Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
pany kiedy jest imprezka w Rudnikach pod czestochową???

http://extremizer.pl/

Graty! Masz może jakieś filmiki z tego eventu?

na YT jest tylko coś takiego

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

gratuluje!!

jak tam, sprzeglo jeszcze dziala? :)

Opublikowano

nie strasz, mamy wypasione dwutarczowe sprzegla, kto ma w nie wierzyc jak nie my? ;)

Opublikowano
  • Autor

sprzęgło daje rade, na szczęście dwumas nie pozwala go zniszczyć :D

Opublikowano

Ja Ci poniszczę, już ja Ci cholera poniszczę ;)

Gratki Piotruś i to podwójne - Patryczko mi wspominał o tej drugiej najważniejszej rzeczy - oj, skończą się wypady na ścigi ;)

Pozdrowionka

Opublikowano
  • Autor

Staszku wiesz, że moje mody są przemyślane i nie szkodzą Niuni ;).

PS. Dziękuje, a na zawody będę jeździł ;)

Pozdrówka

---------- Post dopisany at 07:03 ---------- Poprzedni post napisany at 06:55 ----------

Mała aktualizacja z cyklu mocy przybywaj :)

67dbdb6c55a9205833ef07534ff61567.jpg

W tym miejscu chcę bardzo podziękować Wojtkowi za włożoną prace i poświecony czas.

Jest to finalna moc w moim aucie. Już nic więcej nie będziemy grzebać, dokładać i kombinować bo stosunek kosztów do przyrostów jest marny :).

Opublikowano

Kreski :kox: ładnie się zbiera z dołu :thumbup1: , no i ważne, że w końcu wszystko stabilnie :thumbup1:

Opublikowano

360 :heat:

Opublikowano

ten silnik to ma potencjal :slina:

Opublikowano

Ma jeszcze większy ale orzełek niestety nie dał się przekonać i nie chce już dalej modzić :decayed:

Opublikowano
Ma jeszcze większy ale orzełek niestety nie dał się przekonać i nie chce już dalej modzić :decayed:
czyli rozsądek nad zboczenie :thumbup1:
Opublikowano

Dokładnie :wink: auto ma śmigać bezawaryjnie :tongue4:

Opublikowano

to teraz możesz modzić coś z zewnątrz :decayed:

Opublikowano

ciekawe jak by wygladalo porownanie B8 2.0 TFSI na K04 zmodzone na ok.340-350KM :whistling:

Opublikowano

2.0 było by bez szans przy takim niutonie jak tu na 700 :wink:

Opublikowano
2.0 było by bez szans przy takim niutonie jak tu na 700 :wink:

nie wiadomo jaki Nm pojawiłby się w przypadku 2.0T, jednak jaki by nie był nie ma go jak porównać bezpośrednio liczbowo.

Opublikowano

Chili co finalnie w sumie bylo zmienione w silniku by uzyskac taki wykres?

Opublikowano
2.0 było by bez szans przy takim niutonie jak tu na 700 :wink:

Nm z TDI ciezko porownywac z tymi z silnikow benzynowych.Mam nawet dokladny przyklad na obecnym i poprzednim B7.Waza tyle samo moce mialy podobnie , TFSI ma 80Nm mniej a mimo to jest znacznie szybsze.Mysle ze takie 350 KM z k04 majace pod 500 Nm ale o wadze 100kg mniej lub lepiej wcale by tak nie odstawalo.To oczywiscie teoria.

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

Tak z ciekawosci jak wyglada to 3.0 TDI przy S4 ? byla okazja sie sprawdzic ?

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

Tak z ciekawosci jak wyglada to 3.0 TDI przy S4 ? byla okazja sie sprawdzic ?

Opublikowano
2.0 było by bez szans przy takim niutonie jak tu na 700 :wink:

Nm z TDI ciezko porownywac z tymi z silnikow benzynowych.Mam nawet dokladny przyklad na obecnym i poprzednim B7.Waza tyle samo moce mialy podobnie , TFSI ma 80Nm mniej a mimo to jest znacznie szybsze.Mysle ze takie 350 KM z k04 majace pod 500 Nm ale o wadze 100kg mniej lub lepiej wcale by tak nie odstawalo.To oczywiscie teoria.

No i skrzynia biegów jest inna, a to też ma znaczenie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.