Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI Quattro S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla uściślenia - to nie z wersji DTM, tylko "titanium" dostępnej tylko na rynek USA

Hej, wzór to DTM.

DTM alloy wheels:

"They were offered on the B7 S4 25th Anniversary, A4 DTM, A4 w/ Ti Package (but they were Ti colored), and some late production B7 cabriolets"

Wzór tak, ale nie one nie pochodzą z wersji DTM tylko Ti :wink4:

to jest ori felga Audi wzór DTM

i nie daj sobie wmowic ze jest inaczej

a co do furki to I klasa, gratuluje zakupu i zycze bezawaryjnosci :)

Opublikowano

Omg, czy w ogóle czytasz co ja piszę ze zrozumieniem? Jest to wzór DTM, nie pochodzi jednak z wersji DTM - wersja DTM nie miała takiego malowania. Jest to felga z wersji Titanium. Koniec kropka.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W oczekiwaniu na graty do modów parę fotek z podróży :)

widokowe2.jpg

widokowe.jpg

uliczka.jpg

plazap.jpg

klasztor2.jpg

klasztor3.jpg

klasztor.jpg

img0151i.jpg

img0069s.jpg

O błysk auta dbał DoDo Juice Red Mist Tropical :)

Opublikowano
:good:
Opublikowano

ładna podróż... widze że Audi to jak pupilek rodziny..na każdym zdjęciu :polew:

Opublikowano
  • Autor

ładna podróż... widze że Audi to jak pupilek rodziny..na każdym zdjęciu :polew:

Gdyby mogła to by z nami jadła :polew:

Opublikowano

Miło widzieć kolejnego detailera w klubie :wink4: Ładne autko, słuszny napęd :kox:

Opublikowano

Fotki pierwsza klasa, auto cały czas ładnie pachnie DoDo ?

Opublikowano

Pięknie się prezentuje ;) jeszcze bym wyrzucił pomarańcz kierunek i zrobił polerkę grunt przednich kloszy ;)

Opublikowano
  • Autor

Lampy zostaną ogarnięte odpowiednio, kierunki out - black paint in :)

A zapach Dodo jest super :)

Opublikowano

Lampki gotowe?? Uważaj przy wyciąganiu plastyku kierunku pomarańczowego, bo mozna odbłyśnik oderwać łatwo. :wallbash:

Navi juz upatrzyłeś, czy szukasz w przystępnej cenie??

Opublikowano
  • Autor

Zastanawiam się nad powierzeniem tego Patroxowi :)

Opublikowano

Zastanawiam się nad powierzeniem tego Patroxowi :)

Jak nie masz czasu to daj do Patryka, ale samemu dasz rade bez problemów. Metoda do piekarnika sie sprawdza. Kwestia ładnego pomalowania sprayem i dokładnego sklejenia co by nie parowało.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jakoś temat podupadł, to trzeba było coś zrobić żeby go podnieść :)

Do auta wjechały:

- lusterko z kompasem (zainspirowane przez Siemiana);

- kierownica Z A4 B8 S-line z multifunkcją (załatwiona przez Siemiana - wielkie dzięki :notworthy:);

- grill z S4 z czarną ramką.

W międzyczasie umyłem u nawoskowałem trochę auto testując parę specyfików :)

Zdjęcia wrzucę wieczorkiem.

Opublikowano

Wszystko jak najbardziej na plus , piękne auto :good:

Opublikowano

foty, foty, foty. please :)

Teraz jak będziesz na pustyni to z kompasem się nie zgubisz :kox:

Ja szukam nowego zderzaka od s-lina (w dobrej cenie co troche potrwa pewnie :wallbash:), jak znajde to wezme od Ciebie dokładke od cupry :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kurna, porobiłem foty w przerwie obiadowej, ale nie mam czytnika, ani kabla w pracy :( ehhhh...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.