Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

k04 robione przez małe żółte rączki były mniej wydajne ?

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 783,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

raczej dużo mniej trwałe

Opublikowano

niekoniecznie, początkowo szły takie szmiry, ze głowa mała-teraz większość rzemieśliników ze Stanów przeniosło swój biznes do Chin, bo tam jest tania siła robocza i produkcja elementów jest dalej opłacalna-to, ze coś teraz pochodzi z Chin-wcale nie oznacza, że jest bublem-po prostu trzeba sprawdzać na innych forach, choć 100% pewności nikt nie da, że będzie to pracować bezproblemowo ileś lat, czy ileś km-trzeba brać turbiny z gwarancją, przynajmniej z roczną i domagać się pisemnego potwierdzenia gwarancji

Opublikowano

czyli z dwojga złego co lepsze czajnuch niewiadomego pochodzenia czy hybryda ?

Opublikowano

czyli z dwojga złego co lepsze czajnuch niewiadomego pochodzenia czy hybryda ?

hybryda :wink4:
Opublikowano

hmmm dziś po strojeniu wyszło 205ps i 300nm auto śmiga ładnie :mysli: hmmm co wy na to? ja myślę że mogło być lepiej :gwizdanie:

Opublikowano

u mnie moc jest wyzsza ale niut podobny z tym że na K03S :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

dlatego piszę że mogło by być lepiej na moje...

pytanie czy przez za mały wydech może nie trzymać doładowania?? w sensie że szybko spada mi doładowanie w górze mam 1.4bara i przy 5tysiach spada na 1 bar i potem w dół

Opublikowano

hmmm dziś po strojeniu wyszło 205ps i 300nm auto śmiga ładnie :mysli: hmmm co wy na to? ja myślę że mogło być lepiej :gwizdanie:

Ajl po sofcie ma wiecej :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 22:55_________________________________________________Pucek w seryjnym aeb ma 7KM mniej a ty masz caly osprzet wymieniony...

Opublikowano

hmmm dziś po strojeniu wyszło 205ps i 300nm auto śmiga ładnie :mysli: hmmm co wy na to? ja myślę że mogło być lepiej :gwizdanie:

Ajl po sofcie ma wiecej :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 22:55_________________________________________________Pucek w seryjnym aeb ma 7KM mniej a ty masz caly osprzet wymieniony...

wiem i zdaję sobie z tego sprawę... dlatego też piszę że trochę mało.

ale auto jedzie fajnie i jest bardzo zrywne trochę słabo trzyma doładowanie i myślimy dlaczego... bo np jak zmieniam przepływki (w sensie wkłady) jest bardzo wielka różnica...

może też tu tkwi problem...

Opublikowano

zmieniaj zmieniaj :good:

Opublikowano

w górze mam 1.4bara i przy 5tysiach spada na 1 bar i potem w dół

To ile bar wytrzymuje seryjny dół od AEB ? Widzę że 1 bar to jeszcze nie obciążenie.

Opublikowano

zmieniaj zmieniaj :good:

Pobaw się jeszcze zapłonem do tego :naughty:

Opublikowano

zmieniaj zmieniaj :good:

Pobaw się jeszcze zapłonem do tego :naughty:

:dziura:

Opublikowano

w górze mam 1.4bara i przy 5tysiach spada na 1 bar i potem w dół

To ile bar wytrzymuje seryjny dół od AEB ? Widzę że 1 bar to jeszcze nie obciążenie.

nie patrz na doładowanie tylko na moc, AEB spokojnie wytzrymuje 300kM

mój stary AEB miał w peaku 1.3 na zwykłej K03 :> :> :> :>

Opublikowano

widzę że ostro... ja już sie bałem 1.2 w peaku i zrobili mi korektę teraz mam 1.0 w peaku i 0,9-0,85 do konca

ile Ci niutona wyszło przy takim doładowaniu ?

Opublikowano

zmieniaj zmieniaj :good:

zmieniaj zmieniaj :good:

Pobaw się jeszcze zapłonem do tego :naughty:

w sensie że?? to są rady czy przekomarzania?? a co powiecie o wydechu?? zmieni to coś??

Opublikowano

jak sam sobie program pisałeś to nie przekomarzania :)

Opublikowano

widzę że ostro... ja już sie bałem 1.2 w peaku i zrobili mi korektę teraz mam 1.0 w peaku i 0,9-0,85 do konca

ile Ci niutona wyszło przy takim doładowaniu ?

nie mam pojecia

Kolega ktory ode mnie kupil auto o niebawem bedzie go hamowal

to moze zdradzi tajemnice

Opublikowano

jak sam sobie program pisałeś to nie przekomarzania :)

on nie pisał programu tylko jakiś rzemieślnik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.