Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Przepięknie wygląda czarna wersja!

ten nowy cooler jest znacznie większy a przez to, że srebrny nie przbija się zbytnio wizualnie ?

jest opcja malowania coolerów wogóle, z ciekawości pytam ?

detal oczywiście :wink4:

zaskakują mnie te nowe v6 tdi :notworthy:

cooler jest na tej samej "głębokości" w zderzaku co seryjny wiec go za bardzo nie widać - wiadomo coś sie tam dojrzy ;). Generalnie z czasem pewnie trochę ściemnieje od brudów owadów i innych syfów z drogi i nie będzie go widać :) na tą chwile jestem mega zadowolony. Aligator twierdzi, że 10 PS więcej powinno być już w tej chwili po samym montażu. :decayed: skoro na hamowni było 320 ps przy ponad 70 stopniach w coolerze.... :evil:

Opublikowano

malowanie jest bez sensu - znacznie osłabia działanie coolera, natomiast anodowanie już nie :wink4:

chodziło mi bardziej o "zciemnienie" go, źle to ująłem :wink4:

to że jest widoczny to zazwyczaj fajnie wizualnie wygląda, tylko tu jest wersja black, a nawet bardziej stąd moje pytanie :wink4:

masz możliwość zmierzenia 100-200 przy pełnym dnie?

jako, że 1/4 do mnie nie przemawia, jestem ciekawy jak ten Twój przeciąg zbiera się przy wyższych prędkościach, ciekawie byłoby to odnieść do serii s4 b8 i innych wynalazków :wink4:

już na samym początku b8 v6 tdi po remapie objeżdzało na torze(!) serie b8 s4, ciekawy jestem jak taka wersja sobie radzi :wink4:

Opublikowano

strasznie to jedzie :kox:

100-180 ~9-10s to wygląda nato że zbliżone czasy do serii s4 b8

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj wjechały koła opony są 235/35 r 19 na drugich kołach mam 255/35 r19 które lepiej wypełniają nadkola wiec pewnie je niebawem założe na obecne felgi.

Niunia zmienia się w black bitch :evil:

dsc06302j.jpg

beztytuumoi.jpg

Jak zwykle fotki nie oddają efektu z realu jak dla mnie i nie tylko jest szał :evil:

Opublikowano

Słabe te koła :thumbdown:

Na poprzednich, mimo, że oklepane było kosa. Tego typu koła w ogóle do audi nie pasują.. Oczywiście to tylko moje zdanie:)

Opublikowano

Zawsze mi sie podobaja samochody w black . Czarne kola troche pomniejszaja wizualnie ale jest:good: :good: :good:

Opublikowano

auto jest rewelacyjne, koła zdecydowanie nie, wszystko kwestia gustu o którym się nie dyskutuje bo Tobie sie ma podobać :wink4:

Ja jakoś ani za jasnymi rantami nie przepadam :no:

wole czystą formę

Opublikowano

Ja wogóle za rantami nie przepadam, nie do takiej fury, te koła na nieee :no4:

Opublikowano

dokładnie - tego typu ranty strasznie specą :wink4:

Opublikowano

Mi też średnio podchodzą, nie są złe ale.... :disgust:

Najważniejsze, że właściciel zadowolony :good:

Opublikowano

mam 255/35 r19 które lepiej wypełniają nadkola wiec pewnie je niebawem założe na obecne felgi.

załóż 255/30 R20 - dobrze wypełnią nadkola :)

Opublikowano

Te kola na pewno lepiej wygladaja na B8 niz na Twojej ex B7 :)

Mnie nie odrzucaja... powiem, ze nawet cos w nich jest :wink4:

Opublikowano

Te kola na pewno lepiej wygladaja na B8 niz na Twojej ex B7 :)

Mnie nie odrzucaja... powiem, ze nawet cos w nich jest :wink4:

bo kola same w sobie sa slabe , dla mnie lepiej wygladaly juz na B7 , no ale najwazniejsze ze sie wlascicielowi podoba.

Opublikowano
  • Autor

generalnie jest tak, że na B7 te koła na fotkach też nikomu nie wyglądały :tongue4: jednak w realu każdy zwracał honor że są kozackie, jak dla mnie robią szał a w czasie jazdy to już w ogóle jest :kox:. Poza tym te koła mi zostały razem z oponami więc trochę pokombinować można. Kto mi zabroni? :P

Opublikowano

fajne kółko :wink4: coś w sobie ma

Opublikowano

poprzednie koła o niebo lepsze moim zdaniem..

Opublikowano

Ja bym tutaj widział ledy na tył ;) i rs6 II w graficie lub rotory , ale to tylko taka moja skromna sugestia ;)

Opublikowano

teraz wszyscy będą rotory polecać :polew: ale fakt fajnie by tu wyglądały

Opublikowano

orzeł pamiętasz że czekamy na wykres :gwizdanie: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.