Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Foty się ładują :hi:

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

Oto zdjęcia :hi:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.695613910529280.1073741864.537217136368959&type=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Jarek_ns i jego golfina wczoraj nad jeziorem w Klimkówce:wink:

Dzisiaj pewnie też tam będzie. Z Dominikiem byliście? trzeba było dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie się prezentowaliście :) niestety byłem tylko na weekend u teściów i nie było czasu wpaść, chociaż mogłem się na chwilkę zatrzymać jak przejeżdżałem ale tak głupio bo nikogo nie znam i też nie byłem sam. Pozdrowienia z czarnej B7 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie się prezentowaliście :) niestety byłem tylko na weekend u teściów i nie było czasu wpaść, chociaż mogłem się na chwilkę zatrzymać jak przejeżdżałem ale tak głupio bo nikogo nie znam i też nie byłem sam. Pozdrowienia z czarnej B7 ;)

U nas akurat nie ma z tym problemu wszyscy nowi mile widziani;) im więcej nas tym lepiej[emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie się prezentowaliście :) niestety byłem tylko na weekend u teściów i nie było czasu wpaść, chociaż mogłem się na chwilkę zatrzymać jak przejeżdżałem ale tak głupio bo nikogo nie znam i też nie byłem sam. Pozdrowienia z czarnej B7 ;)

przeciez nikt by was nie pobił.a przecierz byliscie na miejscu.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracałem do domu żeby się spakować i wracać do Wro także czasu nie miałem, przejeżdżałem obok sandecji i kolega mi powiedział że jest teraz zlot bo kiedyś był to chciałem zobaczyć :) chociaż teraz mi trochę głupio że się nawet na chwile nie zatrzymałem a o pobicie się nie bałem :grin: za dwa tygodnie przyjadę na urlop to będę miał dużo więcej czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już się cieszyłem że za mojej kadencji doczekam się B7 a tu się nie zatrzymała następnym razem śmiało stawaj bo pełno było nowych ostatnio i nikt nie umarł :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek_ns i jego golfina wczoraj nad jeziorem w Klimkówce:wink:

Dzisiaj pewnie też tam będzie. Z Dominikiem byliście? trzeba było dzwonić.

Nie nie...Dominik inna strona świata. Srebrna B6 w sedanie przejeżdżała obok Ciebie gdy strzelałeś zdjęcie klasyka w cabrio:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że ładnie zrobiona b7 - zapraszamy :drinks:

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

Niezły bombowiec... Ale felga z Lambo? czemu nie.

Był na forum dawniej kolo co w białym sedanie ją chyba miał

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

Somes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes?

Dokładnie Somes :wink:

Ale jak na nim pojechali m.in. na Battalionie w sumie Ch..j wie o co to się gość rozpłynął :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes nie miał kół z lambo, maxsterr miał na agencje przez chwile;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie są te bataliony no :decayed: rozwiązać to i zamknąć im wątek a na koniec jeszcze dyfuzory im pozabierać :grin:

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ----------

No dobra bataliony od czasu do czasu są OK :whistling:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/caly-lift-graty-xenon-2din-navi-bananowe-recaro-fis-spryski-pdc-bose-336312/#post4362661

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5B dla mnie ostatnim czasem straci zacnych członków niestety same grube projekty idą na sprzedaż:facepalm::

http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/all-b5-audi-s4-124231/index148.html#post4362542

a tu kto włożył air traci chęci do modzenia więc szybko go nie będę może modził:whistling:

http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/all-b5-se-a4-latania-wsi-lansu-remiza-vol-3-a-286875/index15.html#post4361592

a czorny chyba na jednym zlocie był na air i też goni na graty b5

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/zderzak-s4-ori-usa-zderzak-tyl-pdc-progi-s4-grill-rs4-2din-navi-recaro-320mm-335402/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil pomykał w stronę Krynicy - interesy:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba fanek :grin:

Poker myślałem że mnie nie zauważyłeś na tych dziurach tam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...