Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

dzięki panowie za spocika, sorki że dzis tak króciutko choć z telefonem i tak lipa bo i tak nie naprawiony bo na odkręcenie 4 śrubek trzeba więcej niz pół godziny a za 25 minut zamykają więc nie opłaci im sie zaczynać wiec lepiej było zostać dłużej na spocie :kwasny: no ale byle do nastepnego :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja nieobecność mogę jedynie usprawiedliwić tym iż zakupiłem od qwertego lampy przednie i tym sposobem zostalo mi 70 pln do 10 a w robocie trzeba coś jeść ;/

Sory Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupił lampy. :polew: :polew: :polew: wymówki chłopaków mnie rozwalaja.no ale cóz teraz sie bedzie prezentowac z lampami od qwertego. :good:

bronek zapewne nie miał obuwia letniego.

a uuri :mysli:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 21:24_________________________________________________golf II golf III cos tu w kulki lecisz michał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupił lampy. :polew: :polew: :polew: wymówki chłopaków mnie rozwalaja.no ale cóz teraz sie bedzie prezentowac z lampami od qwertego. :good:

bronek zapewne nie miał obuwia letniego.

a uuri :mysli:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 21:24_________________________________________________golf II golf III cos tu w kulki lecisz michał?

skoro to dla ciebie śmieszne ze wybrałem lampy niż zlocik to ja ci tego na pewno nie zabronię ;)

Poza tym mieszkam kawałek dalej od ciebie od miejsca spotów :)

Szkoda gadac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to chodzi zeby sie nie napinac ze przyjedziesz ty czy ktos inny jak wiesz ze nie przyjedziesz :przebiegly:

Ale ja tego nie wiedziałem trafiła się okazja to kopiłem a wiesz jak jest z okazjami teraz jest za 15 min nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bys nie szalal w drodze powrotnej to bys przyjechal dzis :chytry:

pomyliłeś mnie z Bronkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik gites :good:. Porady techniczne pierwsza klasa :hi:

No i oczywiście nie zapominajcie, że kolesie na zielonym ścigu i ten na skuterku-też spędzili dużo czasu z nami................. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, towarzystwo było mieszane widzę, nie nudziliście się.

Ja letniego kapcia nie miałem i to też było przyczyną, poza tym się przestraszyłem,

że znów sam będę wracał, co kosztuje :polew:

Jestem przekonany, że was nie zostawię następnym razem, bo i kapcie będą i w NS mam sprawy do załatwienia, więc przy okazji..

Pozdrawiam serdecznie :>

PS. Nie wiem jaką akcję promocyjną zrobić, żeby zebrać trochę osób z Gorlic ale listę już małą mam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja teraz to już muszę jechać chce wam pokazać niunie przed obszyciem żebyście mieli pogląd jak gość to robi i możne klientów mu napędzę tanio bierze !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty już Bronek nie wymyślaj....... ja też zawsze sam wracam :gwizdanie:

Jak tylko odzyskam aparat to wrzuce jakieś foto naszego brązowego "rodzynka". Wiem, że to dziwnie zabrzmiało, ale ten kto był to wie :naughty: POZDRO[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 20:18_________________________________________________A ileż to sobie gość krzyczy za obszycie takich foteli??? Ja mam takie same jak to mówią "sports seats" jak u Ciebie Baldur, tylko że czarne..... były kiedyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależny od materiału ale powiem ze naprawdę tanio :) foty podczas pracy gość zrobi poprosiłem o takie i się zgodził dla reklamy oczywiście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lux :> się zobaczy. A to materiał czy poszedłeś w skórę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kubły wiec boczki kubłów w czarnej skórze a środek w alcantara biała czy jak to się pisze ,boczki w białej skórze.

więcej info tutaj ---> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=196632.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...