Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

postaram się w końcu wybrać i zweryfikować osiągi TDI vs TFSI. Co by nie było jest to całkiem inna liga a moje auto nawet jak dostanie baty to itak dobrze jeździ :wink4: Trzeba pamiętać że S4 to seria a moje auto jest już zmodzone. S4 po takich modach będzie miało grubo ponad 400 ps i robi wiatrak z 99% aut na drogach :notworthy:

Opublikowano

postaram się w końcu wybrać i zweryfikować osiągi TDI vs TFSI. Co by nie było jest to całkiem inna liga a moje auto nawet jak dostanie baty to itak dobrze jeździ :wink4: Trzeba pamiętać że S4 to seria a moje auto jest już zmodzone. S4 po takich modach będzie miało grubo ponad 400 ps i robi wiatrak z 99% aut na drogach :notworthy:

dokładnie...............w TDi się już możliwości kończą a tam dopiero zaczynamy grzebać serię[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 12:03_________________________________________________Orzełek - Twoja furmanka już naprawdę fajnie lata.Więc możemy sobie wyobrazić jak będzie latać A4 do którego wsadzą 3.0tdi twin turbo :kox:

Opublikowano

posluchajcie jak pracuje to 3.0 biturbo...

Opublikowano

posluchajcie jak pracuje to 3.0 biturbo...

super jest - jest bardziej "chrapowaty" i "gulgoczący" niż u mnie

Opublikowano

posluchajcie jak pracuje to 3.0 biturbo...

a Ty nie przeklejaj filmików z innych wątków :decayed:

Opublikowano

posluchajcie jak pracuje to 3.0 biturbo...

a Ty nie przeklejaj filmików z innych wątków :decayed:

ogladalem to juz jakis czas temu :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

widać, fabryczne mocowanie przepływki i seryjny dolot :decayed: szkoda, że nie ma wykresu :)

Opublikowano

A beda to ładować do A4?SKad pewnosc?

POwaznie by było..

Opublikowano

A beda to ładować do A4?SKad pewnosc?

POwaznie by było..

pewnie jak go wsadza do w A4 to go troche "zdławią" na jakies 280KM

Opublikowano

zrobia S4 TDI :naughty:

Opublikowano

zrobia S4 TDI :naughty:

w końcu :kox:
Opublikowano

nie wsadza tego do A4 raczej, zostanie single turbo moim zdaniem.

Opublikowano

Czas pokaze.. po zwykłym programie 370KM tam powinno byc jak złoto :kox: :kox:

Opublikowano

zrobia S4 TDI :naughty:

nie no, takie rzeczy to tylko w SEATach :polew:

Opublikowano

nie no, takie rzeczy to tylko w SEATach

oj tam, BieMWu też kombinuje podobną koncepcje z M5 :wink4:

Opublikowano

to nad czym audi kombinuje i wprowadza BMW już użytkuje od kilku lat (335D i 535D) i tym wyprzedza audi no ale nie o tym ten wątek

sorki za OT Orzełek

Opublikowano

to nad czym audi kombinuje i wprowadza BMW już użytkuje od kilku lat (335D i 535D) i tym wyprzedza audi no ale nie o tym ten wątek

sorki za OT Orzełek

nie do końca o to mi chodziło, bardziej o plany mocnego diesla z poziomem mocy zblizonym do m5.

również sorry za OT. :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.