Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Mijałem się w niedzielę z kolegą w czarnej B6 Avant. :naughty:

Gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wracałem wtedy do domu, bo jakby zeszło mi troszkę dłużej, to wpadłbym na spota. :wink4:

No szkoda wpadnij na zlot Vaga do Gorlic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechał z czarnowłosą towarzyszką. :naughty:

Ehe Ehe Ciekawe w niedziele w czarnowłosą towarzyszką hym.... <mysli> ale jaja nie przypominam sobie żebym kogoś woził prócz kulawego kolegi <lol2> ehehehe :)

jeszcze nic nie wiem co z Gorlicami ale bede pisał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechał z czarnowłosą towarzyszką. :naughty:

Ehe Ehe Ciekawe w niedziele w czarnowłosą towarzyszką hym.... <mysli> ale jaja nie przypominam sobie żebym kogoś woził prócz kulawego kolegi <lol2> ehehehe :)

jeszcze nic nie wiem co z Gorlicami ale bede pisał ;)

Spoko czekamy na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to nie Ty Macqo , to jeździ po Sączu czarny Avant B6 na klubowych ramkach. :tongue4:

Hmm to ciekawe :mysli:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 22:57_________________________________________________Procek24 fotki fajne skromnie ale wesoło zawsze jest :polew: weź aparat ten wypas :naughty: do Gorlic zrobimy super sesję :good:

Szkoda tylko że Macqo będzie bez super wypasnego zawiasu :decayed: sorry [Macqo ale nie mogłem się powstrzymać :polew: fotki są tak że zawsze można sobie popatrzeć i wspominać :naughty::decayed::wink4::hi:

TAKIE RZECZY TYLKO NA SPOTACH W N-S zapraszamy :hi: [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 23:41_________________________________________________

Panowie to kiedy sie wybieracie do Kraka na spocika :gwizdanie: :kox:

A jakie atrakcje nas czekają u Was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jakie atrakcje :gwizdanie: jakies bedą napewno , WDK ( Wódka Dziwki Kox ) :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jakie atrakcje :gwizdanie: jakies bedą napewno , WDK ( Wódka Dziwki Kox ) :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: Dobra maku weź prawko prowadzisz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź aparat ten wypas :naughty: do Gorlic zrobimy super sesję :good:

Szkoda tylko że Macqo będzie bez super wypasnego zawiasu :decayed: sorry [Macqo ale nie mogłem się powstrzymać :polew:

Właśnie miałem Ci pisać o sesyjce ze można by wtedy walnąć :decayed: :decayed: będzie trzeba tylko połapać jakąś miejscówkę do focenia. Jedną już mam ale może być problem z wjechaniem :confused4: ale to się dokładnie zobaczy 26 :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Gorlic :) to bedzie okolo 15 godziny :decayed:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 23:34_________________________________________________WESOŁYCH ŚWIĄT LUDZISKA :):decayed:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 22:44_________________________________________________ps :P Oooo Kurde moja fota jest na marzec :P GŁOSUJCIE !! haha oczywiście jak wam sie podoba ;)))))

http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6/odp_all_b6_luty_najladniejsza_a4_na_forum_zgloszenia_do_2003-t67125.0.html;new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...