Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

A ona ma wzmacniacz FM wbudowany? bo planuje włożyć MFD i pasowało by żeby to jakoś działało. Nie chcesz radia do A3. Opchnę ci mojego pionka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

To teraz daliście mi do myślenia odnośnie cb:wink: A muszę jeszcze popatrzeć gdzie najlepiej w b5 było by zamontować radio:decayed:

---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

Loko te lampki od b5 poszukam w gorlicach jak będę w najbliższym czasie:naughty:

A teraz dam do myślenia trochę Jarkowi może nie tdi, do ceny się nie wypowiadam ale moje fotele Ci się podobają więc ten ma ciekawe recaro:kox::

Oferta - Audi A4 - NIEMIECKIE AUDI A4 1.8 TURBO Z 2001 ROKU PROSTO OD PIERWSZEGO WŁAŚCICIELA!!! AUDI OD TRZECH DNI W POLSCE PRZYJECHAŁO DO N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz daliście mi do myślenia odnośnie cb:wink: A muszę jeszcze popatrzeć gdzie najlepiej w b5 było by zamontować radio:decayed:

---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

Loko te lampki od b5 poszukam w gorlicach jak będę w najbliższym czasie:naughty:

A teraz dam do myślenia trochę Jarkowi może nie tdi, do ceny się nie wypowiadam ale moje fotele Ci się podobają więc ten ma ciekawe recaro:kox::

Oferta - Audi A4 - NIEMIECKIE AUDI A4 1.8 TURBO Z 2001 ROKU PROSTO OD PIERWSZEGO WŁAŚCICIELA!!! AUDI OD TRZECH DNI W POLSCE PRZYJECHAŁO DO N

Osz koooooorwa :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele są chyba z opla. Ale to już przesada, wolał bym cywilne recaro :grin: wyjść z tego fotela to była by udręka. Poza tym wolę diesla, jakoś PB+LPG mnie nie przekonuje. A w moich warunkach 1,8T potrafi spalić ogromne ilości PB.

Kiedyś mówiłem że miałem zamianę i przez tydzień jeździłem 1,8T z Q i średnio wyszło mi 15l/100km a wcale szybko nie jeździłem. A trzecia sprawa to sedan w b6 mi szczególnie nie leży.

Co do CB to możesz przyczepić do tunelu po stronie pasażera, w b6 była też wnęka koło lewego kolana i tam się mniejsze radia fajnie mieściły.

Jak zamontujesz to nigdy nie zrezygnujesz z CB. Ja mogę wywalić z auta radio ale bez CB łyso by się mi jechało.

Jak jeździłem na studia do Krakowa to zwróciło się po pierwszym wyjeździe. A jako bonus zawsze wiesz gdzie są korki i jak je ominąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B5 też jest półka pod kierowajką po lewej stronie - co pomniejsze CB się mieszczą :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się mieszczą :naughty:

---------- Post dopisany 10-11-2012 at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany 09-11-2012 at 18:30 ----------

Halo pany! A my jutro będziemy mieć podziemia otwarte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany po ostrej wściekance wywala mi płyn chłodniczy z zaworka podciśnieniowego pod obudową wlewu zamontowałem tam rurkę i przymocowałem butelkę 0,3 żeby monitorować i zbierać co wyleci.

Już wyleciało co miało wylecieć bo za późno to zobaczyłem.

Temperatura niby nie przekracza mi 90 i już więcej nie wycieka ale jest grobu poniżej minimalnego stanu dużo za grubo :kwasny:

Co może być tego przyczyną, ktoś się z czymś takim spotkał ? :kwasny:

AFN 110 HP

Skrzynia 6 z 2,5tdi

Jedno-mas zamiast 2masa

Kat wycięty , Chip oraz IC z Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek jak będziesz weź mi VAG COMMANDERA, dixon jedziesz na spota ?

A ty czym będziesz A4 czy A3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...