Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Od dłuższego czasu nie ma żadnych info o spotach ....

A może już gdzieś wyjechaliście i bawicie się ... dlatego nikt nie zamieszcza nowych pomysłów :>

pozdro i dawajcie znać gdy odpali jakiś nowy temat spotkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie coś New Sącz zaniemógł ostatnio, Mlody co jest z Tobą :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela 07 czerwiec godz ;19 :) jutro :kox:

:mysli:

:good:

To jutro pod mm ja mogę mieć poślizg z 20 min. więc czekajcie na mnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejj no nie mam :P czekaj na następnym spocie może coś pomodzę przy nim :D ze starości może sprężyny siądą niżej :D:naughty: albo amotryzatory sięwybiją :decayed: heheh kto wie mam nadzieje ze niebawem kolejnego jakiegoś spocika sie zrobi ;d hehe ale Hondziaże mają gula hahahhaha jak można Japońcem jeździć w Europie?! dobra nie wnikam każdy robi Co uważa ale VAG'a nic nie przebije ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz takie zaciski jeszcze oprócz funkcji "przyklejenia i obniżenia środka ciężkość" dodają ekstra kilka koni mocy w zależności o predyspozycji sportowych właściciela pojazdu :polew:

A co w komentarzu :D

" posiadam na sprzedaz zaciski na sprezyny do kazdego auta osobowego,zaciski te sa wykonane ze wzmocnionego i hartowanego stopu metalu,montaz jest bajecznie prosty,zakladasz zacisk na sprezyne i sciagasz nakrertkami,mozesz przy tym samemu regulowac stopien obnizenia swojego auta,na jedna sprezyne zaklada sie po 2 zaciski,.(...),zeby zamontowac te zaciski najlepiej jest mniec klucz zabke lub jakies duze kombinerki zeby scisnac ta sprezyne,ja je sciskam w imadle.W zwiazku z licznymi pytaniami,czy to jest bezpieczne i czy nie peknie,wiec odpowiadam,te zaciski mam zamontowane w tej zoltej ibizie,ona ma 180 KM,wersja cupra,jezdze juz na nich ponad rok i sprawuje sie super :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

później sie czytak w gazecie .... wyleciał z zakrętu i jebną w drzewo 4 osoby dead ;/ no nie ma co ukrywać

1. nie umiejętne zmienianie pod zespołów w aucie ( lub spawanie w tym wypadku sprężyn też o takich zajebach słyszałem)

2. drogi....

nie no wiecej już sie nie chce wypowiadać na ten temat ;P zmieńmy go bo porażka :D hehe nie ma to jak HONDA xD wolniej jeździ niż wygląda :P hehe

a tak w nawiase Klekoty górą xD :> my life is life " kle kle " ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że ci z Hondy ostatnio robili paradę przez rynek z balonami :polew: no chyba że któryś z nich się żenił :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...