Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fakt , chu...jowo to opisałem

przepływka do 2.5" i 3" jest inna

sama jej konstrukcja juz sie rózni poniewaz jest dłuzsza w 3" jak w 2.5"

wystarczy porównac przepływkę w Twoim audi do tej z 3" rury jak mniemam z VW corrado

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 783,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie to z TT lub S3 kumpel kupił do golfaIV 2.8 4motion, ale nie pasiło bo u niego przepływka jest z czujnikiem temp. odrazu więc nie pasiło do niego. Jutro w robocie zapytam czy ma sam czujnik do tego.

A czujniki porównam u kumpla w TT z moją jak tylko dorwe klucz do odkręcenia przepływki:wallbash:

Kto to wymyśla takie śruby:wallbash:

Opublikowano

jeżeli masz mozliwosc to porównaj i wrzuc jedna zamiast drugiej

a tak na prawde to napisz do GTO on bedzie wiedziec na 100% co i jak

Opublikowano

Dev dzięki za info:wink: jak zawsze pomocny:notworthy:

Opublikowano

musisz miec Torx-y z otworami czołowymi

jak nie masz to bierzesz wiertarke i wiercisz w kluczu

nie jest to łatwe bo zwykle klucz jest qurewsko twardy

Opublikowano

Podjade jutro do motoryzacyjnego i zapytam o klucz to przepływki. Chyba powinni mieć:kwasny:

Opublikowano

Wystarczy sama obudowa 3", maf sensor może zostać od starej, tak czy inaczej odrazu trzeba będzie to wystroić bo będziesz miał zbyt ubogo.

Edit:

a torx do przepływki jest k**ewski bo nie dość, że z otworem to 5-cio ramienny a nie jak w większości 6-cio.

Opublikowano

Doczytałem że z przepływką 3" powinno się wsadzić większe wtryski.

A do wtrysków musi być większe turbo no i program.

Wnioski: czyli na razie nie ma sensu zakładać:kwasny:

Opublikowano
a torx do przepływki jest k**ewski bo nie dość, że z otworem to 5-cio ramienny a nie jak w większości 6-cio.

płaskoszczypców nie macie ? chwila moment i odkręcone.

Opublikowano

A jak to wygląda?

Opublikowano
Seryjna DV-ka rowniez trzyma przy 1.1 Bar-a

mi przy 1.3 bar-a poleciały trzy ori DV-ki w dwa miesiące

zapodałem Forge-a i spokój

Ragg, ori DV-ka ma płaski tłoczek a alu na stożku lub półkuli

tutaj masz rysunek jak montowac ori DV:

http://farm1.static.flickr.com/47/163119442_548e9f7d08.jpg

alu montujesz tak samo

Wrzuciłem tego The Sun'a.. ogólnie porównując go do ori DV to jest twardszy podczas wciskania tłoczka. Auto pompuje normalnie, ale od dołu jakby z lekka ospałe, góra obrotów ok.

Opublikowano
A jak to wygląda?

zwykłe szczypce, ale ja bym tego nie robił, uszkodzisz sruby

Opublikowano

Poszukam klucza

Opublikowano

czy do 1.8T podejda wtryski od S3 ? trzeba coś zmieniac ?

z nr na wtryskach wychodzi ze to 380ccm :eusathink: :eusathink: :eusathink:

Opublikowano

Od S3 podejdą jedynie szare

Podaj nr z wtrysków

Opublikowano

a jakby całą listwę podmienił? przecież S3, to też 1,8T...:whistling:

Opublikowano

ale s3 to poprzeczne 1.8t, listwa wtryskowa nie podejdzie, inne mocowania

Opublikowano

no właśnie chodzi mi o jakieś rezanie, bo p&p to wiem, ze nie wejdzie:wink4:

Opublikowano

można, niektórzy rezają listwy z A4 pod dłuższe lub krótsze wtryski, ale po co skoro można dorwać P&P

Opublikowano

mam taką listwę, jakby ktoś potrzebował nr 06A 133 681 B:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.