Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawe, ile samym programem będzie można wyciągnąć w nowym 3.0 BiTDi...

obstawiam kolo 350-370. i moment w okolicach 700 spokojnie , pytanie jak ze sprzeglem i jak mocno pompuja tam turbawy ?

Opublikowano

po przekroczeniu 4000 rpm wyskakiwał błąd i trzeba było zdjąć paliwa co było odczuwalne, tutaj jak widać kręcimy się do 4500 rpm i nadal jest 320 ps :D a wcześniej było przy 4200 i mocno leciało w dół. Ostatni pomiar pokazał 340.7 ps ale wykresu nie dostałem :). Zresztą dla 3 ps przy tej mocy nie będę się dwoił i troił ;). Generalnie klekot jedzie i to bardzo miło... a różnica w mocy może wynikać nawet z innej jakości paliwa co wiadomo w naszym kraju nie jest rzeczą dziwną ;)

Czyli teraz nie ma bledu :) a jak tam hamulce :naughty:

Opublikowano
  • Autor

błędu nie ma bo nowa pompa paliwa rozwiązała problem :). Hamulce niestety wymagają kombinacji i narazie odpuszczam temat. Może przez zime znajdą się jakieś z S4/S5 ;)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ładny potwór ! 342,5 ps xdd

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

DPF_Kat_A5_30tdi_1.jpg DPF_Kat_A5_30tdi_2.jpg DPF_Kat_A5_30tdi_3.jpg DPF_Kat_A5_30tdi_4.jpg DPF_Kat_A5_30tdi_5.jpg

Tak patrzę na te DPFy w waszych 3.0tdi i się zastanawiam co za mądra głowa wymyśliła te wejścia spalin :wallbash: przecież te średnice i przewężenia to jakaś masakra, jak by przerobić / powiększyć średnice dopiero by kuce zaczęły galopować :przebiegly:

Opublikowano

słuszna uwaga... tam jest chyba srednica 2,25' o ile sie nie myle

Opublikowano
  • Autor

zmiana wydechu czy wywalenie DPFa raczej już wiele nie zmieni... Dla kilku PS, zasłony dymnej i okopconej klapy nie warto :)

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

błędu nie ma bo nowa pompa paliwa rozwiązała problem :). Hamulce niestety wymagają kombinacji i narazie odpuszczam temat. Może przez zime znajdą się jakieś z S4/S5 ;)

Nowa pompa seria, czy coś wymodzić musiałeś?

P.S. Orzeł, ten wątek jest genialny!!! A przede wszystkim mega inspirujący :evil::kox:

Opublikowano
  • Autor

pompa seria tylko, że nowa - rozwiązała problem w 95% można by jeszcze dołożyć kilka PS ale w skrajnych przypadkach wywala błąd zbyt niskiego ciśnienia paliwa i auto wpada w tryb awaryjny (teraz jest zdjęte paliwa od 4000 rpm żeby własnie jeździło bez problemów). Jak będę miał troche wolnego czasu to założe jakąś dodatkową pompe na szybko i sprawdze czy coś da :). Z tego co wiem silnik CAPA nie ma tego problemu :mysli:.

pewnie będzie to kilka ps ale dla testów w wolnej chwili się poświęce ;)

Opublikowano

jak tam seryjne sprzęgło? żyje jeszcze przy tym niucie? :kox:

Opublikowano

Piotrze, Piotrze :)

Ty masz CCWA, ktore ma mocniejsza szyne, moze stąd to wynika problem pompy?

Opublikowano
  • Autor

jak tam seryjne sprzęgło? żyje jeszcze przy tym niucie? :kox:

a dlaczego by miało nie żyć?? :) ma się fenomenalnie.

Z tego co widziałem to A5 3.0 tdi gdzieś w europie ma setup na 8XX Nm i daje rade

Piotrze, Piotrze :)

Ty masz CCWA, ktore ma mocniejsza szyne, moze stąd to wynika problem pompy?

może... generalnie na tą chwile jakoś się tym nie przejmuje :) na brak mocy nie narzekam :wink4:

Opublikowano

kto jak kto, ale Ty na brak mocy nie mozesz narzekac :)

780 Nm w Rumunii jest takie A5 3.0 TDI

generalnie w okolicach 680 Nm juz czuc delikatne wibracje z dwumasa

Opublikowano
  • Autor

kto jak kto, ale Ty na brak mocy nie mozesz narzekac :)

780 Nm w Rumunii jest takie A5 3.0 TDI

generalnie w okolicach 680 Nm juz czuc delikatne wibracje z dwumasa

Z dołu tak, ale można poprawić przebieg krzywych tak, żeby nie było wibracji ;). Dla chcącego nic trudnego :decayed:

Pozwoliłem sobie na założenie tematu o tej A5 na naszym forum:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=238763.0

Opublikowano

przyklad...?

Opublikowano
  • Autor

przyklad...?

Patroxa 711 Nm przy 2949 rpm - jeździłem jego autem i nic nie drga :) jakby miał taki niuton przy 2200 rpm pewnie drgania by były

Opublikowano

ah Ty madra glowo :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:decayed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 19:42_________________________________________________Mała aktualizacja..... :) przednie heble 345x30 + BREMBO 4 tłoczki, płyn motul 5.1 :kox:

20120114999.jpg

20120114997.jpg

201201171042.jpg

201201171058.jpg

Poprawę już czuć, a co dopiero jak wszystko się ułoży :decayed:

Opublikowano

a wydech masz jeszcze ori?

Opublikowano

Jednak Brembo załozyłeś z adapterami :naughty: Graty MODA :notworthy:

Ciezko pewnie było dorwać heble z S4 :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.