Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-


Orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

Wynik piekny zastanawiam sie tylkojak znosza to seryjne graty , to prawie 100 KM od tego co dala fabryka :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak mają znosić?? :) tak jak pisałem auto jeździ praktycznie na takim samym programie tylko z FMICem - ta moc to głównie jego zasługa a do tego EGT poszło w dół więc skoro wcześniej nic mu nie było to teraz tym bardziej :good:. Jak wiadomo jeździ już kilka 3.0 TDI z mocą w okolicach 350 ps i mają się dobrze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak mają znosić?? :) tak jak pisałem auto jeździ praktycznie na takim samym programie tylko z FMICem - ta moc to głównie jego zasługa a do tego EGT poszło w dół więc skoro wcześniej nic mu nie było to teraz tym bardziej :good:. Jak wiadomo jeździ już kilka 3.0 TDI z mocą w okolicach 350 ps i mają się dobrze :tongue4:

EGT to to nie wszystko jed 200 Nm wiecej i zastganawiam sie np: co na to panewki i korby :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze traktowane TDI jest praktycznie pancerne :). W leonie miałem z 1.9 tdi na seryjnym dole i głowicy ok 240 ps. Doładowanie 1.9 bara i znosił to bez najmniejszych problemów. W przeliczeniu było 126 ps z 1l pojemności, dla 3.0 tdi by musiało być ok 378 ps, żeby było tak samo wysilone :).

Myśle, że mój setup jest optymalny i bezpieczny dla tego silnika i napędu. Jak ktoś "chce" to i serie zajedzie w 15 minut. Odpowiednio traktowane auto będzie jeździło długo i bezawaryjnie :wink4:.

http://www.a5oc.com/forums/a5-performance-mods/16125-revo-stage2-360hp-750nm.html

ta A5 ma niby 360+ hp 780+nm robi 12.6 na 1/4 więc u mnie jest lajt :decayed:

tu kolejne bezawaryjne mocne 3.0 tdi http://www.racingforum.pl/Audi-A5-30TDI-CAPA-DYNOSOFT-t90505.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz musi pojechac jak jezdza tam troszke szybsze samochody :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz musi pojechac jak jezdza tam troszke szybsze samochody :wink4:

Na zlocie A4 też większość by zlał, jak nie wszystkich, którzy się na nich pokazują :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Mastersa wyszło 3.0 TDI na 480 KM + podtlenek = 560 KM (jak dobrze pamiętam)

takie tak 560 KM :kawa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Mastersa wyszło 3.0 TDI na 480 KM + podtlenek = 560 KM (jak dobrze pamiętam)

gdzie o tym poczytać ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszalem kiedys o bardzo mocnym B7 3.0TDI (wiecej niz soft/fmic/wydech) w Plocku, ale nie znam szczegolow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszalem kiedys o bardzo mocnym B7 3.0TDI (wiecej niz soft/fmic/wydech) w Plocku, ale nie znam szczegolow...

B7 :mysli: ciekawe ... wał nie wyfrunął w kosmos :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz musi pojechac jak jezdza tam troszke szybsze samochody :wink4:

Na zlocie A4 też większość by zlał, jak nie wszystkich, którzy się na nich pokazują :cool1:

mialem na mysli troszke bardzie meskie samochody :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzełek podobno biłeś wszyskich swoim potworem na zlocie LEONA na Miedziance?

jakoś tak wyszło ;). Między pierwszym a drugim zawodnikiem było ponad 22 sek różnicy w generalce. Miejsca 2-4 dzieliły z tego co pamiętam 3 sek.

to teraz musi pojechac jak jezdza tam troszke szybsze samochody :wink4:

Myślę, że S4 B5 z mocą 300+ to godny rywal...

Instruktorzy z SJS sami powiedzieli, że na małej pętli nie liczy się moc auta. Ich lambo na tym odcinku dostaje baty od seryjnego civica type R zrobionego na 260 ps i ze zmienionym zawieszeniem, a subarki robią z tego supersamochodu wiatrak :decayed:. Poza tym bardzo spodobało mi się jak jeden z instruktorów powiedział ze są na świecie 2 prawdziwe napędy na 4 koła - quattro i w subaru :notworthy: reszta nie ma nawet co się przystawiać :hi:. Co do mojej jazdy to w tamtym roku pokazałem zdecydowanie szybszym samochodom, że B7 TDI daje rade i też zająłem pierwsze miejsce zostawiając za sobą ponad 300 konne Evo X które właściciel upala bardzo często na torze...

Usłyszeć od profesjonalnych instruktorów SJS że im się podoba moja jazda - bezcenne :)

Od Mastersa wyszło 3.0 TDI na 480 KM + podtlenek = 560 KM (jak dobrze pamiętam)

Nie słyszałem o tym aucie. Mogę się domyślać, że do jazdy po bułki i na zakupy tak jak moje to ono nie służy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że S4 B5 z mocą 300+ to godny rywal...

przeciez jechałes ze Snejkiem... i kazdy wie jak było :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że S4 B5 z mocą 300+ to godny rywal...

przeciez jechałes ze Snejkiem... i kazdy wie jak było :good:

:decayed:

jazda na wprost a jazda po torze to całkiem inna bajka :). Zresztą co tu dużo gadać, każdy jeździ jak umie.

BTW może by tak zorganizować podobny zlot w A4-KLUB ie?? Jakaś rywalizacja zawsze jest fajna i można podszkolić umiejętności :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...