Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Co sądzicie o tej firmie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie.Koledzy potrzebuje dobrej rady,mam zamiar zaszczepić moją A4 1.8T AEB.Czy słyszeliście jakieś opinie na temat tej firmy.

http://www.gcstuning.pl/

3d0827543a4eeb49med.jpg

Opublikowano

ale ceny :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Cena jest do negocjacji.Pan zaśpiewał mi 1200 zł za moje Audi a bratu 1000 zł za diesla.Oczywiście jest to cena dla forumowiczów Forda.Jeżeli pojechał bym z bratem bo on nagrał ten temat,to za 2 autka 2000zł.

3d0827543a4eeb49med.jpg

Opublikowano

Cena przy 900 zł na grupowym u Witka to sporo...

Ale z drugiej strony 1200 to raczej normalna, niewygórowana stawka...

Na temat gcs się niestety nie wypowiem - bo nic o nich nie słyszałem?

Opublikowano
  • Autor

Witam.Właśnie dzisiaj zawirusowałem autko.Wrażenia podczas powrotu zarąbiste.Oto wynik.

b382b2ae61054c0bmed.jpg

Opublikowano

Witam.Właśnie dzisiaj zawirusowałem autko.Wrażenia podczas powrotu zarąbiste.Oto wynik.

b382b2ae61054c0bmed.jpg

Ładne kreski :good: Teraz b5 w ośce musi coś tam jechać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jedzie ładnie.Teraz dalsze mody Fmic,Tip,Downpipe i myślę ze starczy.Kiedyś gdzieś na forum A4 widziałem że ktoś takie rzeczy wykonuje ale nie pamiętam kto.Może chłopaki mi podpowiecie coś.

3d0827543a4eeb49med.jpg

Opublikowano

Zobacz tipy i dawnpipy na allegro to kolega z forum a nicku nie pamiętam :/

Opublikowano

Jedzie ładnie.Teraz dalsze mody Fmic,Tip,Downpipe i myślę ze starczy.Kiedyś gdzieś na forum A4 widziałem że ktoś takie rzeczy wykonuje ale nie pamiętam kto.Może chłopaki mi podpowiecie coś.

3d0827543a4eeb49med.jpg

bakuś, marcin(driver)

Opublikowano

Stanley dobrze prawi Bakuś na 100%

Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopaki :good:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 15:12_________________________________________________Kolega Bakuś chyba zawiesił działalność na zimę.Szkoda. :wallbash:

Opublikowano

Słabe te kreseczki coś.

Opublikowano
  • Autor

Słabe!!!!!!!

Facet który mi to robił powiedział że szkoda że nie przyjechałem na normalnych kołach ( letnich,szerszych )ja miałem założone zimówki i był problem z dociążeniem auta.Dlatego takie kreski.Nie wiem czy taka odpowiedź ma jakiś sens ale temat można poruszyć.Jeżeli to tylko głupie tłumaczenie to może problem leży gdzieś po innej stronie.Pozdro.

Opublikowano

A może po prostu ta hamownia nie potrafiła wytworzyć dobrego obciążenia i dlatego te kreski są takie sobie, a na ulicy wygląda sprawa już inaczej. Ale jeśli rzeczywiście auto ma takie parametry jak na kreskach z wykresu to lipa nieco. Znam osobiście 3 AEB którym wyszło ponad 200 KM i ponad 300Nm na seryjnych gratach.

Opublikowano
  • Autor

Dałeś mi trochę do myślenia.Teraz nie wiem czy wina leży po stronie chipa czy po stronie silnika.Może to oznaki znacznego zużycia silnika.A powiedz mi kolego jak jest w standardzie.

Opublikowano

Co jest w standardzie?

Opublikowano

też mi się jakoś tak nie bardzo widzi ten wykres :gwizdanie:

Opublikowano

moim zdaniem też troche lipne te kreski, ja z gotowca mam ~190ps ~260nm na seryjnych gratach....

Opublikowano

~

to wszystko wyjaśnia :gwizdanie:

Opublikowano

mierzyłeś tego gotowca gdzieś ?? czy tak sprzedający ci powiedział.. :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.