Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Opony GOOD na kwiecień. :wink:

---------- Post dopisany 13-02-2013 at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany 12-02-2013 at 21:44 ----------

Są i oponki

2nsp2mb.jpg

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ----------

Najnowszy mod/ prezent :decayed: JAŚ

4keosg.jpg:hi:

Opublikowano

oddawaj prezent bo to moje auto prawie:d

Opublikowano

A6ka jak się patrzy :decayed::kox: Koło i rozmiar... :slina::good:

Opublikowano
  • Autor

Mam jeszcze tył :wink:

1267o7c.jpg

---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ----------

A6ka jak się patrzy :decayed::kox: Koło i rozmiar... :slina::good:

Wiem też mi sie jasiek podoba :wink:

Opublikowano

Młody kurfa ubije cię za tak fajną C6 :kox:

Opublikowano
  • Autor

I się wysrały klocki z przodu, miesiąc temu tył a teraz przód :kwasny:

wgqmg4.jpg

10nrvwx.jpg

Już zamówione w piątek wymiana :wink:

Opublikowano

Mnie niedlugo tez czeka wymiana z tylu :/

Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk 2

Opublikowano

11C ... mlody gdzie ty mieszkasz ze tak cieplo masz ;D ?

ps. zdjecia zegarow zrobione normalnym aparatem za to zdjecia auta jak beda to znowu pewnie zrobisz jakims czajnikiem lub kalkulatorem ;D :D ?

Opublikowano
  • Autor
11C ... mlody gdzie ty mieszkasz ze tak cieplo masz ;D ?

ps. zdjecia zegarow zrobione normalnym aparatem za to zdjecia auta jak beda to znowu pewnie zrobisz jakims czajnikiem lub kalkulatorem ;D :D ?

:grin: zrobię aparatem :wink: a 11+ mam w garażu :hi:

Opublikowano

zakładaj opony na felgi bo szukam czegoś dla siebie io nie moge sie zdecydować:wink:

Opublikowano
  • Autor

Jedna już jest na feldze a reszta dopiero w tym tygodniu.

2uho1nb.jpg

2qjf34k.jpg

:wink:

Opublikowano

a dasz rade jakos na auto wsadzić nawet tą jedną . Prezentuje sie zacnie:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dam radę ale to gdzieś koło środy założę jedną stronę :hi:

Opublikowano

dzięki bardzo :hi:

Opublikowano

kurcze dopiero teraz tu zajrzałem...powiem ci że bryka jest mega:slina::shock3:.chyba juz teraz bede sledzić watek na bierząco

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :hi:

Opublikowano

Młody - fura lalka, kasiorkę pchasz, ale opony z du.y kupiłeś i ktoś Ci karnego ku..sa powinien nalepić:naughty::decayed: Goodride kuva fa:doh::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Kiedyś kupiłem kumho też mówili ze do d*py. Zobaczę jak te będą. działać. Nawet jak mają wytrzymać jeden sezon.

---------- Post dopisany 27-02-2013 at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2013 at 12:59 ----------

peter zrobilem Ci te fotki, jak obiecałem na środę i są :hi:

2ueivif.jpg

5f4qvl.jpg

3506x46.jpg

21dg8zd.jpg

wwgsbr.jpg

Pies twierdzi że jest OK :wink:

1z14m.jpg

:hi:

Opublikowano

dobrze to wyglada ... najpierw myslalem ze te kolo nie bedzie pasowac ;) ale teraz uwazam ze naprawde kozacko wyszlo

ps. to jest 5x112 ? czy tak jak w q7 5x130 ?

musiales montowac jakies pierscienie centrujace na piaste ?

---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ----------

2ueivif.jpg

nie wiem czy tutaj tak wyszlo ale zderzak moglby ktos jeszcze raz dobrac kolor i pomalowac

no i te zaciski ... :/ wg mnie sa za male zeby byly w kolorze ... jakbys tam mial tarcze 380mm i wielki zacisk to to fajnie wyglada w kolorze ale taki maly zacisk ... tym bardziej teraz za duza felga wg mnie nie wyglada najlepiej

Opublikowano

ładnie wyszło . a jakis dystans zakładałeś czy to jest sama felga?????

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.