Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Zderzak s-line przed lift-owy, grill po-lift-owy a ringi to mała tajemnica ale ori Audi są . :tongue4:

Ringi pewnie z A5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj +8 więc było mycie i woskowanie, jeszcze z tydzień i letnie koła trzeba będzie założyć

o6gu85.jpg

27zersl.jpg

Tego małego niebieskiego nie znam :gwizdanie:

mmpgyp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje już dawno takie czyste nie było :no:

Spasują takie kółka do C6, będzie to jakoś wyglądało?

http://allegro.pl/audi-a4-b8-alu-18-felgi-kola-opony-z-2011-roku-i2149839826.html

ET mają 47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny Ci będzie pierścień centrujący jak to jest do C6 przed liftem. Przód będzie fajnie wyglądał a tył się schowa. Ale pasować będą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świeci się jak psu jajca :kox: już letnie kapcie? szybko.. ja pewnie dopiero w połowie marca wrzucę jak założę wszystkie graty do samochodu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świeci się jak psu jajca :kox: już letnie kapcie? szybko.. ja pewnie dopiero w połowie marca wrzucę jak założę wszystkie graty do samochodu..

To są 18" zimowe , letnie 19" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale napisałeś, że jeszcze jakiś tydzień i zakładasz letnie. o to mi chodziło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny Ci będzie pierścień centrujący jak to jest do C6 przed liftem. Przód będzie fajnie wyglądał a tył się schowa. Ale pasować będą .

No to do 2007 i właśnie też mi się wydaje że się schowa.

A jak u Ciebie na tych 19 się jeździ, nie ma problemów z jazda po naszych pięknych drogach drogach? Dużo jeżdzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale napisałeś, że jeszcze jakiś tydzień i zakładasz letnie. o to mi chodziło :decayed:

Aha myślałem co innego :wink4:

No to do 2007 i właśnie też mi się wydaje że się schowa.

A jak u Ciebie na tych 19 się jeździ, nie ma problemów z jazda po naszych pięknych drogach drogach? Dużo jeżdzisz?

To pierścienie potrzebne i na 100% się schowa . A co do 19" już się przyzwyczaiłem . Rocznie w sezonie wiosenno-letnim robię około 15tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna też bym 19 założył najchętniej bo wygląda wtedy :kox: ale trochę się obawiam patrząc co jest teraz na tych drogach to zanim to połatają to znowu zima będzie a obecnie mam 17 zimowe i czasem mam lęki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 19 w A6 bardzo fajnie się jeździ, kwestia przyzwyczajenia. mój ojciec miał 16" w Citroenie i jak się przesiadł na A6 z 19" to wyzywał i chciał zmieniać na mniejsze. ale po miesiącu się przyzwyczaił i przelatał tak 2,5 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz o 20" myślę :kox:

ajwyższa pora- masz taką wielką szafę a kółka jak w B6 :polew::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...