcho to nie były fabryczne?

Nie wiem... takie były na felgach.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a Miało Cie nie byc na ostrowach :naughty:

pomiar porazka :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jakoś się udało dojechać :). Pomiar porażka, co nie zmienia faktu, że jestem zadowolony ze swojego auta :D. pierwszy pomiar 13.35, drugi 13.42 czy jakoś tak :decayed: dla porównania Lexus ISF pierwszy przejazd ze mną przegrał a drugi miał 13.22 :decayed:. Co lepsze - przegrało ze mną nawet 630 konne RS6 :polew:

dokładnie to:

Opublikowano

bo to RS6 nie ma 630PS, jedzie dosc slabo jak na ilosc gotowki, ktore w nie poszlo ;)

Opublikowano

RS6 ogolnie czasami na miescie jest.. troche posapie ale nie widac szału

Opublikowano
  • Autor

niech ma co chce, dla mnie mój klekot daje rade :wink4:, a to najbardziej mnie cieszy

Opublikowano

Wlasnie SID wzial zwrotnice do przymiarki zaciskow Orzelka :naughty:

Jutro cos pojezdzimy jego potworem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wlasnie SID wzial zwrotnice do przymiarki zaciskow Orzelka :naughty:

Jutro cos pojezdzimy jego potworem :gwizdanie:

Musisz wszystko gadać :P, no tylko się dobrze zapnij bo gatki z d*py pewnie zrywa :D

Opublikowano

Bedzie ogien :kox: .......... w bagazniku juz u niego siedziala jakas turbawka od nowego RS6 :naughty:

Opublikowano

:>

Opublikowano

o kurka, obserwuję ten temat od dłuuuugiego czasu, podziwiam furę i modyfikacje,a pojechałem na Ostrowy i zobaczyłem pobliskie tablice rejestracyjne, nachyliłem się, i gdy ukazało się moim oczom logo MG Motorsport na wydechu byłem już pewien :D

śliczne auto na żywo.

ps. widziałeś czarnego SL55 AMG na końcu kwalifikacji? ;>

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

o kurka, obserwuję ten temat od dłuuuugiego czasu, podziwiam furę i modyfikacje,a pojechałem na Ostrowy i zobaczyłem pobliskie tablice rejestracyjne, nachyliłem się, i gdy ukazało się moim oczom logo MG Motorsport na wydechu byłem już pewien :D

śliczne auto na żywo.

ps. widziałeś czarnego SL55 AMG na końcu kwalifikacji? ;>

Świat mały ;). Widziałem . Było kilka ładnych aut godnych uwagi :)

[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 06:19_________________________________________________no i udało się finalnie wystroić dieselka ;)

finalny.jpg

Różnica między tym co było a tym co jest jest kosmetyczna za to przebiegi krzywych zdecydowanie ładniejsze :) i auto nie łapie zadyszki po 4000 rpm . Podziękowania dla Wojtka (Aligatora) za wkład pracy i poświęcony czas.

Opublikowano

Czyli zmniejszyło się od ostatniego strojenia ?? :decayed:

Opublikowano

a przedtem lapalo?

Opublikowano
  • Autor

po przekroczeniu 4000 rpm wyskakiwał błąd i trzeba było zdjąć paliwa co było odczuwalne, tutaj jak widać kręcimy się do 4500 rpm i nadal jest 320 ps :D a wcześniej było przy 4200 i mocno leciało w dół. Ostatni pomiar pokazał 340.7 ps ale wykresu nie dostałem :). Zresztą dla 3 ps przy tej mocy nie będę się dwoił i troił ;). Generalnie klekot jedzie i to bardzo miło... a różnica w mocy może wynikać nawet z innej jakości paliwa co wiadomo w naszym kraju nie jest rzeczą dziwną ;)

Opublikowano

Co fakt to fakt a kreski i ich przebieg piękne/ny :kox:

Opublikowano

Ciekawe, ile samym programem będzie można wyciągnąć w nowym 3.0 BiTDi...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.